For using this site, please activate JavaScript.
Elfmeter Facebook-Blau Facebook-Messenger-Blau Facebook-Messenger-Weiss Groundhopping Laender Platzverweis Spiele Spieler Tore Torschuetzen Trainer Twitter-Blau Vereine Wettbewerbe WhatsApp-gruen alles_gelesen bc-land bc-spieler bc-verein bc-wettbewerb facebook fanticker fanticker_white favoriten google+ home instagram kalender_blue kommentare_beitraege_sprechblase linkedin liveticker_white mail-schwarz notification offizielle-homepage passwort pinterest rss schliessen share-blauaufweiss share-weissaufblau snapchat suche-grau suche thread_erstellen twitter vimeo whatsapp xing youtube

Matches Sep 20, 2017

Matchday 5
1. FC Köln 1. FC Köln 0:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
SC Freiburg SC Freiburg 1:1 Hannover 96 Hannover 96
 
Hamburger SV Hamburger SV 0:3 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
Hertha BSC Hertha BSC 2:1 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 2:3 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 7
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:2 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 3:0 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:2 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:0 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 9
SV Meppen SV Meppen 1:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
Preußen Münster Preußen Münster 1:1 VfR Aalen VfR Aalen
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:2 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 0:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 1:2 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 5 CD Leganés CD Leganés 0:0 Girona FC Girona FC
  Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1:2 Atlético Madrid Atlético Madrid
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:0 Deportivo Alavés Alavés
  Real Madrid Real Madrid 0:1 Real Betis Balompié Real Betis
  Sevilla FC Sevilla FC 1:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
  Benevento Benevento Calcio 0:4 AS Roma AS Roma
  Lazio SS Lazio 1:4 SSC Napoli SSC Napoli
  Genoa Genoa CFC 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
  Atalanta Atalanta BC 5:1 FC Crotone Crotone
 
AC Milan AC Milan 2:0 SPAL 2013 SPAL
  Hellas Verona Hellas Verona 0:0 UC Sampdoria Sampdoria
  Udinese Calcio Udinese Calcio 2:3 Torino FC Torino
 
Juventus Juventus FC 1:0 ACF Fiorentina Fiorentina
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 0:1 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 11 FC Botosani FC Botosani 3:3 Politehnica Iasi Poli Iasi
Matchday 8
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:1 FC Luzern FC Luzern
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 1:1 FC Zürich FC Zürich
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 2:1 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 24 Östersund Östersunds FK 2:2 Malmö FF Malmö FF
  Jönköping Jönköpings Södra IF 3:1 IK Sirius Sirius
  Halmstad Halmstads BK 1:1 Kalmar FF Kalmar FF
  Hammarby Hammarby IF 2:1 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 6 Borac Cacak FK Borac Cacak 0:2 Red Star Belgrade Red Star
  Partizan FK Partizan Belgrade 1:1 FK Napredak Krusevac Napredak
Second Round Zagora NK Zagora Unesic 0:3 HNK Sibenik HNK Sibenik
  Djakovo Croatia HNK Djakovo Croatia 0:4 NK Istra 1961 NK Istra
  NK Bedem NK Bedem Ivankovo 0:3 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
  NK Vrbovec NK Vrbovec 1:3 HNK Rijeka HNK Rijeka
  NK Novigrad NK Novigrad 5:1 NK Zelina NK Zelina
  NK Nedelisce NK Nedelisce 0:6 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
  NK Sesvete NK Sesvete 3:0 RNK Split RNK Split
  NK Oriolik NK Oriolik 0:3 HNK Hajduk Split Hajduk Split
  NK Bjelovar NK Bjelovar 2:3 NK Zagreb NK Zagreb
  NK Nehaj Senj NK Nehaj Senj 0:6 NK Osijek NK Osijek
  NK Zmijavci NK Croatia Zmijavci 0:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
  Borac Imbriovec NK Borac Imbriovec 0:6 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Round of 16 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 0:3 NK Celje NK Celje
  NS Mura NS Mura 3:1 NK Domzale NK Domzale
  Simer Sampion NK Simer Sampion Celje 0:3 ND Gorica ND Gorica
Matchday 9 AS Trencin AS Trencin 2:1 FC Nitra FC Nitra
  Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:0 FK Senica FK Senica
  Spartak Trnava Spartak Trnava 1:0 FC Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  ASV Dachau ASV Dachau 1:2 SV Türkgücü-Ataspor München Türkgücü-ATA
Matchday 6 SC Borgfeld SC Borgfeld 2:1 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 4 Vikt. Köln II FC Viktoria Köln II 4:0 VfL Rheinbach Rheinbach
Matchday 7 Duisburger SV Duisburger SV 1900 2:1 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
3rd round Kobra Kharkiv Kobra Kharkiv 1:2 Desna Chernihiv Desna
  Ahrobiznes V. Ahrobiznes Volochysk 1:2AET NK Veres Rivne Veres Rivne
  SK Tavriya SK Tavriya Simferopol 3:2 Zirka Kropyvnytsky Zirka
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:2 FK Mariupol FK Mariupol
  Zhemchuzhyna O. Zhemchuzhyna Odessa 2:5on pens PFK Feniks Bucha Feniks Bucha
  FK Inhulets FK Inhulets Petrove 5:6on pens Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
  Avanhard K. Avanhard Kramatorsk 0:2 Vorskla Poltava Vorskla
  Prykarpattia MFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 2:1 Karpaty Lviv Karpaty
  SKK Demnya SKK Demnya 1:2 FK Lviv FK Lviv
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 1:0 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 5 Vitez U19 NK Vitez U19 1:12 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
Quarter-Finals Blacktown City Blacktown City Demons 2:4on pens Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 7 Táchira Deportivo Táchira 4:1 Deportivo JBL del Zulia Deportivo JBL
Matchday 25 FK Utenis FK Utenis Utena 1:2 Zalgiris Vilnius Zalgiris
  FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 1:3 Suduva Marijampole Suduva
Round of 16 FCI Levadia FCI Levadia 7:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Kalju Nömme Nomme Kalju FC 6:5on pens Paide Linnameeskond III Paide III
  Rumori Calcio Rumori Calcio 0:6 FC Kuressaare Kuressaare
  JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 0:3 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Semi-Finals Riga Riga FC 2:1AET Spartaks Jurmala Spartaks
  Liepaja FK Liepaja 4:1 FK RFS RFS
Round of 16 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 3:2on pens Sandecja Nowy Sacz Sandecja
 
