1.FSV Mainz 05 | 0:1 | FC Schalke 04 |
|
||||||||
AS Roma | 3:0 | Torino | |||||||||
R. Strasbourg | 1:3 | Monaco |
|
||||||||
Girona | 2:0 | Dep. La Coruña | |||||||||
Dynamo Dresden | 3:2 | Heidenheim |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 1:0 | 1.FC Nuremberg |
|
||||||||
FK Tosno II | 2:1 | Rubin Kazan II | |||||||||
Amkar Perm II | 1:0 | Arsenal Tula II | |||||||||
Amkar Perm | 0:2 | Arsenal Tula | |||||||||
Alanyaspor | 4:1 | Basaksehir |
|
||||||||
CFR Cluj | 2:1 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Heracles Almelo | 2:1 | Twente FC | |||||||||
FC Botosani | 0:0 | Daco-Getica | |||||||||
Hibernian FC | 2:0 | Heart of Midl. | |||||||||
Vorskla Poltava | 0:3 | Shakhtar D. | |||||||||
Dukla Prague | 1:3 | Jihlava | |||||||||
Odense BK | 0:1 | Aarhus GF | |||||||||
Slaven Belupo | 2:0 | NK Rudes | |||||||||
Kokkolan PV | 4:2 | FF Jaro | |||||||||
TPV | 2:0 | Pallokerho | |||||||||
Górnik Zabrze | 2:2 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Wisla Kraków | 3:1 | Slask Wroclaw | |||||||||
Litex Lovech | 0:1 | B. Galabovo | |||||||||
TSV Kareth | 1:0 | TSV Waldkirchen | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 2:0 | Bitterfeld-W. | |||||||||
TuRa Bremen | 2:4 | Komet Arsten | |||||||||
Auersmacher | 5:5 | SG Mettlach | |||||||||
FC Kirrlach | 0:2 | VfR Mannheim | |||||||||
ASV Winnweiler | 2:2 | Hassia Bingen | |||||||||
Güstrower SC | 4:0 | SGA Boizenburg | |||||||||
FV Bad Vilbel | 5:0 | Hanau 93 | |||||||||
Godoy Cruz | 1:0 | Arsenal Sarandí | |||||||||
Gimnasia | 0:2 | Banfield | |||||||||
Indep. Santa Fe | 1:0 | Deportivo Pasto | |||||||||
Deportes Tolima | 2:1 | Envigado | |||||||||
Rionegro Águila | 3:1 | Millonarios |
|
||||||||
Yokohama SCC | 2:2 | SC Sagamihara | |||||||||
Ohod Club | 1:3 | Al-Raed | |||||||||
Al-Qadsiah | 0:1 | Al-Ahli | |||||||||
Al-Ettifaq | 2:1 | Al-Hilal | |||||||||
GOSK Gabela U19 | 1:3 | S. Brijeg U19 | |||||||||
Melipilla | 2:0 | La Serena | |||||||||
USM El Harrach | 2:0 | JS Kabylie | |||||||||
Rapide Oued Zem | 1:0 | CR Al Hoceima | |||||||||
FC Gagra | 1:0 | Samgurali | |||||||||
Merani Martvili | 1:0 | FC Telavi | |||||||||
FC Dila | 1:1 | Chikhura | |||||||||
C. Kwandong Uni | 2:1 AET | Cyber Uni | |||||||||
Bangor City | 1:2 | Bala | |||||||||
Carmarthen | 0:1 | Barry Town | |||||||||
Llandudno | 2:2 | Prestatyn | |||||||||
São Caetano | 0:0 | Botafogo-SP | |||||||||
Palmeiras | 2:0 | São Paulo |
|
||||||||
Red Bull | 0:0 | Ponte Preta | |||||||||
A. Lustenau | 3:1 | SV Kapfenberg | |||||||||
WSG Tirol | 1:2 | FC Wacker |
|
||||||||
FAC | 0:3 | Wiener Neustadt | |||||||||
TSV Hartberg | 0:2 | FC Liefering | |||||||||
Blau Weiss Linz | 2:2 | SV Ried |
|
||||||||
CD América | 0:3 | Defensa | |||||||||
Sport Huancayo | 3:0 | Union Española | |||||||||
CD Capiatá | 2:1 | 3 de Febrero | |||||||||
Valur | 2:0 | ÍA Akranes | |||||||||
Fylkir | 4:1 | Selfoss | |||||||||
Víkingur | 0:1 | Fram Reykjavík | |||||||||
FCI Levadia U21 | 0:0 | Santos Tartu | |||||||||
FC Flora | 6:0 | Paide | |||||||||
Chainat FC | 2:4 | Police Tero FC | |||||||||
Selangor FC II | 1:0 | Kelantan FC | |||||||||
Bohemians | 0:1 | St. Pat's | |||||||||
Limerick FC | 1:0 | Bray Wanderers | |||||||||
Sligo Rovers | 1:2 | Waterford FC | |||||||||
Dundalk FC | 1:0 | Cork City | |||||||||
Shamrock Rovers | 6:1 | Derry City | |||||||||
Cabinteely | 0:1 | Cobh Ramblers | |||||||||
UCD | 1:1 | Galway United | |||||||||
Finn Harps | 1:1 | Shelbourne | |||||||||
CD Tenerife | 3:1 | Real Oviedo | |||||||||
Stade Lavallois | 2:0 | SO Cholet | |||||||||
AS Béziers | 2:0 | Pau FC | |||||||||
