Tottenham | 1:3 | Man City |
|
||||||||
Liverpool | 3:0 | Bournemouth | |||||||||
Southampton | 2:3 | Chelsea |
|
||||||||
Crystal Palace | 3:2 | Brighton |
|
||||||||
Burnley | 2:1 | Leicester |
|
||||||||
Swansea | 1:1 | Everton |
|
||||||||
Huddersfield | 1:0 | Watford |
|
||||||||
Bayern Munich | 5:1 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
B. Leverkusen | 4:1 | E. Frankfurt |
|
||||||||
VfB Stuttgart | 1:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 2:0 | Hamburger SV |
|
||||||||
Hertha BSC | 2:1 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Barcelona | 2:1 | Valencia |
|
||||||||
UD Las Palmas | 0:1 | Real Sociedad |
|
||||||||
Sevilla FC | 2:2 | Villarreal |
|
||||||||
Athletic | 2:3 | Dep. La Coruña | |||||||||
CD Leganés | 1:0 | Celta de Vigo |
|
||||||||
Atalanta BC | 0:0 | Inter |
|
||||||||
Cagliari Calcio | 2:1 | Udinese Calcio | |||||||||
Chievo Verona | 0:0 | Torino | |||||||||
Genoa | 1:0 | Crotone | |||||||||
Stade Rennais | 1:2 | FC Metz | |||||||||
LOSC Lille | 2:2 | Guingamp | |||||||||
Olympique Lyon | 3:0 | Amiens SC | |||||||||
R. Strasbourg | 0:1 | Saint-Étienne | |||||||||
FC Nantes | 1:1 | Dijon | |||||||||
Sivasspor | 1:2 | Fenerbahce |
|
||||||||
Kasimpasa | 2:0 | Karabükspor | |||||||||
Y. Malatyaspor | 1:1 | Alanyaspor | |||||||||
Shakhtar D. | 0:1 | Dynamo Kyiv | |||||||||
FK Mariupol | 2:0 | Veres Rivne | |||||||||
FC St. Pauli | 0:1 | Union Berlin |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 0:4 | Holstein Kiel |
|
||||||||
MSV Duisburg | 0:2 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 2:0 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Zenit S-Pb | 1:0 | Anzhi | |||||||||
Dynamo Moscow | 0:4 | Loko Moscow | |||||||||
Krasnodar | 3:0 | Arsenal Tula | |||||||||
Amkar Perm | 0:3 | Rubin Kazan | |||||||||
Cruzeiro | 0:1 | Grêmio |
|
||||||||
Paris FC | 0:3 | Stade Reims | |||||||||
Standard Liège | 1:0 | KAA Gent |
|
||||||||
Red Star | 2:1 | Partizan | |||||||||
FK Cukaricki | 2:3 | Radnicki Nis | |||||||||
Radnik | 0:0 | Javor-Matis | |||||||||
Mladost | 1:1 | Rad | |||||||||
Macva | 2:0 | Borac Cacak | |||||||||
Philadelphia | 0:2 | Orlando | |||||||||
Chicago | 0:1 | Los Angeles | |||||||||
Vancouver | 0:2 | LAFC | |||||||||
New York | 3:1 | Montréal | |||||||||
Colorado | 2:0 | Toronto | |||||||||
Club Tijuana | 3:0 | Chivas |
|
||||||||
Atlas | 1:0 | Querétaro FC | |||||||||
ADO Den Haag | 2:1 | Twente FC | |||||||||
Vitesse | 7:0 | Sparta R. | |||||||||
VVV-Venlo | 0:2 | Heerenveen | |||||||||
PEC Zwolle | 1:1 | Excelsior | |||||||||
Cibalia | 0:2 | Dinamo Zagreb | |||||||||
Inker | 0:3 | Hajduk Split | |||||||||
PAOK Salonika | 3:1 | Panionios | |||||||||
APO Levadiakos | 1:0 | Asteras Tripoli | |||||||||
PAS Lamia | 0:0 | Apollon Smyrnis | |||||||||
Reus Deportiu | 1:0 | Cádiz CF |
|
||||||||
CyD Leonesa | 3:2 | CD Tenerife | |||||||||
Lorca FC | 1:1 | Alcorcón | |||||||||
CD Numancia | 2:0 | CD Lugo | |||||||||
Debrecen | 1:1 | Ferencváros | |||||||||
Mezőkövesd | 0:0 | Fehérvár | |||||||||
Puskás AFC | 1:1 | Honvéd | |||||||||
Újpest FC | 4:2 | Vasas FC | |||||||||
Paksi FC | 1:2 | Haladás | |||||||||
Balmazújváros | 2:1 | Diósgyőr | |||||||||
Huracán | 1:0 | Argentinos Jrs. | |||||||||
Lanús | 0:0 | Banfield | |||||||||
Gimnasia | 1:2 | Atl. Tucumán | |||||||||
Belgrano | 3:0 | Arsenal Sarandí | |||||||||
Godoy Cruz | 3:0 | CA Temperley | |||||||||
Olimpo | 0:2 | San Martín (SJ) | |||||||||
Levski Sofia | 0:1 | Ludogorets | |||||||||
CSKA-Sofia | 5:1 | Vereya | |||||||||
Beroe | 3:2 | Botev Plovdiv | |||||||||
Portimonense | 0:1 | Estoril Praia | |||||||||
Boavista | 3:3 | Chaves | |||||||||
Vit. Guimarães | 1:1 | Vitória Setúbal | |||||||||
Desportivo Aves | 1:0 | Feirense | |||||||||
Sturm Graz | 3:0 | SV Mattersburg | |||||||||
SKN St. Pölten | 1:3 | LASK |
|
||||||||
SCR Altach | 2:1 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
Fortaleza | 2:1 | Guarani | |||||||||
Atlético-GO | 3:2 | Criciúma EC | |||||||||
Vila Nova FC | 1:0 | Avaí FC |
|
||||||||
Figueirense FC | 2:1 | Juventude |
|
||||||||
CSA | 2:1 | Goiás |
|
||||||||
Oeste | 2:0 | CRB | |||||||||
Londrina-PR | 1:0 | Boa Esporte | |||||||||
Brasil Pelotas | 1:1 | São Bento (SP) | |||||||||
Grasshoppers | 1:2 | FC St. Gallen |
|
||||||||
FC Lugano | 1:1 | FC Thun | |||||||||
Ümraniyespor | 1:1 | Ankaragücü |
|
||||||||
Denizlispor | 0:0 | C. Rizespor | |||||||||
Gaziantep FK | 3:2 | Altinordu | |||||||||
SK Beveren | 0:2 | OH Leuven | |||||||||
Lierse SK | 0:2 | KV Kortrijk | |||||||||
KSC Lokeren | 3:0 | KAS Eupen | |||||||||
Zulte Waregem | 5:1 | Mouscron | |||||||||
Ulsan HD | 1:0 | FC Seoul | |||||||||