Korona Kielce Korona Kielce 1:0on pens Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 31 Gwangju FC Gwangju FC 1:4 FC Seoul FC Seoul
  Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 1:2 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 0:0 Incheon United FC Incheon Utd.
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 2:3 Jeju United FC Jeju Utd.
  Pohang Steelers FC Pohang Steelers 5:2 Gangwon FC Gangwon FC
  Ulsan Ulsan Hyundai 3:2 Daegu FC Daegu FC
3rd round Hodonin FK Hodonin 0:4AET FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  1.HFK Olomouc 1.HFK Olomouc 1:8 FC Hradec Králové Hradec Králové
  FK Jablonec FK Jablonec 2:1 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
  Domazlice TJ Jiskra Domazlice 3:2 FK Dukla Prag Dukla Prag
  Zivanice TJ Sokol Zivanice 0:8 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 1:0 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
  1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
  HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 0:4 MFK Karvina MFK Karvina
  Slavia Prag SK Slavia Prag 5:1 Fotbal Trinec Fotbal Trinec
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 3:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 25 América-MG América Futebol Clube (MG) 1:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
  Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:4 Paraná Clube Paraná
3rd round deciders Formentera SD Formentera 4:3AET UD Logroñés UD Logroñés
  Córdoba CF Córdoba CF 1:4 CD Tenerife CD Tenerife
  G. Segoviana Gimnástica Segoviana CF 0:1 SD Ponferradina Ponferradina
  CD Calahorra CD Calahorra 1:3 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 0:1AET FC Cartagena FC Cartagena
  Hércules CF Hércules CF 0:1 Elche CF Elche CF
  Cádiz CF Cádiz CF 1:0 CA Osasuna CA Osasuna
  Real Murcia Real Murcia CF 3:1 UE Olot UE Olot
last 16 2nd leg Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 0:1 Club Nacional Asunción Nacional
  Junior FC Junior FC 3:1 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Second Round USK Anif USK Anif 1:2 SK Sturm Graz Sturm Graz
  Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 0:3 Austria Vienna Austria Vienna
  Gurten Union Gurten 3:4AET SC Rheindorf Altach SCR Altach
  ASK Elektra ASK Elektra 0:4 Rapid Vienna Rapid Vienna
Quarter-Finals Dundee FC Dundee FC 0:4 Celtic FC Celtic
6th round Cercle Brugge Cercle Brugge 0:1 KRC Genk KRC Genk
  Mouscron Royal Excel Mouscron 3:1 AFC Tubize AFC Tubize
  RFC Lüttich RFC Lüttich 2:3 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  KV Oostende KV Oostende 3:1 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
  Lommel SK Lommel SK 1:2 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  KV Mechelen KV Mechelen 3:0 Bocholt VV Bocholt VV
  KAS Eupen KAS Eupen 3:2 FC Rupel Boom Rupel Boom
  KSV Roeselare KSV Roeselare 1:5 Club Brugge KV Club Brugge
  KSC Lokeren KSC Lokeren 2:0 KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 2:3 KAA Gent KAA Gent
  Standard Liège Standard Liège 4:0 KSK Heist KSK Heist
  KVC Westerlo KVC Westerlo 0:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
3rd round Middelfart Middelfart G&BK 0:2 Aalborg BK Aalborg BK
  Hedensted IF Hedensted IF 1:3 Lyngby BK Lyngby BK
  Greve IF Greve IF 0:7 FC Midtjylland FC Midtjylland
  Otterup B&IK Otterup B&IK 0:2 Randers FC Randers FC
  Naestved BK Naestved Boldklub 1:3 HB Köge HB Köge
  Skive IK Skive IK 0:3 FC Copenhagen FC Copenhagen
  Hvidovre IF Hvidovre IF 3:4on pens FC Helsingör FC Helsingör
  Holbaek B&I Holbaek B&I 1:0 AC Horsens AC Horsens
  Slagelse Slagelse B&I 1:5 Hobro IK Hobro IK
  Ledoeje-Smoerum Ledoeje-Smoerum Fodbold 1:5 Bröndby IF Bröndby IF
First Round Entella U19 Virtus Entella Primavera 2:3 Ternana Primavera Ternana U19
  Cagliari U19 Cagliari Primavera 2:3 Cittadella Primavera Cittadella U19
  Pescara U19 Pescara Primavera 2:3 Crotone Primavera Crotone U19
  Torino U19 Torino Primavera 7:1 Avellino Primavera Avellino U19
  Napoli U19 Napoli Primavera 3:4 Benevento Primavera Benevento U19
  Palermo U19 Palermo Primavera 3:0 Frosinone Primavera Frosinone U19
  Milan U19 Milan Primavera 3:1 Salernitana Primavera Salernitana U19
  Hellas U19 Hellas Verona Primavera 0:3 Cremonese Primavera Cremonese U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 3:2AET SPAL Primavera SPAL U19
  Udinese U19 Udinese Primavera 4:3 Parma Primavera Parma U19
  Bologna U19 Bologna Primavera 4:3on pens Brescia Primavera Brescia U19
  Spezia U19 Spezia Primavera 4:2AET Pro Vercelli Primavera ProVercelli U19
  Empoli U19 Empoli Primavera 1:0 Carpi Primavera Carpi U19
  Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 1:2 Perugia Primavera Perugia U19
  Cesena U19 Cesena Primavera 1:6 Novara Primavera Novara U19
  Bari U19 Bari Primavera 2:1 Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
  VV Capelle VV Capelle 0:5 Roda JC Kerkrade Roda JC
  Swift AVV Swift 5:3on pens Vitesse Arnhem Vitesse
  Scheveningen SVV Scheveningen 1:5 Ajax Amsterdam AFC Ajax
  Achilles '29 Achilles '29 4:3 NAC Breda NAC Breda
  Staphorst VV Staphorst 2:3 Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
  CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn 2:4 Willem II Tilburg Willem II
  De Dijk ASV De Dijk 2:1 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
  Katwijk VV Katwijk 4:0 VV Ter Leede Ter Leede
 