Les Herbiers VF | 0:0 | US Créteil-L | |||||||||
Concarneau | 2:1 | USL Dunkerque | |||||||||
Lyon La Duchère | 1:1 | Rodez AF | |||||||||
Entente SSG | 2:2 | US Boulogne | |||||||||
Grenoble | 0:0 | Athl. Marseille | |||||||||
AC Ajaccio | 2:0 | QRM | |||||||||
AJ Auxerre | 1:2 | Stade Brestois | |||||||||
Le Havre AC | 2:1 | Clermont Foot | |||||||||
AS Nancy | 1:0 | G. Ajaccio | |||||||||
Chamois Niort | 1:2 | FC Lorient | |||||||||
US Orléans | 1:4 | Nîmes Olympique | |||||||||
Stade Reims | 4:0 | LB Châteauroux | |||||||||
Benfica B | 0:4 | Coimbra | |||||||||
SC Braga | 3:0 | Moreirense | |||||||||
FC Chiasso | 1:0 | FC Winterthur |
|
||||||||
Hradec Kralove | 2:1 | C. Budejovice | |||||||||
Vitkovice | 3:5 | Viktoria Zizkov | |||||||||
Viagem Usti n/L | 0:0 | Pardubice | |||||||||
GuaZ FC | 5:0 | CC Yatai | |||||||||
Metalac | 1:1 | Novi Pazar | |||||||||
Z. Sosnowiec | 0:2 | Miedz Legnica | |||||||||
Stal Mielec | 1:0 | Gornik Leczna | |||||||||
Sirius U21 | 5:2 | Örebro SK U21 | |||||||||
Nasaf Qarshi | 3:1 | FC Buxoro | |||||||||
Loko Tashkent | 1:1 | Metallurg Bk. | |||||||||
Brighton U18 | 1:4 | Chelsea U18 | |||||||||
Derby U21 | 0:4 | Man City U21 | |||||||||
Boro U21 | 0:3 | Brighton U21 | |||||||||
Liverpool U21 | 1:2 | Man Utd U21 | |||||||||
23 Elazig FK | 2:0 | Arsinspor | |||||||||
UnionSt.Florian | 1:1 | Stadl-Paura | |||||||||
Vöcklamarkt | 2:1 | Vorwärts Steyr | |||||||||
TSV Buchbach | 0:2 | Gr. Fürth II | |||||||||
1860 Munich | 3:0 | Seligenporten | |||||||||
K. Offenbach | 3:1 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
RW Essen | 2:3 | Wattenscheid 09 | |||||||||
Young Violets | 0:3 | Ebreichsdorf | |||||||||
SC Neusiedl/See | 2:1 | SV Schwechat | |||||||||
SKU Amstetten | 3:0 | FC Admira II | |||||||||
Santa Gema | 0:0 | Independiente | |||||||||
Árabe Unido | 1:1 | San Miguelito | |||||||||
FC 08 Homburg | 3:0 | FSV Jägersburg | |||||||||
Hertha Wiesbach | 2:0 | FV Eppelborn | |||||||||
FV Engers 07 | 0:1 | FSV Salmrohr | |||||||||
SC Victoria | 2:1 | TuS Osdorf | |||||||||
FC Süderelbe | 0:2 | SV Curslack-N. | |||||||||
Hessen Dreieich | 2:1 | Neu-Isenburg | |||||||||
Brinkumer SV | 8:0 | OSC Bremerhaven | |||||||||
BV Cloppenburg | 4:0 | TuS Sulingen | |||||||||
RB Leipzig U19 | 4:2 | Wolfsburg U19 | |||||||||
Weißkirchen | 3:1 | St. Valentin | |||||||||
SPG Wels II | 1:0 | Edelweiß | |||||||||
St. Marienk. | 0:0 | Micheldorf | |||||||||
Fürstenfeld | 1:3 | Bruck/Mur | |||||||||
TSV Pöllau | 2:0 | Lebring | |||||||||
Urania Genève | 2:1 | CS Interstar | |||||||||
Eastern | 5:0 | R&F HK | |||||||||
Kapaz PFK | 0:1 | FK Qabala | |||||||||
Neftchi Baku | 3:2 | Shamakhi | |||||||||
Europa FC | 2:0 | St Joseph's FC | |||||||||
Sassuolo U19 | 2:0 | Napoli U19 | |||||||||
Genoa U19 | 2:5 | Atalanta U19 | |||||||||
Verona U19 | 1:3 | Inter U19 | |||||||||
Empoli U19 | 1:1 | Cesena U19 | |||||||||
ProVercelli U19 | 1:0 | Parma U19 | |||||||||
Perugia U19 | 1:2 | Pescara U19 | |||||||||
Imolese | 1:2 | Campodarsego | |||||||||
Matelica | 3:4 on pens | San Donato | |||||||||
Lija Athletic | 0:4 | Tarxien | |||||||||
Al-Sailiya SC | 0:3 | Al-Gharafa SC | |||||||||
Umm Salal SC | 2:1 | Al-Sadd SC | |||||||||
Al-Rayyan SC | 1:3 | Al-Arabi SC | |||||||||
Al-Kharaitiyat | 0:5 | Al-Duhail SC | |||||||||
Esteghlal Khz. | 1:3 AET | Khooneh | |||||||||
Atlas U20 | 2:0 | Puebla FC U20 | |||||||||
CA Morelia U20 | 3:1 | Veracruz U20 | |||||||||
Belgium U17 | 1:1 | Cyprus U17 | |||||||||
Sweden U17 | 0:0 | Croatia U17 | |||||||||
AmaZulu FC | 2:3 | Ubuntu | |||||||||
Rahlstedter SC | 3:4 | Juventude | |||||||||
Portadown | 1:1 | Institute FC | |||||||||