Jeonbuk Hyundai | 3:0 | Jeonnam Dragons | |||||||||
Suwon Bluewings | 2:1 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Jeju United | 4:2 | Incheon Utd. | |||||||||
Legia Warszawa | 0:1 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Jagiellonia | 1:2 | Górnik Zabrze | |||||||||
Cracovia | 2:1 | Piast Gliwice | |||||||||
CA Fénix | 0:3 | Peñarol | |||||||||
Defensor SC | 1:0 | Liverpool FC | |||||||||
River Plate | 1:1 | CA Cerro | |||||||||
VfL Osnabrück | 0:5 | SC Paderborn |
|
||||||||
Hallescher FC | 1:3 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Fortuna Köln | 2:4 | Pr. Münster |
|
||||||||
Chemnitzer FC | 1:2 | SV Meppen | |||||||||
Carl Zeiss Jena | 3:2 | VfR Aalen |
|
||||||||
Sonnenhof-Gr. | 2:2 | W. Bremen II | |||||||||
Sundowns | 2:0 | Bidvest Wits FC | |||||||||
Cape Town City | 0:0 | SuperSport Utd. | |||||||||
FS Stars | 1:1 | Royal AM | |||||||||
Cerro Porteño | 5:0 | Nacional | |||||||||
3 de Febrero | 0:0 | CD Santaní | |||||||||
Kashima Antlers | 2:0 | Nagoya Grampus | |||||||||
Cerezo Osaka | 1:0 | FC Tokyo | |||||||||
V-V. Nagasaki | 3:0 | Gamba Osaka | |||||||||
Kashiwa Reysol | 1:2 | H. C. Sapporo | |||||||||
Vegalta Sendai | 0:0 | Kawasaki Front. | |||||||||
CS U Craiova | 4:1 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Elfsborg | 0:1 | Sirius | |||||||||
Häcken | 3:0 | Dalkurd | |||||||||
Livorno | 2:0 | Pisa | |||||||||
Pontedera | 1:1 | Carrarese | |||||||||
Giana Erminio | 0:2 | Lucchese | |||||||||
Olbia | 1:1 | Prato | |||||||||
Arezzo | 1:0 | Siena | |||||||||
Pro Piacenza | 1:2 | Foll. Gavorrano | |||||||||
Pistoiese | 1:0 | Arzachena | |||||||||
Anorthosis | 1:1 | AEK Larnaca | |||||||||
AEL Limassol | 0:2 | Apol. Limassol | |||||||||
Raja Casablanca | 1:1 | Wydad AC | |||||||||
FAR Rabat | 3:4 | OC Safi | |||||||||
RS Berkane | 2:1 | CR Al Hoceima | |||||||||
Maccabi Haifa | 2:1 | H. Ashkelon | |||||||||
Hapoel Acre | 1:1 | FC Ashdod | |||||||||
Kiryat Shmona | 0:1 | Hapoel Raanana | |||||||||
Deportes Tolima | 4:1 | CD La Equidad | |||||||||
Jaguares FC | 2:0 | Boyacá Chicó | |||||||||
O'Higgins | 0:1 | U. Católica | |||||||||
Palestino | 2:1 | CD Everton | |||||||||
Huachipato | 0:0 | Deportes Temuco | |||||||||
La Calera | 1:3 | U. Concepción | |||||||||
Pendikspor | 1:4 | Sanliurfaspor | |||||||||
Karsiyaka | 0:1 | Karagümrük | |||||||||
Silivrispor | 0:2 | Fethiyespor | |||||||||
Baskent Safak | 0:1 | Altay SK | |||||||||
Motherwell FC | 3:0 | Aberdeen FC | |||||||||
Uni. Católica | 2:0 | SD Aucas | |||||||||
Técnico U. | 3:2 | Delfín SC | |||||||||
Bilbao Athletic | 3:1 | Burgos CF | |||||||||
CD Mirandés | 1:0 | UD Logroñés | |||||||||
Gernika | 0:4 | Real Sociedad B | |||||||||
Arenas Club | 1:1 | Real Unión | |||||||||
Banik Ostrava | 2:0 | Bohemians 1905 | |||||||||
Jablonec | 0:0 | Sigma Olomouc | |||||||||
Slovacko | 1:0 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Dukla Prague | 2:0 | Slovan Liberec | |||||||||
Dunajska Streda | 3:1 | MSK Zilina | |||||||||
Slo. Bratislava | 1:3 | AS Trencin | |||||||||
Kapaz PFK | 0:1 | Qarabag FK | |||||||||
SönderjyskE | 1:0 | Lyngby BK | |||||||||
Aktobe | 0:1 | Tobol Kostanay | |||||||||
FC Astana | 1:1 | Kairat Almaty | |||||||||
Akzhayik | 4:1 | Ordabasy | |||||||||
Qyzyljar | 1:0 | Zhetysu | |||||||||
Atyrau | 0:0 | Shakhter K. | |||||||||
Kaysar | 0:0 | Irtysh | |||||||||
Avispa Fukuoka | 2:0 | Reno. Yamaguchi | |||||||||
Omiya Ardija | 1:1 | Fagiano Okayama | |||||||||
Ventforet Kofu | 0:1 | Matsumoto Yama. | |||||||||
Lommel SK | 4:0 | Patro Eisden | |||||||||
KMSK Deinze | 1:1 | Berchem Sport | |||||||||
RFC Seraing | 0:1 | Dessel Sport | |||||||||
RE Virton | 1:0 | RSC Chatelet | |||||||||
Wellington | 2:1 | Melbourne City | |||||||||
Perth Glory | 2:3 | Brisbane Roar | |||||||||
Central Coast | 2:8 | Newcastle | |||||||||
NK Olimpija | 1:1 | NK Domzale | |||||||||
NK Celje | 5:0 | NK Krsko | |||||||||
Gwangju FC | 0:0 | Ansan Greeners | |||||||||
Seoul E-Land | 1:0 | FC Anyang | |||||||||
Daejeon Hana C. | 1:2 | Asan Mugunghwa | |||||||||
St. Mirren | 0:0 | Livingston FC | |||||||||
Dundee United | 1:0 | Falkirk | |||||||||
Inverness CT | 5:1 | Dumbarton | |||||||||
Morton | 0:1 | Queen o. t. S. | |||||||||
Dunfermline A. | 4:0 | Brechin City | |||||||||
Milsami | 0:1 | FC Sheriff | |||||||||
Sfintul Gheor. | 3:6 | Petrocub | |||||||||
Zaria Balti | 1:1 | Zimbru Chisinau | |||||||||
CSF Speranta | 0:0 | Dinamo-Auto | |||||||||
Panserraikos | 0:2 | PAE Chania | |||||||||
AE Karaiskakis | 1:0 | Kallithea | |||||||||
Sepsi OSK | 2:1 | Gaz Metan | |||||||||
Start | 1:6 | Vålerenga | |||||||||
Grenoble | 2:0 | AS Béziers | |||||||||
Johor DT | 3:0 | Selangor FC II | |||||||||