SBV Excelsior Excelsior Rotterdam 1:2 SC Heerenveen Heerenveen
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 4:1 SC Telstar Telstar
  ONS Sneek ONS Boso Sneek 1:3 FC Twente Enschede FC Twente
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 0:6 FC Utrecht FC Utrecht
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
3rd round Inegölspor Inegölspor 0:2 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 7:8on pens Gümüshanespor Gümüshanespor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 3:1 Göztepe Göztepe
  Keciörengücü Keciörengücü 3:1 Silivrispor Silivrispor
  Kozan Belediye Kozan Belediyespor 1:3 Adanaspor Adanaspor
  Hatayspor Hatayspor 1:0 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Denizlispor Denizlispor 1:0 Düzcespor Düzcespor
  Sancaktepe Sancaktepe Belediyespor 2:4AET Elazigspor Elazigspor
  Kastamonu 1966 Kastamonuspor 1966 1:3 Ofspor Ofspor
  Hacettepe Hacettepespor 1:2 Yeni Altindag Belediyesi Spor Y.Altindag Bld.
  Erzin Belediye Erzin Belediyespor 1:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
  Yesil Bursa Yesil Bursa 3:1 Karsiyaka Karsiyaka
  Körfez Spor Körfez Spor Kulübü 5:6on pens Edirnespor Edirnespor
  Bergama Bld. Bergama Belediyespor 0:2 Sariyer Sariyer
  Tuzlaspor Tuzlaspor 1:0 Zonguldak Kömürspor Z.Kömürspor
  Giresunspor Giresunspor 3:1 Cizrespor 2010 Cizrespor 2010
  Altay Altay Izmir 6:7on pens Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Bucaspor Bucaspor 2:0 Pendikspor Pendikspor
  Altinordu Altinordu 1:0 Sultanbeyli Belediyespor Sultanbeyli Bld
  Samsunspor Samsunspor 4:6on pens Ankara Demirspor Ankara Demir
  Adana Demirspor Adana Demirspor 3:0 Bayrampasa Bayrampasa
  Manisaspor Manisaspor 4:1 Arsinspor Arsinspor
  Gaziantepspor Gaziantepspor 0:3 Tire 1922 Spor Tire 1922 Spor
  Bursaspor Bursaspor 4:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Fethiyespor Fethiyespor 2:0 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Group A Benfica SL Benfica 1:1 SC Braga Braga
group D Leixões Leixões SC 1:0 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Group 1 Iraklis Iraklis Thessaloniki 0:3 OFI Crete OFI Crete
  Platanias Platanias Chania 1:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Group 2 PAOK Saloniki PAOK Thessaloniki 2:1 APO Levadiakos APO Levadiakos
group 3 AEK Athens AEK Athens 2:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
group 4 Atromitos Athen Atromitos Athen 1:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
group 8 Panachaiki Panachaiki Patras 1:0 Anagennisi Karditsas Anag. Karditsas
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:0 AE Larisa AE Larisa
5th round FK Luch Luch Vladivostok 2:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
  Tom Tomsk Tom Tomsk 2:1 FK Krasnodar Krasnodar
  Orenburg FK Orenburg 0:2 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 3:0 Ural Yekaterinburg Ural
  Tambov FK Tambov 1:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
  Tyumen FK Tyumen 1:2 FK Tosno Tosno
  Avangard Kursk Avangard Kursk 1:0AET CSKA Moscow CSKA Moscow
  Volgar Volgar Astrakhan 0:2 FK Rostov Rostov
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 4:2on pens Dinamo Moscow Dinamo Moscow
  Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar 0:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
First Round Debreceni EAC Debreceni EAC 0:4 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Mohács Mohácsi TE 1888 0:4 Videoton FC Videoton FC
  Szarvaskend Szarvaskend SE 0:6 Szombathelyi Haladás Haladás
  Cigánd Cigánd SE 9:8on pens Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Nagyatádi FC Nagyatádi FC 0:2 Vác FC Vác
  Sárvár FC Sárvár FC 0:3 Paksi FC Paksi FC