N. Sembilan FC | 1:1 | Kelantan FC | |||||||||
GKS Katowice | 0:2 | Stal Mielec | |||||||||
Olimpia Grudz. | 0:1 | GKS Tychy | |||||||||
Miedz Legnica | 1:0 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Chojniczanka | 0:2 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Odra Opole | 0:0 | Wigry Suwalki | |||||||||
Ingulets | 4:0 | Kolos Kovalivka | |||||||||
PFK Sumy | 1:0 | Rukh Lviv | |||||||||
Kremin | 0:2 | FK Poltava | |||||||||
Naftovyk | 2:1 | Girnyk-Sport | |||||||||
Zhemchuzhyna O. | 2:2 | FK Kramatorsk | |||||||||
Arsenal Kyiv | 1:0 | Balkany Zorya | |||||||||
Cherkashchyna | 2:1 | Desna | |||||||||
Rangers Talca | 1:1 | Cobresal | |||||||||
Puerto Montt | 2:2 | Valdivia | |||||||||
Miramar | 2:3 | Maldonado | |||||||||
Cerro Largo | 0:0 | Sud América | |||||||||
Club Oriental | 2:3 | Plaza Colonia | |||||||||
Tacuarembó | 1:2 | Juventud | |||||||||
Central | 0:1 | Cerrito | |||||||||
Bnei Yehuda | 1:3 | Maccabi Netanya | |||||||||
FC Montceau B. | 2:3 | FC Annecy | |||||||||
US Raon-l'Étape | 2:3 | FC Villefranche | |||||||||
Le Puy Foot | 3:2 | Olymp. Lyon B | |||||||||
GOAL FC | 0:0 | Neuweg | |||||||||
Andrézieux | 1:0 | SAS Epinal | |||||||||
Unión Comercio | 2:2 | Cusco FC | |||||||||
Rosario FC | 1:0 | U. San Martín | |||||||||
SD Taishan | 2:0 | DL Pro | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 2:1 | GZ City | |||||||||
BJ Chengfeng | 2:1 | GuiZ FC | |||||||||
Al-Kharaitiyat | 2:1 | Al-Wakrah SC | |||||||||
NK Sesvete | 0:2 | NK Varazdin | |||||||||
HNK Gorica | 1:0 | NK Novigrad | |||||||||
NK Lucko | 2:3 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
Liaoning FC | 1:2 | ZJ FC | |||||||||
CZ Mighty Lions | 1:1 | HLJ Ice City | |||||||||
SH Shenxin | 3:2 | GD Sou. Tigers | |||||||||
XJ T. Leopard | 1:4 | IM Zhongyou | |||||||||
SZ FC | 2:1 | QD FC | |||||||||
FC Hermannstadt | 4:0 | Luceafarul | |||||||||
CS Afumati | 1:1 | Miroslava | |||||||||
Torpedo Moscow | 1:2 | Novomoskovsk | |||||||||
Energomash | 1:0 | Sokol Saratov | |||||||||
Ararat Moskau | 3:0 | M. Lipetsk | |||||||||
FK Ryazan | 3:0 | Zenit Penza | |||||||||
Zorkiy | 4:2 | Rotor 2 | |||||||||
Saturn | 0:0 | Strogino Moscow | |||||||||
Isloch | 0:0 | Torpedo Zhodino | |||||||||
Neman Grodno | 0:0 | Dnepr Mogilev | |||||||||
BATE Borisov | 2:0 | Dynamo Brest | |||||||||
Raith Rovers | 2:0 | Queen's Park | |||||||||
Ayr United | 1:2 | Stranraer | |||||||||
Airdrieonians | 2:0 | Albion Rovers | |||||||||
East Fife | 0:5 | Arbroath | |||||||||
Forfar Athletic | 0:1 | Alloa Athletic | |||||||||
El Mokawloon | 0:2 | Ismaily | |||||||||
FC Schaffhausen | 3:1 | FC Aarau | |||||||||
FK Kukësi | 4:0 | FK Partizani | |||||||||
FC Luftëtari | 2:1 | KF Laçi | |||||||||
KF Skënderbeu | 3:2 | FC Kamza | |||||||||
KS Lushnja | 0:2 | Flamurtari FC | |||||||||
FC Urartu | 3:0 | Alashkert FC | |||||||||
Gandzasar | 1:1 | Shirak Gyumri | |||||||||
Widzew Lodz | 3:2 | Legia II | |||||||||
Pol. Warsaw | 2:4 | Pelikan Lowicz | |||||||||
RFS | 3:0 | Jelgava | |||||||||
Valmiera | 2:4 | Spartaks | |||||||||
IFK Mariehamn | 0:1 | HJK Helsinki | |||||||||
VPS | 0:1 | RoPS | |||||||||
Persija Jakarta | 2:0 | Borneo FC |
|
||||||||
Badak Lampung | 1:0 | Bhayangkara FC | |||||||||
Sriwijaya FC | 2:2 | Persipura | |||||||||
FK Krupa | 0:1 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Sloboda Tuzla | 1:0 | B. Banja Luka | |||||||||
Celik Zenica | 2:1 | Mladost Kakanj | |||||||||
Hamilton Acad. | 1:2 | Kilmarnock FC | |||||||||
Michalovce | 2:0 | FC ViOn | |||||||||
Podbrezova | 3:1 | FK Senica | |||||||||
FC Nitra | 3:2 | Tatran Presov | |||||||||
SZ Peng City | 3:0 | HF Guiguan | |||||||||
SZ Dongwu | 0:0 | KS FC | |||||||||
JX Lushan | 2:0 | SZ Pengcheng | |||||||||
YN F. Tigers | 0:0 | HN Billows | |||||||||
Dep. La Guaira | 1:2 | Estudiantes | |||||||||
Táchira | 2:0 | Trujillanos | |||||||||
Kagoshima Utd. | 2:1 | FC Ryukyu | |||||||||
FC Tokyo Res. | 0:1 | Gir. Kitakyushu | |||||||||
GKS Jastrzebie | 0:2 | Warta Poznan | |||||||||
GKS Belchatow | 2:2 | LKS Lodz | |||||||||
Znicz Pruszkow | 0:0 | Olimpia Elblag | |||||||||
Stalowa Wola | 1:3 | Wisla Pulawy | |||||||||
Gryf Wejherowo | 2:2 | Garbarnia | |||||||||
ROW Rybnik | 2:1 | Legionovia | |||||||||
Eastern | 3:2 | Lee Man | |||||||||
R&F HK | 1:2 | Southern | |||||||||
Kuban 2 | 1:0 | Chernomorets N. | |||||||||
Armavir | 3:1 | Chaika Pes. | |||||||||
Mashuk-KMV | 0:3 | Angusht Nazran | |||||||||
Anzhi 2 | 0:2 | Spartak V. | |||||||||
V. Ponedelnik | 0:2 | Din. Stavropol | |||||||||
Min. Zacatecas | 4:2 | Cafetaleros | |||||||||
VfB Lübeck | 1:0 | Hannover 96 II | |||||||||
Hamburger SV II | 2:3 | LSK Hansa | |||||||||
Eutin 08 | 0:1 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
Wolfsburg II | 3:1 | BSV Rehden | |||||||||
Floriana | 1:1 | Valletta | |||||||||
Gzira Utd. | 2:1 | Sliema Wander. | |||||||||
St. Andrews FC | 1:0 | Birkirkara FC | |||||||||
Balzan FC | 2:1 | Senglea Ath. | |||||||||
Lleida Esportiu | 3:2 | Valencia B | |||||||||
Gefle | 0:1 | Degerfors | |||||||||
IK Frej Täby | 1:5 | Helsingborgs IF | |||||||||
1860 Munich | 5:0 | VfB Eichstätt | |||||||||
1860 Rosenheim | 0:2 | FC Augsburg II | |||||||||
Ingolstadt II | 2:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
Seligenporten | 5:0 | FC Unterföhring | |||||||||
FCI Levadia | 2:1 | FC Flora | |||||||||
JK Tammeka | 1:1 | JK Trans Narva | |||||||||
JK Viljandi | 0:6 | Kalju FC | |||||||||
Nam Dinh FC | 1:3 | HCMC FC | |||||||||
Da Nang FC | 0:4 | Ha Noi FC | |||||||||
Sai Gon FC | 3:1 | HAGL FC | |||||||||
KF Liria | 1:2 | KF Llapi | |||||||||
FC Prishtina | 1:0 | FC Besa | |||||||||
KF Drenica | 2:0 | KF Flamurtari | |||||||||
Roma U19 | 2:2 | Sampdoria U19 | |||||||||
Sassuolo U19 | 2:0 | Juventus U19 | |||||||||
Genoa U19 | 1:2 | Bologna U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 3:1 | Udinese U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 4:1 | Napoli U19 | |||||||||
Frydek-Mistek | 1:2 | C. Budejovice | |||||||||
Olympia | 2:2 | Pribram | |||||||||
Paris 13 Atl. | 2:3 | FC Versailles | |||||||||
Blanc-Mesnil SF | 1:0 | Paris FC B | |||||||||
RW Oberhausen | 2:0 | 1.FC Köln II | |||||||||
SC Verl | 1:1 | Wattenscheid 09 | |||||||||
M'gladbach II | 7:0 | Westf. Rhynern | |||||||||
SV Rödinghausen | 2:1 | Wegberg-Beeck | |||||||||
Alem. Aachen | 2:4 | Bonner SC | |||||||||
TuS Erndtebrück | 0:2 | KFC Uerdingen | |||||||||
QD Hainiu | 0:2 | BJ IT | |||||||||
LN Tieren | 2:1 | HB Zhuoao | |||||||||
YB Beiguo | 3:0 | SY Dongjin | |||||||||
YC Elk Sea | 3:2 | IM Caoshangfei | |||||||||
YC Helanshan | 1:1 | ZB Cuju | |||||||||
BD Yingli ETS | 1:0 | DL Chanjoy | |||||||||
KFUM | 3:0 | Vidar | |||||||||
Stjørdals-Blink | 0:3 | Hødd | |||||||||
Nardo FK | 0:0 | Arendal | |||||||||
Recre Granada | 1:1 | R. B. Linense | |||||||||
Jumilla | 2:2 | Betis Deportivo | |||||||||
Córdoba CF B | 0:1 | CP El Ejido | |||||||||
Nesebar | 1:3 | Loko Sofia | |||||||||
Litex Lovech | 0:1 | Montana | |||||||||
Strumska Slava | 2:2 | B. Galabovo | |||||||||
C. Balchik | 2:1 | Neftochimic | |||||||||
Lokomotiv GO | 0:0 | Oborishte | |||||||||
MFK Vyskov | 0:3 | Velke Mezirici | |||||||||
Mohelnice | 0:4 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Petrkovice | 1:0 | Lisen | |||||||||
Uhersky Brod | 0:3 | Zlinsko | |||||||||
Hodonin | 6:1 | 1.HFK Olomouc | |||||||||
Hulin | 1:2 | Jiskra Rymarov | |||||||||
Jammerbugt FC | 0:1 | Hvidovre | |||||||||
BK Marienlyst | 2:2 | Naestved BK | |||||||||
FC Sydvest | 1:1 | Kolding IF | |||||||||
Kjellerup IF | 1:2 | Middelfart | |||||||||
BK Frem | 2:1 | Avarta | |||||||||
All Boys | 0:0 | Gimnasia (J) | |||||||||
Aldosivi | 1:1 | Los Andes | |||||||||
Ferro | 1:0 | Estudiantes SL | |||||||||
Crusaders | 2:0 | Linfield | |||||||||
Cliftonville | 1:3 | Glenavon | |||||||||
Coleraine | 1:0 | Ballymena Utd | |||||||||
Sutjeska Niksic | 1:0 | OFK Petrovac | |||||||||
B. Podgorica | 1:1 | Zeta Golubovac | |||||||||
FK Decic Tuzi | 1:4 | OFK Titograd | |||||||||
Rudar Pljevlja | 1:0 | OFK Grbalj | |||||||||
Kom Podgorica | 0:0 | FK Iskra | |||||||||
Leobendorf | 2:1 | SV Stripfing | |||||||||
NK Nafta 1903 | 1:2 | NK Radomlje | |||||||||
NK Rogaska | 1:2 | ND Ilirija | |||||||||
NK Dob | 3:0 | NK Krka | |||||||||
Verzej | 1:4 | NK Fuzinar | |||||||||
Skalica | 4:1 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Komarno | 7:0 | Spisska N. Ves | |||||||||
STK Samorin | 1:0 | Bardejov | |||||||||
Nove Mesto | 1:1 | Pohronie | |||||||||
Inter Bratislava | 1:0 | FK Poprad | |||||||||
Västerås SK | 3:0 | Akropolis IF | |||||||||
Sandvikens IF | 1:1 | Karlslunds IF | |||||||||
Rynninge IK | 1:3 | Linköping City | |||||||||
Mjøndalen | 0:0 | Sogndal | |||||||||
ZFC Meuselwitz | 1:1 | Hertha BSC II | |||||||||
Altglienicke | 2:1 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
VfB Auerbach | 2:0 | Lok Leipzig | |||||||||
Budissa Bautzen | 3:1 | Babelsberg 03 | |||||||||
G. Halberstadt | 3:3 | Berliner AK | |||||||||
FCO Neugersdorf | 2:0 | W. Nordhausen | |||||||||
Tarbes Pyrénées | 0:3 | FC Martigues | |||||||||
Marignane GFC | 2:0 | Monaco U21 | |||||||||
ES Paulhan | 0:3 | Marseille B | |||||||||
OGC Nice B | 1:2 | Fréjus-St-Raph. | |||||||||
Le Mans FC | 3:0 | SO Romorantin | |||||||||
Rennes B | 1:1 | Limoges FC | |||||||||
AS Vitré | 1:2 | Le Havre B | |||||||||
Lorient B | 0:2 | ACBB | |||||||||
Stade Briochin | 1:1 | Saint-Pryvé FC | |||||||||