  Szabadkikötő THSE Szabadkikötő 1:5 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Nyíradony Nyíradony VVTK 0:2 Vasas FC Vasas FC
  Pécsi MFC Pécsi MFC 0:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Szekszárdi UFC Szekszárdi UFC 5:3on pens Szeged 2011 - GA Szeged
  Kecskeméti LC Kecskeméti LC 1:4 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Komárom Komáromi VSE 0:2 Dorogi FC Dorog
  Öttevény TC Öttevény TC 0:6 Újpest FC Újpest FC
  Kozármisleny Kozármisleny FC 0:1AET Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Szarvasi FC Szarvasi FC 4:1 Mosonmagyaróvári TE 1904 Mosonmagyaróvár
  III. Kerület III. Kerület TVE Budapest 1:3AET Soroksár SC Soroksár
  Mórahalom Mórahalom VSE 1:4 Budaörsi SC Budaörs
  Kondoros Kondorosi TE 0:2 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Karancslapujtő Karancslapujtő KSE 0:2 Balmazújváros FC Balmazújváros
  Tállya KSE Tállya KSE 0:9 MTK Budapest MTK Budapest
  Sényő FC Sényő FC 2:0AET Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Úrkút SK Úrkút SK 2:6 Ceglédi VSE Cegléd
  RAFC Rákosszentmihályi AFC 1:3 BFC Siófok BFC Siófok
  BKV Előre BKV Előre SC 0:3 Kisvárda FC Kisvárda
  Nyirbátor Nyirbátori FC 4:6on pens ETO FC Győr ETO FC Győr
  Tiszakécske Tiszakécskei VSE 2:3 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Csongrádi TSE Csongrádi TSE 1:10 Debreceni VSC Debrecen
  Gárdony VSC Gárdony VSC 0:3 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Tatabánya FCE Tatabánya FCE 1:0 Soproni VSE Soproni VSE
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:3 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 20 Kedah FA Kedah FA 1:3 FELDA United FC FELDA United
  Penang FA Penang 0:2 Terengganu FC II TFC II
  Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 3:0 Kelantan FA Kelantan FA
  Pahang FA Pahang FA 3:0 FA Sarawak Sarawak
  Selangor FA Selangor FA 1:2 PKNS FC PKNS FC
  Melaka Utd. SA Melaka United SA 3:1 Perak TBG FC Perak TBG
Matchday 28 Jumpasri Utd. Jumpasri United 1:3 Suphanburi FC Suphanburi FC
  Port FC Port FC 1:3 Chonburi FC Chonburi FC
  Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 6:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
  Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 1:1 Navy FC Navy FC
  Ubon UMT Utd. Ubon UMT United 1:1 Police Tero FC Police Tero FC
  Sisaket FC Sisaket FC 0:3 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Thai Honda FC Thai Honda FC 0:0 Pattaya United Pattaya Utd.
  Muangthong Utd. SCG Muangthong United 4:0 True Bangkok United Bangkok Utd.
  Buriram Utd. Buriram United 1:0 Bangkok Glass FC Bangkok Glass
Matchday 22 Tampines Rovers Tampines Rovers FC 1:1 Warriors FC Warriors FC
  Young Lions Garena Young Lions 0:1 Balestier Khalsa FC Balestier FC
4th round Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga FC 0:2 Vissel Kobe Vissel Kobe
  Gamba Osaka Gamba Osaka 2:3 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:2AET Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:4 Kashima Antlers Kashima Antlers
  Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro 0:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 4:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Tsukuba Univ. Tsukuba University 0:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 3
AS Livorno AS Livorno 3:0 AS Lucchese Libertas Lucchese
Matchday 2 Fermana Fermana FC 2:0 US Sambenedettese Sambenedettese
3rd round Everton Everton FC 3:0 Sunderland AFC Sunderland
  Arsenal Arsenal FC 1:0 Doncaster Rovers Doncaster Rov.
  Chelsea Chelsea FC 5:1 Nottingham Forest Nottm Forest
  Man Utd Manchester United 4:1 Burton Albion Burton Albion
 
West Brom West Bromwich Albion 1:2 Manchester City Man City
Matchday 8 Arouca FC Arouca 2:0 Sporting CP B Sporting B
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 0:0 FC Wil 1900 FC Wil 1900
  FC Chiasso FC Chiasso 1:0 FC Aarau FC Aarau
  NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 3:2 Servette FC Servette FC
Semi-Finals Valerenga Valerenga Oslo 0:3 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 30 Akzhayik Akzhayik Uralsk 1:0 FK Atyrau Atyrau
  Aktobe FK Aktobe 1:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
  Kairat Almaty Kairat Almaty 5:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 7 Rozwój Katowice Rozwój Katowice 0:2 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 6 Altona 93 Altona 93 0:3 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 11 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 0:4 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 9 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 0:3 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 0:3 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:0 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
  Bonner SC Bonner SC 0:4 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
 
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 0:2 Alemannia Aachen Alem. Aachen
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 0:2 SC Verl SC Verl
Matchday 8 SC Cham SC Cham 4:3 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
  FC Köniz FC Köniz 6:0 FC United Zürich United Zürich
  BSC Old Boys BSC Old Boys 1:1 FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
  SC Kriens SC Kriens 0:2 FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
Matchday 7 FC Baden FC Baden 1:2 FC Münsingen FC Münsingen
  Kickers Luzern FC Kickers Luzern 0:4 FC Schötz FC Schötz
  FC Kosova FC Kosova 2:0 FC Balzers FC Balzers
Matchday 8 Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 1:4 DJK Ammerthal Ammerthal
Matchday 3 Hilal Bergheim Hilal 1994 Bergheim 0:3 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
Round of 16 TSV Lehnerz TSV Lehnerz 0:5 Kickers Offenbach K. Offenbach
4th round SG Kibo/​Orbis SG Kirchheimbolanden/Orbis 0:7 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 0:5 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  FSV Offenbach FSV Offenbach 3:1 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  SV Mackenbach SV Mackenbach 0:2 SV Morlautern SV Morlautern
  VfB Bodenheim VfB Bodenheim 2:0 TuS Altleiningen TuS Altleiningen
  VfR Baumholder VfR Baumholder 3:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
  SG Meisenheim SG Meisenheim 1:5 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 1:0 TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
  VfR Grünstadt VfR Grünstadt 0:4 SC Hauenstein SC Hauenstein
  VfR Kirn VfR Kirn 1:4 TuS Mechtersheim Mechtersheim
Matchday 2 Duisburg U19 MSV Duisburg U19 0:0 FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
Matchday 8 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd 2:0 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 7 FC Wettingen FC Wettingen 2:1 FC Olten FC Olten
Matchday 6 FC Linth 04 FC Linth 04 1:0 FC Bazenheid FC Bazenheid
Matchday 3 Burgenland U16 AKA Burgenland U16 2:6 AKA Austria Wien U16 AKA Austria U16
Matchday 1 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 5:2 AEK Larnaca AEK Larnaca
  FC Zürich U18 FC Zürich U18 1:1 Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
Matchday 6 GC Zürich U18 Grasshopper Club Zürich U18 1:0 Team FC Luzern-SC Kriens U18 Luzern U18
Matchday 15 Käpylän Käpylän Pallo 0:1 Bollklubben-46 BK-46
Matchday 4 Davao Aguilas Davao Aguilas FC 1:1 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Matchday 17 Rentistas CA Rentistas 2:2 Huracán Fútbol Club Huracán
Matchday 4 LKS U19 LKS Lodz U19 0:4 Legia Warsaw U19 Legia U19
Final Tre Penne SP Tre Penne 4:0 SP La Fiorita La Fiorita
Matchday 5 Pogon U19 Pogon Szczecin U19 2:1 Falubaz Zielona Gora U19 Falubaz U19
Matchday 10 Guadalupe FC Guadalupe FC 1:3 Limón FC Limón FC
First Round Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 6:7on pens NK Celik Zenica Celik Zenica
  FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 0:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Grude HNK Grude 0:4 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 6:1 FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje 4:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:0 NK Bosna Visoko NK Visoko
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 4:3on pens FK Sarajevo FK Sarajevo