US Granville | 3:1 | Trélissac FC | |||||||||
Schalke 04 II | 2:0 | Rot Weiss Ahlen | |||||||||
Westfalia Herne | 1:1 | Spfr. Siegen | |||||||||
Real C. | 0:0 | Quindío | |||||||||
Tigres FC | 0:2 | Atlético FC | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 0:1 | Chikhura | |||||||||
FC Locomotive | 1:2 | Sioni Bolnisi | |||||||||
NK Iskra Bugojno | 0:0 | Velez Mostar | |||||||||
HNK Orasje | 0:2 | FK Tuzla City | |||||||||
Travnik | 0:3 | Igman Konjic | |||||||||
Br. Gracanica | 1:0 | Zvijezda G. | |||||||||
Slaven Zivinice | 2:0 | FK Rudar Kakanj | |||||||||
FK Olimpik | 2:1 | J. Bihac | |||||||||
Doxa Katokopias | 5:0 | Olympiakos N. | |||||||||
Mornar Bar | 1:0 | Jedinstvo | |||||||||
FK Berane | 2:2 | FK Jezero | |||||||||
FK Lovcen | 2:0 | FK Bokelj | |||||||||
FK Podgorica | 2:6 | Otrant-Olympic | |||||||||
Gangneung Cit. | 1:2 | Cheonan City | |||||||||
FC Mokpo | 2:2 | Daejeon Korail | |||||||||
NY Red Bulls II | 5:0 | TB Rowdies | |||||||||
Indy Eleven | 2:1 | Nashville SC | |||||||||
AC Bellinzona | 4:5 | Eschen/Mauren | |||||||||
FC Tuggen | 1:2 | Winterthur U21 | |||||||||
FC Balzers | 3:1 | FC Kosova | |||||||||
FC Wettswil | 2:0 | FC Mendrisio | |||||||||
FC Thalwil | 0:1 | Red Star ZH | |||||||||
SV Höngg | 4:0 | FC Gossau | |||||||||
Pergolettese | 0:1 | Crema | |||||||||
Iwaki FC | 9:0 | Aizu Olympus | |||||||||
Árabe Unido | 0:0 | Plaza Amador | |||||||||
Universitario | 0:0 | Tauro FC | |||||||||
CA Veragüense | 0:0 | San Miguelito | |||||||||
Alianza FC | 0:0 | Santa Gema | |||||||||
Veles Moscow | 4:2 | Pskov-747 | |||||||||
S. Kostroma | 1:0 | Torpedo Vlad. | |||||||||
Dolgoprudnyi | 0:0 | Tekstilshchik | |||||||||
Znamya Truda | 0:3 | Chertanovo | |||||||||
Dinamo 2 S-Pb | 1:1 | Dnepr Smolensk | |||||||||
CCD Cerceda | 1:1 | R. Majadahonda | |||||||||
Mauerwerk | 0:0 | SV Horn | |||||||||
FC Rouen 1899 | 0:1 | CMS Oissel | |||||||||
ESM Gonfreville | 1:0 | QRM B | |||||||||
Mondeville | 2:1 | SM Caen B | |||||||||
FC Saint-Lô | 4:3 | FC Dieppe | |||||||||
Pacy Ménilles | 0:1 | Évreux FC 27 | |||||||||
Bayeux FC | 5:2 | US Alençon | |||||||||
Svetlogorsk | 0:2 | Slavia | |||||||||
FK Smorgon | 1:2 | Orsha | |||||||||
Naftan | 1:1 | Mikashevichi | |||||||||
FK Lida | 4:1 | Volna Pinsk | |||||||||
Belshina | 1:1 | Energetik-BGU | |||||||||
FK Baranovichi | 0:0 | Slonim | |||||||||
Underdog | 0:6 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Irtysh Omsk | 0:1 | Smena | |||||||||
Dinamo Barnaul | 0:1 | Sakhalin | |||||||||
Utsiktens BK | 1:1 | Åtvidabergs FF | |||||||||
Torns IF | 2:1 | Grebbestads IF | |||||||||
Zvijezda 09 | 6:2 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Podrinje | 0:1 | Sloga Meridian | |||||||||
Sutjeska Foca | 1:1 | Rudar Prijedor | |||||||||
Drina Zvornik | 1:1 | Mrkonjic | |||||||||
Tekstilac | 0:0 | Kozara Gradiska | |||||||||
Napredak | 0:0 | Slavija S. | |||||||||
SW Bregenz | 2:1 | FC Egg | |||||||||
A. Lustenau II | 2:2 | Röthis | |||||||||
Kitzbühel | 5:0 | FC Dornbirn | |||||||||
FC Kufstein | 6:0 | Alberschwende | |||||||||
Hohenems | 0:2 | Grödig | |||||||||
Hellerup IK | 3:1 | Hilleröd F | |||||||||
Aarhus Fremad | 1:1 | B.93 | |||||||||
Naesby BK | 0:2 | Akademisk BK | |||||||||
VSK Aarhus | 2:1 | Dalum IF | |||||||||
Brönshöj BK | 1:1 | IF Lyseng | |||||||||
Odder IGF | 1:0 | Greve Fodbold | |||||||||
Geylang | 0:1 | Balestier Khals | |||||||||
Albirex N. (S) | 2:0 | DPMM FC | |||||||||
Nürnberg U19 | 2:0 | Frankfurt U19 | |||||||||
Karlsruhe U19 | 0:0 | SC Freiburg U19 | |||||||||
FC Bayern U19 | 3:1 | Heidenheim U19 | |||||||||
U'haching U19 | 0:2 | Stuttgart U19 | |||||||||
Gr. Fürth U19 | 0:1 | FC Augsburg U19 | |||||||||
Mainz 05 U19 | 0:1 | Hoffenheim U19 | |||||||||
AD Carmelita | 4:0 | Grecia | |||||||||
Payasspor | 1:1 | 1461 Trabzon | |||||||||
Arsinspor | 1:0 | Tepecik Spor | |||||||||
Yesil Bursa | 0:1 | E. Erokspor | |||||||||
Beykoz Ishakli | 2:3 | Darica GB | |||||||||
Hacettepe 1945 | 2:0 | Iskenderunspor | |||||||||
Bergama FK | 2:2 | Catalcaspor | |||||||||
Bærum | 2:0 | Moss | |||||||||
Raufoss | 4:0 | Elverum | |||||||||
Limerick FC | 1:2 | Sligo Rovers | |||||||||
Warrenpoint | 1:0 | Glentoran | |||||||||
Carrick Rangers | 0:1 | Ards FC | |||||||||
Ballinamallard | 2:2 | Dungannon | |||||||||
Etoile Carouge | 0:4 | Lausanne II | |||||||||
BSC YB U21 | 2:0 | SC Düdingen | |||||||||
Azzurri LS | 0:2 | FC Thun U21 | |||||||||
FC Portalban | 3:3 | Lancy FC | |||||||||
Servette U21 | 3:2 | Perly-Certoux | |||||||||
CS Chênois | 0:1 | Signal FC | |||||||||
Teplice B | 3:0 | Karvina B | |||||||||
Zlin B | 1:1 | Ml. Boleslav B | |||||||||
Medeama | 1:0 | Inter Allies | |||||||||