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 6:7on pens NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Azot Vitkovići NK Azot Vitkovići 1:2 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  Velez Mostar FK Velez Mostar 1:3 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  Vitez FK Vitez 3:8 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Svatovac Poljice NK Svatovac Poljice 6:5on pens FK Slavija Sarajevo Slavija S.
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 0:6 NK Vitez NK Vitez
quarter-finals 1st leg Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 0:0 FC Banants Yerevan Banants
Matchday 2 NAC Nußdorfer AC 3:1 FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
Matchday 1 Odense BK U19 Odense Boldklub U19 2:3 Aalborg BK U19 Aalborg BK U19
Matchday 23 Skála IF Skála IF 2:1 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur
  EB/Streymur EB/Streymur 3:0 07 Vestur 07 Vestur
  NSÍ Runavík NSÍ Runavík 2:3 HB Tórshavn HB Tórshavn
  B36 Tórshavn B36 Tórshavn 3:0 TB/FC Suduroy/Royn TB/FCS/Royn
  Víkingur Göta Víkingur Göta 0:0 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
3rd round FC Bitburg FC Bitburg 1:5 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 1:2 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
  Gering-Kollig SV Gering-Kollig 1:5 FC Karbach FC Karbach
  VfB Wissen VfB Wissen 6:4on pens SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
  Arzfeld/D./D. SG Arzfeld/Daleiden/Dasburg-Dahnen 2:5 SV Morbach SV Morbach
  SV Sirzenich SV Sirzenich 3:2 SV Leiwen-Köwerich Leiwen-Köwerich
  TuS Rheinböllen TuS Rheinböllen 0:3 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
  Ahrbach SG Ahrbach 1:4 SG Mülheim-Kärlich 2000 SG Mülheim-K.
  SG Gönnersdorf SG Gönnersdorf 0:2 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  SG Westerburg SG Westerburg 0:1 FV Engers 07 FV Engers 07
  SV Tawern SV Tawern 0:4 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
First Round TuS Beaumarais TuS Beaumarais 4:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
  Dinamo Pancevo Dinamo Pancevo 1:2 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 2:0 Sindjelic Belgrad Sindjelic Belgrad
  Rad Belgrade FK Radnicki Belgrade 0:1 FK Mladost Lucani Mladost
  Polet Lipljan Polet Lipljan 1:8 FK Spartak Subotica Spartak
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 7:6on pens FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Macva Sabac FK Macva Sabac 0:0 OFK Backa Backa
  FK Zemun FK Zemun 5:6on pens FK Rad Rad
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 6:5on pens FK Novi Pazar Novi Pazar
  Jagodina FK Jagodina 0:3 FK Cukaricki Cukaricki
  Indjija FK Indjija 5:4on pens FK Radnik Surdulica Radnik
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 4:2on pens FK Vozdovac Vozdovac
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:2 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 25 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 2:1 Borneo FC Borneo FC
  Mitra Kukar Mitra Kukar FC 0:3 Arema FC Arema FC
Matchday 3 VF Colligiana VF Colligiana 1:1 AC Tuttocuoio Tuttocuoio
Matchday 6 Vardar Vardar Skopje 2:1 Renova Dzepciste Renova
  Pobeda Prilep Pobeda Prilep 2:4 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
  Akad. Pandev Akademija Pandev 2:0 Pelister Bitola Pelister Bitola
  FC Shkupi FC Shkupi 1:0 FK Skopje FK Skopje
  Shkendija Shkendija Tetovo 5:0 Sileks Kratovo Sileks
Matchday 2 Scandicci CS Scandicci 1908 0:0 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
  SFF Atletico SFF Atletico 1:0 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
intermediate stage Strumska Slava Strumska Slava 2:1 FK Sozopol FK Sozopol
  PFC Montana PFC Montana 2:1 Cherno More Varna Cherno More
  Botev Vratsa OFC Botev Vratsa 3:1on pens OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:1 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
  C. Balchik Chernomorets Balchik 0:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
  Pomorie OFK Pomorie 2:4on pens Etar Veliko Tarnovo FK Etar
  Litex Lovetch FC Litex Lovetch 1:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 7 Esteghlal FC Esteghlal FC 1:1 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Matchday 5 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 0:2 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
  Bloemfontein Bloemfontein Celtic 0:2 Baroka FC Baroka FC
  Platinum Stars Platinum Stars FC 0:1 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  AmaZulu FC AmaZulu FC 3:0 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Poland U16 Poland U16 4:1 Scotland U16 Scotland U16
  Luxembourg U19 Luxembourg U19 1:2 Paraguay U18 Paraguay U18
  Qatar U17 Qatar U17 2:4 Turkey U17 Turkey U17
Second Round USV III USV Eschen-Mauren III 4:2 FC Triesen II FC Triesen II
  Balzers III FC Balzers III 5:6AET FC Schaan FC Schaan