Hearts of Oak | 1:2 | Elmina Sharks | |||||||||
Loughgall | 1:3 | Institute FC | |||||||||
HW Welders | 2:1 | Ballyclare | |||||||||
FC Gagra | 0:2 | Tskhinvali | |||||||||
Stallion Laguna | 3:1 | Kaya-Iloilo | |||||||||
JPV Marikina FC | 0:3 | United City | |||||||||
Sariyer | 0:0 | Tokatspor | |||||||||
Körfez SK | 2:2 | Mersin TY | |||||||||
SV Curslack-N. | 3:2 | Teutonia 05 | |||||||||
Zebbug Rangers | 5:2 | Sirens FC | |||||||||
Pietà Hotspurs | 2:1 | Mqabba FC | |||||||||
Vestri | 18:2 | Kóngarnir | |||||||||
Fram Reykjavík | 6:0 | Ármann | |||||||||
Afturelding | 6:1 | KFR | |||||||||
Njardvík | 10:1 | KB | |||||||||
Framherjar | 2:6 | Vídir | |||||||||
Augnablik | 17:0 | Hvöt | |||||||||
Stál-úlfur | 0:2 | Skallagrímur | |||||||||
Sindri | 2:5 AET | Einherji | |||||||||
Silkeborg U19 | 1:4 | Bröndby IF U19 | |||||||||
Copenhagen U19 | 4:1 | Odense BK U19 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 1:2 | Aalborg BK U19 | |||||||||
Vejle BK U19 | 3:2 | Randers FC U19 | |||||||||
Midtjylland U19 | 0:1 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
AS Furiani | 1:2 | RC Lens B | |||||||||
Ste. Geneviève | 1:2 | Stade Reims B | |||||||||
LOSC Lille B | 1:2 | US Lusitanos | |||||||||
Arras FA | 2:1 | Borgo | |||||||||
FC Colombier | 0:0 | FC Bulle | |||||||||
CS Romontois | 0:3 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
TSV Aubstadt | 1:1 | Bayern Hof | |||||||||
Aschaffenburg | 4:0 | TSV Großbardorf | |||||||||
SpVgg Ansbach | 2:2 | Eltersdorf | |||||||||
FC Amberg | 1:4 | SV Erlenbach | |||||||||
Jahn Forchheim | 2:4 | 1.FC Sand | |||||||||
Caratese | 1:1 | Olginatese | |||||||||
Connah's Quay | 1:0 | Bangor City | |||||||||
Cefn Druids | 3:1 | Cardiff Met | |||||||||
Phönix Lübeck | 3:2 | Oldenburger SV | |||||||||
TuS Hartenholm | 2:0 | TSV Pansdorf | |||||||||
Empoli U19 | 2:0 | Venezia U19 | |||||||||
Novara U19 | 3:1 | Parma U19 | |||||||||
Cremonese U19 | 4:0 | Cittadella U19 | |||||||||
Brescia U19 | 0:1 | SPAL U19 | |||||||||
Spezia U19 | 0:0 | Entella U19 | |||||||||
Carpi U19 | 2:3 | ProVercelli U19 | |||||||||
FC Solothurn | 3:1 | SR Delémont | |||||||||
FC Schötz | 2:0 | Kickers Luzern | |||||||||
Zug 94 | 2:4 | FC Black Stars | |||||||||
Lech Poznan II | 1:2 | Pogon II | |||||||||
Kotwica | 1:0 | Wierzyca Pelplin | |||||||||
Unia Solec | 0:3 | KP Starogard | |||||||||
Sokol Kleczew | 4:0 | Wda Swiecie | |||||||||
Lubin II | 1:3 | Piast Zmigrod | |||||||||
Gornik II | 3:1 | Skra Czesto. | |||||||||
Unia Turza | 3:1 | Zielona Gora | |||||||||
Rekord B-B | 0:0 | Ruch Zd. | |||||||||
Schwaben Augsb. | 3:1 | DJK Vilzing | |||||||||
SV Pullach | 0:1 | SB Traunstein | |||||||||
1865 Dachau | 1:2 | FC Ismaning | |||||||||
ASV Neumarkt | 0:0 | TSV Landsberg | |||||||||
FC Deisenhofen | 1:1 | Türkgücü Münch. | |||||||||
TV Aiglsbach | 2:2 | ASV Dachau | |||||||||
FC Töging | 2:1 | SV Manching | |||||||||
TuS Geretsried | 3:1 | TSV Moosach | |||||||||
Chemnitz U19 | 2:3 | Wolfsburg U19 | |||||||||
Hannover 96 U19 | 0:2 | W. Bremen U19 | |||||||||
Hertha BSC U19 | 8:2 | Holst. Kiel U19 | |||||||||
St. Pauli U19 | 2:2 | RB Leipzig U19 | |||||||||
Braunschw. U19 | 1:4 | Hamburg U19 | |||||||||
SW Essen | 2:3 | Velbert 02 | |||||||||
1.FC Monheim | 1:1 | SF Baumberg | |||||||||
Frosinone U19 | 0:2 | Crotone U19 | |||||||||
Bari U19 | 3:1 | Salernitana U19 | |||||||||
Cagliari U19 | 4:0 | Benevento U19 | |||||||||
Palermo U19 | 1:1 | Pescara U19 | |||||||||
Gibraltar Utd. | 1:0 | Lynx FC | |||||||||
Mons Calpe | 1:0 | Gibr. Phoenix | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 3:3 | Bremer SV | |||||||||
OSC Bremerhaven | 2:2 | VfL 07 Bremen | |||||||||
Cibao FC | 3:2 | San Cristóbal | |||||||||
Atlántico | 1:1 | Moca FC | |||||||||
Vozdovac U17 | 0:2 | Red Star U17 | |||||||||
Spartak U17 | 3:0 | Radn. Nis U17 | |||||||||
Pancevo U17 | 1:4 | Brodarac U17 | |||||||||
Teleoptik U17 | 4:0 | Novi Pazar U17 | |||||||||
Kiker U17 | 0:0 | Čukarički U17 | |||||||||
HB Tórshavn II | 1:2 | B68 Toftir | |||||||||
TB/FCS/Royn II | 0:9 | ÍF Fuglafjördur | |||||||||
Víkingur II | 1:2 | B71 Sandoy | |||||||||
Giza/Hoyvík | 0:3 | KÍ II | |||||||||
NSÍ II | 3:1 | Skála IF II | |||||||||
Skövde AIK U19 | 4:1 | Sirius U19 | |||||||||
IF Bromma U19 | 5:2 | Örebro SK U19 | |||||||||
Djurgården U19 | 2:3 | Hammarby U19 | |||||||||
SV Ried II | 0:3 | SV Bad Ischl | |||||||||
SPG Wels | 2:0 | SPG Wels II | |||||||||
ASKÖ Oedt | 0:1 | Micheldorf | |||||||||
SV Grieskirchen | 2:1 | Edelweiß | |||||||||
St. Valentin | 0:2 | Andorf | |||||||||
FC Kilia Kiel | 3:0 | BW Löwenstedt | |||||||||
TSV Altenholz | 1:2 | TSV Klausdorf | |||||||||
C. Schönkirchen | 1:1 | TSV Kropp | |||||||||