Player birthdays

coach birthdays

Transfers

  • Facundo Colidio
    Age: 17 Years  Argentina
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: 7,00 Mill. €
    Club Atlético Boca Juniors U20
     
    Inter Milan Primavera
  • Franco Lobos
    Age: 18 Years  Chile
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: Loan fee:
    250 Th. €
    Club Universidad de Chile U19
     
    Celta Vigo Juvenil A
  • Welliton
    Age: 30 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 1,60 Mill. €
    Fee: 1,50 Mill. €
    Kayserispor
     
    Sharjah Cultural Sports Club
  • Amet Dougou
    Age: 19 Years  Ukraine
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: Loan
    SK Tavriya Simferopol
     
    Kyzyltash Bakhchysarai
  • Tim Krul
    Age: 29 Years  Netherlands
    Position: Goalkeeper
    Market value: 2,50 Mill. €
    Fee: Free transfer
    Newcastle United
     
    Brighton & Hove Albion
  • Fidelis
    Age: 28 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 350 Th. €
    Fee: Free transfer
    Portimonense SC
     
    Ras Al-Khaima
  • Josip Vukovic
    Age: 25 Years  Croatia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 300 Th. €
    Fee: Free transfer
    RNK Split
     
    NK Vitez
  • Alex Rafael
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Right Winger
    Market value: 150 Th. €
    Fee: Free transfer
    Al-Shamal
     
    Ras Al-Khaima
  • Rhys Murphy
    Age: 26 Years  Ireland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 125 Th. €
    Fee: Loan
    Forest Green Rovers
     
    Torquay United FC
  • Ben Waine
    Age: 16 Years  New Zealand
    Position: Sturm
    Market value: 125 Th. €
    Fee: Free transfer
    Wellington United
     
    Wellington Phoenix Reserves
  • Ali Rabo
    Age: 31 Years  Burkina Faso
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 100 Th. €
    Fee: Free transfer
    Arab Contractors SC
     
    Masafi Sports Club
  • Joe Champness
    Age: 20 Years  Australia
    Position: Right Winger
    Market value: 100 Th. €
    Fee: Free transfer
    Brisbane Roar U21
     
    Newcastle United Jets
  • Michalis Kouiroukidis
    Age: 22 Years  Greece
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 Th. €
    Fee: Free transfer
    GS Kallithea
     
    Proodeftiki Neolea
  • Dimitrios Koutsopoulos
    Age: 39 Years  Greece
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 Th. €
    Fee: Free transfer
    Anagennisi Karditsas
     
    AO Sellanon
  • Kaleemullah Khan
    Age: 25 Years  Pakistan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 Th. €
    Fee: Free transfer
    Tulsa Roughnecks FC
     
    Serhat Ardahanspor
  • Oliver Valentine
    Age: 17 Years  New Zealand
    Position: Abwehr
    Market value: 50 Th. €
    Fee: Free transfer
    Wellington United
     
    Wellington Phoenix Reserves
  • Konstantinos Koromilas
    Age: 22 Years  Greece
    Position: Centre-Back
    Market value: 50 Th. €
    Fee: Free transfer
    Panelefsiniakos AO
     
    OF Ierapetras
  • Valmir Sallaj
    Age: 24 Years  Kosovo
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 Th. €
    Fee: Free transfer
    FC Bavois
     
    SR Delémont
  • Onyekachi Okafor
    Age: 23 Years  Nigeria
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 Th. €
    Fee: Free transfer
    Giresunspor
     
    Dogan Türk Birligi SK
  • Zac Jones
    Age: 16 Years  New Zealand
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 Th. €
    Fee: Free transfer
    Wellington Olympic AFC
     
    Wellington Phoenix Reserves
  • Maksym Rizie
    Age: 19 Years  Ukraine
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 Th. €
    Fee: Free transfer
    Spartak Trnava B
     
    Unknown
  • Ahmet Mercan
    Age: 35 Years  Turkey
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Gaziosmanpasa
     
    Istanbul Güngörenspor
  • Ugur Yanikdemir
    Age: 30 Years  Turkey
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Pazarspor
     
    Unknown
  • Kamil Krol
    Age: 30 Years  Poland
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    APO Fostiras
     
    Nestos Chrysoupolis
  • Ugur Keskin
    Age: 28 Years  Turkey
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Pazarspor
     
    Yataganspor
  • Veysi Öz
    Age: 32 Years  Turkey
    Position: Second Striker
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Maltepespor
     
    Kusadasispor
  • Emre Taskoparan
    Age: 25 Years  Turkey
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Tarsus Idman Yurdu
     
    Cubukspor
  • Veysi Durmaz
    Age: 34 Years  Turkey
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Türk Metal Kirikkalespor
     
    Yataganspor
  • Mustafa Demirhan
    Age: 23 Years  Turkey
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Akin Corap Giresunspor II
     
    Kastamonu Özel Idare Köy Hizmetleri Spor
  • Suat Bozkurt
    Age: 31 Years  Turkey
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Kemerspor 2003
     
    Kirsehir Belediye Spor
  • Kadir Baylan
    Age: 26 Years  Turkey
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Kozan Belediyespor
     
    Kirsehir Belediye Spor
  • Artur Taborda
    Age: 21 Years  Portugal
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Académica Coimbra B
     
    Mortágua FC
  • Abdulkadir Özdemir
    Age: 23 Years  Turkey
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    12 Bingölspor
     
    Kusadasispor
  • Ali Yildirim
    Age: 28 Years  Turkey
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Payasspor
     
    Kirsehir Belediye Spor
  • Nesip Özel
    Age: 20 Years  Turkey
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    1955 Batman Belediyespor
     
    Unknown
  • Ahmet Kiyi
    Age: 20 Years  Turkey
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Unknown
     
    Cekmeköy Belediyesi Alemdagspor
  • Canberk Tasdeler
    Age: 25 Years  Turkey
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Unknown
     
    Kastamonu Özel Idare Köy Hizmetleri Spor
  • Dorian Luwawa
    Age: 20 Years  Switzerland
    Position: Left Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FC Stade-Lausanne-Ouchy
     
    FC Bulle
  • Daniel Mzee
    Age: 20 Years  Switzerland
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FC Köniz
     
    FC Langenthal
  • Asil Aksu
    Age: 20 Years  Turkey
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Kastamonu Özel Idare Köy Hizmetleri Spor
     
    Orduspor
  • Kadir Sentürk
    Age: 27 Years  Turkey
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    1920 Marasspor
     
    Kastamonu Özel Idare Köy Hizmetleri Spor
  • Dogancan Eresmeli
    Age: 22 Years  Turkey
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Somaspor
     
    Bozdogan Belediyespor
  • Sedat Türkmen
    Age: 35 Years  Turkey
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Unknown
     
    Arsuz Karaagacspor 1967
  • Gökhan Kaya
    Age: 26 Years  Turkey
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Kütahyaspor
     
    Zaferspor
  • Romain Biava
    Age: 23 Years  France
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FC Bulle
     
    FC Vallorbe-Ballaigues
  • Ali Yildirim
    Age: 29 Years  Turkey
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Unknown
     
    Arsuz Karaagacspor 1967
  • Eren Demir
    Age: 23 Years  Turkey
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Sarikamis Belediyespor
     
    Cekmeköy Belediyesi Alemdagspor
  • Arda Agirkan
    Age: 25 Years  Turkey
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Pursaklar Belediyespor
     
    Cekmeköy Belediyesi Alemdagspor
  • Emre Dogan
    Age: 29 Years  Turkey
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Bagcilar Istoc Spor
     
    Yataganspor
  • Hüseyin Celik
    Age: 29 Years  Turkey
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Igdir Arasspor
     
    Sökespor