Gettorfer SC | 4:2 | Schleswig 06 | |||||||||
Osterrönfeld | 0:2 | Büdelsd. TSV | |||||||||
Clyde FC | 2:1 | Stirling Albion | |||||||||
Peterhead | 1:0 | Cowdenbeath | |||||||||
Stenhousemuir | 3:2 | Annan Athletic | |||||||||
Elgin City | 1:1 | Edinburgh City | |||||||||
Bielefeld U19 | 0:4 | Düsseldorf U19 | |||||||||
1.FC Köln U19 | 3:0 | Paderborn U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 2:4 | B. Dortmund U19 | |||||||||
Schalke 04 U19 | 3:0 | Fort. Köln U19 | |||||||||
Pr. Münster U19 | 0:3 | VfL Bochum U19 | |||||||||
Loko Vltavin | 1:0 | Zapy | |||||||||
Vysehrad | 4:1 | Litomericko | |||||||||
K'lautern II | 7:0 | FV Eppelborn | |||||||||
FK Pirmasens | 3:2 | Mechtersheim | |||||||||
SV Morlautern | 2:3 | FC Karbach | |||||||||
Idar-Oberstein | 2:2 | SV Saar 05 | |||||||||
Chur 97 | 1:2 | FC Wil II | |||||||||
FC Kreuzlingen | 1:1 | Schaffhausen II | |||||||||
FC Frauenfeld | 1:0 | FC Bazenheid | |||||||||
SönderjyskE U19 | 4:0 | Holbaek B&I U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 1:0 | Naesby BK U19 | |||||||||
B.93 U19 | 2:2 | Akademisk U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 2:7 | AC Horsens U19 | |||||||||
Thisted FC U19 | 3:2 | Hellerup IK U19 | |||||||||
Naestved BK U19 | 1:2 | HB Köge U19 | |||||||||
Knockbreda FC | 2:2 | PSNI FC | |||||||||
Dergview | 8:0 | Lurgan Celtic | |||||||||
FC Flora U19 | 1:2 | FC Helios Voru | |||||||||
TJK Legion | 3:1 | Paide U21 | |||||||||
Pärnu JK | 1:1 | JK Järve | |||||||||
Koninklijke HFC | 3:1 | AFC Amsterdam | |||||||||
FC Lisse | 0:2 | Barendrecht | |||||||||
Excelsior M | 1:1 | Rijnsburgse B. | |||||||||
GVVV | 1:1 | Lienden | |||||||||
TEC | 3:3 | IJsselm.vogels | |||||||||
Slask U19 | 0:1 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
Pogon U19 | 4:0 | Odra Opole U19 | |||||||||
Lubin U19 | 3:1 | Piast U19 | |||||||||
S. Szczecin U19 | 1:5 | Lechia U19 | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 8:0 | Miedz U19 | |||||||||
Glogow U19 | 2:1 | Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | |||||||||
FC Lerchenfeld | 2:3 | FC Liestal | |||||||||
FC Tavannes | 3:0 | FC Muri-G. | |||||||||
Vertfee Yaita | 1:2 | Tochigi City | |||||||||
Vonds Ichihara | 1:0 | Tokyo 23 | |||||||||
Tokyo United | 1:1 | Yokohama Takeru | |||||||||
Briobe. Urayasu | 2:1 | RKU FC | |||||||||
Tsukuba FC | 2:0 | Saitama SC | |||||||||
Verspah Oita | 0:1 | Cob. Onagawa | |||||||||
Falkenberg U19 | 2:1 | Helsingborg U19 | |||||||||
IFK U19 | 1:2 | Kalmar FF U19 | |||||||||
Bayreuth II | 2:1 | SV Memmelsdorf | |||||||||
TSV Buch | 4:1 | VfL Frohnlach | |||||||||
SpVgg Selbitz | 4:0 | ASV Veitsbronn | |||||||||
SV Friesen | 2:3 | FC Lichtenfels | |||||||||
PSV U17 | 1:0 | AZ U17 | |||||||||
Ajax U17 | 3:0 | NEC U17 | |||||||||
Sparta R. U17 | 2:0 | Groningen U17 | |||||||||
PEC Zwolle U17 | 1:1 | Feyenoord U17 | |||||||||
aries Tokyo | 2:3 | Kanagawa Teach. | |||||||||
Tokyo Int'l Uni | 1:2 | Waseda A-Style | |||||||||
tonan Maebashi | 0:0 | Identy Mirai | |||||||||
Laran. Kyoto | 2:3 | Ococias Kyoto | |||||||||
Cen.Cuo. Harima | 1:1 | Arte. Wakayama | |||||||||
Basara Hyogo | 1:0 | Renaiss Koka | |||||||||
Ain Foods SC | 1:6 | Kyoto Shiko SC | |||||||||
AKA LASK U16 | 1:1 | Vorarlberg U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 2:3 | AKA Tirol U16 | |||||||||
St. Pölten U16 | 2:1 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
Burgenland U16 | 1:3 | AKA WAC U16 | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 0:1 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 1:1 | AKA Austria U16 | |||||||||
Ural II | 1:6 | Spartak II | |||||||||
Rostov II | 1:2 | SKA II | |||||||||
Krasnodar II | 3:1 | Arsenal Tula II | |||||||||
Mainz 05 U17 | 5:1 | Elversberg U17 | |||||||||
K'lautern U17 | 0:1 | Hoffenheim U17 | |||||||||
Heidenheim U17 | 2:2 | St. Kickers U17 | |||||||||
Nürnberg U17 | 3:3 | Frankfurt U17 | |||||||||
1.FC Köln U17 | 0:2 | Düsseldorf U17 | |||||||||
Leverkusen U17 | 0:2 | B. Dortmund U17 | |||||||||
Duisburg U17 | 0:1 | Unterrath U17 | |||||||||
M'gladbach U17 | 0:1 | VfL Bochum U17 | |||||||||
AKA LASK U18 | 1:1 | Vorarlberg U18 | |||||||||
AKA Rapid U18 | 0:1 | AKA Tirol U18 | |||||||||
AKA Admira U18 | 2:2 | AKA Austria U18 | |||||||||
St. Pölten U18 | 1:2 | AKA SV Ried U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 0:0 | AKA WAC U18 | |||||||||
Korona U19 | 0:0 | MKS Polonia U19 | |||||||||
Wisla Plock U19 | 0:3 | Progres U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 3:0 | MOSP U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 1:4 | Znicz U19 | |||||||||
Zeljeznicar U19 | 1:1 | S. Brijeg U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 2:0 | NK Vitez U19 | |||||||||
FK MDK U19 | 1:0 | Bijeljina U19 | |||||||||
St. Gallen U17 | 1:3 | Grasshopper U17 | |||||||||
BEJUNE U18 | 3:3 | FC Basel U17 | |||||||||
FC Thun U17 | 3:0 | BEJUNE U17 | |||||||||
BSC YB U17 | 1:1 | FC Vaduz U18 | |||||||||
Inter Leipzig | 1:0 | Askan. Bernburg | |||||||||
BSG Wismut Gera | 2:1 | Bischofswerda | |||||||||
Sandersdorf | 2:5 | VfB Krieschow | |||||||||
Schott Jena | 1:0 | Lok Stendal | |||||||||
SC Olching | 0:2 | FC Gundelfingen | |||||||||
SpV Kaufbeuren | 2:0 | SV Mering | |||||||||
Lausanne U18 | 4:3 | FC Basel U18 | |||||||||
FC Sion U18 | 1:4 | Luzern U18 | |||||||||
Winterthur U18 | 1:3 | GC Zürich U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 3:0 | Team Ticino U18 | |||||||||
SC Weiche 08 II | 1:2 | SV Todesfelde | |||||||||
Heider SV | 0:1 | SV Frisia 03 | |||||||||
Friedrichsberg | 1:2 | Strand 08 | |||||||||
TSB Flensburg | 5:0 | FC Dornbreite | |||||||||
Türkspor Kiel | 1:1 | SV Eichede | |||||||||
RW Frankfurt II | 0:3 | Usinger TSG | |||||||||
FCM Schwerin | 3:0 | H. Zehlendorf | |||||||||
Anker Wismar | 2:1 | GW Brieselang | |||||||||
Optik Rathenow | 0:0 | Lichtenberg 47 | |||||||||
Torgelower FC | 1:0 | Brandenburg. SC | |||||||||
Bergheim | 0:0 | ÖTSU Hallein | |||||||||
Altenmarkt | 1:0 | Neumarkt | |||||||||
Eugendorf | 2:2 | Straßwalchen | |||||||||
Strobl | 3:2 | Golling | |||||||||
Hallwang | 3:1 | Zell am See | |||||||||
Kuchl | 0:0 | A. Salzburg | |||||||||
KAC 1909 | 3:0 | SK Maria Saal | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 2:2 | ATUS Ferlach | |||||||||
FC Grimma | 0:0 | VfB Zwenkau | |||||||||
Radebeuler BC | 4:2 | Lipsia Eutritzsch | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 3:2 | Eintr. Niesky | |||||||||
Bad Pyrmont | 2:0 | TSV Burgdorf | |||||||||
HSC/BW Tündern | 1:1 | OSV Hannover | |||||||||
Union Mauer | 5:1 | SV Donau | |||||||||
1210 Wien | 3:0 | Post SV | |||||||||
Gerasdorf | 1:2 | ASK Elektra | |||||||||
PSV U19 | 3:0 | Utrecht U19 | |||||||||
Vitesse U19 | 2:6 | Ajax U19 | |||||||||
ADO U19 | 4:1 | NEC U19 | |||||||||
Feyenoord U19 | 1:0 | AZ U19 | |||||||||
VfL Lohbrügge | 2:3 | Nettelnburg/A. | |||||||||
SV Altengamme | 5:1 | Dersimspor | |||||||||
Woltmershausen | 2:4 | TSV Farge | |||||||||
TuRa Bremen | 1:3 | SFL Bremerhaven | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 1:4 | TV Bremen-Walle | |||||||||
DJK Blumenthal | 2:2 | Union 60 Bremen | |||||||||
Netherlands U16 | 7:0 | Czechia U16 | |||||||||
RW Hasborn | 1:2 | Auersmacher | |||||||||
SF Köllerbach | 0:1 | TuS Herrensohr | |||||||||
SG Lebach | 2:1 | FSG Bous | |||||||||
B. Neunkirchen | 2:1 | SG Mettlach | |||||||||
Halberg Brebach | 1:0 | Friedrichsthal | |||||||||
Lucky Mile | 5:1 | Kwai Tsing | |||||||||
FC Kirrlach | 3:2 | SG Kirchheim | |||||||||
VfR Mannheim | 0:2 | Friedrichstal | |||||||||
FC Espanol | 0:2 | Durlach-Aue | |||||||||
TuS Bilfingen | 3:1 | SpVgg Neckarelz | |||||||||
SV Schwetzingen | 1:1 | VfB Gartenstadt | |||||||||
VfR Gommersdorf | 1:1 | VfB Eppingen | |||||||||
FSV Fernwald | 3:1 | FV Breidenbach | |||||||||
FV Biebrich 02 | 2:1 | FSV Braunfels | |||||||||
Tortolì | 4:3 | Aprilia | |||||||||
FSV Martinroda | 1:4 | E. Eisenberg | |||||||||
Bad Langensalza | 0:2 | Nordhausen II | |||||||||
FC Fahner Höhe | 3:0 | FC Eisenach | |||||||||
SGG Schweina | 1:4 | Thüringen Weida | |||||||||
Wacker Gotha | 1:2 | SC 1903 Weimar | |||||||||
FSV 06 Ohratal | 0:0 | Meuselwitz II | |||||||||
A. Ludwigshafen | 4:2 | ASV Fußgönheim | |||||||||
Kirchbichl | 1:4 | SV Zams | |||||||||
MSV Neuruppin | 3:2 | BSV Guben-Nord | |||||||||
Ludwigsfelde | 4:0 | E'hüttenstadt | |||||||||
Miersdorf/Zeut. | 1:1 | GW Lübben | |||||||||
Einheit Bernau | 2:1 | Werderaner FC | |||||||||
U. Klosterfelde | 1:3 | Sachsenhausen | |||||||||
Pr. Eberswalde | 3:1 | RSV Waltersdorf | |||||||||
Hellas U17 | 1:2 | Atalanta U17 | |||||||||
Petersberg | 1:6 | Hünfelder SV | |||||||||
FC Radolfzell | 0:3 | SV Endingen | |||||||||
Offenburger FV | 3:1 | FC Auggen | |||||||||
FC Neustadt | 2:1 | FC 04 Singen | |||||||||
SV Stadelhofen | 0:4 | Kehler FV | |||||||||
SV Linx | 1:1 | Freiburger FC | |||||||||
FC Dietikon | 2:5 | SC Schöftland | |||||||||
Blue Stars ZH | 1:1 | FC Dulliken | |||||||||
FC Olten | 0:0 | FC Wangen b. O. | |||||||||
TSV Karlburg | 2:4 | Feuchtwangen | |||||||||
TG Höchberg | 4:0 | TuS Röllbach | |||||||||
Schwebenried | 0:1 | ASV Rimpar | |||||||||
Eintr. Northeim | 1:2 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
S. Barboza Jr. Delhi FC | 2:0 | |
S. Barboza Jr. Delhi FC | 1:0 | |
Anselmo Ramon CRB | 1:0 | |
Yan Ferreira Sport Recife (Own Goal) | 3:0 | |
James Dadge South Shields (Own Goal) | 0:1 |