Reading | 1:2 | Derby | |||||||||
Tauro FC | 1:0 | Real España | |||||||||
Herediano | 1:0 | Santa Tecla | |||||||||
Hamburger SV | 0:3 | Holstein Kiel |
|
||||||||
Hansa Rostock | 2:0 | E. Braunschweig |
|
||||||||
Dynamo Moscow | 1:1 | Rubin Kazan | |||||||||
CS U Craiova | 2:2 | FC Botosani | |||||||||
Dynamo Kyiv | 1:0 | Shakhtar D. | |||||||||
SK Beveren | 0:0 | Standard Liège |
|
||||||||
Lommel SK | 1:0 | Union SG | |||||||||
Slavia Prague | 3:1 | SFC Opava | |||||||||
Aarhus GF | 1:0 | SönderjyskE | |||||||||
FK Cukaricki | 1:0 | Macva | |||||||||
HNK Rijeka | 4:0 | Inker | |||||||||
Dinamo Zagreb | 3:0 | NK Istra | |||||||||
KaaPo | 0:1 | Käpylän Pallo | |||||||||
HJS | 6:1 | HIFK II | |||||||||
SJK Seinäjoki | 0:0 | VPS | |||||||||
Savon Pallo | 1:0 | Kurkimäen | |||||||||
Kings SC | 1:0 | JPS | |||||||||
Wisla Plock | 1:2 | Korona Kielce | |||||||||
Z. Sosnowiec | 3:0 | Pogon Szczecin | |||||||||
Botev Plovdiv | 2:0 | Etar | |||||||||
Vereya | 0:2 | Beroe | |||||||||
ASV Rimpar | 2:0 | TuS Röllbach | |||||||||
TG Höchberg | 0:3 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
SSC Tübingen | 2:1 | SV Zimmern | |||||||||
FV Biberach | 0:2 | FV Ravensburg | |||||||||
SV Erlaheim | 3:2 | VfL Mühlheim | |||||||||
F. Lebenstedt | 2:4 | SC Gitter | |||||||||
SV Steinbach | 3:2 | Weidenhausen | |||||||||
TSV Waldkirchen | 0:0 | Bad Kötzting | |||||||||
St. Hauzenberg | 0:1 | TSV Kareth | |||||||||
ASV Cham | 3:1 | Ettmannsdorf | |||||||||
F. Regensburg | 1:0 | Burglengenfeld | |||||||||
TuS Dietkirchen | 5:0 | TSV Bicken | |||||||||
VfB Marburg | 3:1 | FC Gießen II | |||||||||
TSV Pattensen | 3:1 | Krähenwinkel | |||||||||
VfB Linz | 0:4 | SG Neitersen/A. | |||||||||
SV Mehring | 1:1 | TuS Oberwinter | |||||||||
TuS Harpen | 0:10 | Brünninghausen | |||||||||
DJK Twisteden | 0:9 | Cronenberger SC | |||||||||
Rosario Central | 6:0 | Juv. Antoniana | |||||||||
El Makasa | 1:2 | Smouha | |||||||||
Enppi SC | 0:1 | Pyramids FC | |||||||||
Merani Martvili | 3:1 | FC Gagra | |||||||||
Shukura | 3:2 | Merani Tbilisi | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 2:1 | Rustavi | |||||||||
Blau Weiss Linz | 3:1 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
SV Lafnitz | 1:2 | Amateure OÖ | |||||||||
FC Liefering | 4:0 | Vorwärts Steyr | |||||||||
Young Violets | 4:3 | SV Horn | |||||||||
FAC | 0:2 | SV Kapfenberg | |||||||||
São Paulo | 0:1 | CA Colon | |||||||||
Fluminense | 2:0 | Defensor SC | |||||||||
Bolívar | 1:2 | Deportivo Cali | |||||||||
Independiente | 1:0 | Libertad | |||||||||
Maardu LM | 3:4 | FCI Levadia U21 | |||||||||
Keila JK | 1:0 | FC Flora U21 | |||||||||
JK Tammeka U21 | 0:2 | TJK Legion | |||||||||
JK Viljandi | 1:1 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Bohemians | 5:0 | Limerick FC | |||||||||
St. Pat's | 3:0 | Bray Wanderers | |||||||||
Derry City | 1:2 | Sligo Rovers | |||||||||
Waterford FC | 1:2 | Cork City | |||||||||
Drogheda United | 2:2 | Galway United | |||||||||
Shelbourne | 3:1 | Cobh Ramblers | |||||||||
UCD | 4:1 | Cabinteely | |||||||||
Finn Harps | 3:0 | Wexford FC | |||||||||
Chertanovo 2 | 1:4 | Tekstilshchik | |||||||||
Kolomna | 0:1 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
Znamya Truda | 0:3 | Torpedo Vlad. | |||||||||
Pskov-747 | 2:0 | Dnepr Smolensk | |||||||||
Energia V. Luki | 3:0 | Veles Moscow | |||||||||
Murom | 3:1 | Dolgoprudnyi | |||||||||
Nosta | 4:0 | FK Ufa 2 | |||||||||
Chelyabinsk | 0:1 | KamAZ | |||||||||
Lada Togliatti | 2:0 | Zenit Izhevsk | |||||||||
Syzran-2003 | 2:1 | Ural 2 | |||||||||
Angusht Nazran | 0:0 | Mashuk-KMV | |||||||||
Spartak Nalchik | 1:1 | Legion | |||||||||
Volgar | 2:1 | V. Ponedelnik | |||||||||
Biolog | 1:1 | Din. Stavropol | |||||||||
Chernomorets N. | 2:2 | Spartak V. | |||||||||
Chaika Pes. | 1:0 | Druzhba Maikop | |||||||||
Krasnodar 3 | 3:1 | SKA Rostov | |||||||||
Sokol Saratov | 0:1 | Zorkiy | |||||||||
Kvant Obninsk | 3:0 | Rotor 2 | |||||||||
Salyut Belgorod | 0:1 | Torpedo Moscow | |||||||||
FK Ryazan | 1:1 | Saturn | |||||||||
FK Kaluga | 1:2 | Dinamo Bryansk | |||||||||
U Cluj | 2:0 | Metaloglobus | |||||||||
Prykarpattya | 0:1 | FK Kramatorsk | |||||||||
FC Wil 1900 | 2:1 | Servette FC |
|
||||||||
Viagem Usti n/L | 1:0 | Trinec | |||||||||
1.SC Znojmo | 0:3 | Jihlava | |||||||||
Ruch Zd. | 2:2 | Sleza Wroclaw | |||||||||
Odra Opole | 2:2 | Wigry Suwalki | |||||||||
Chojniczanka | 2:1 | Raków | |||||||||
GKS Katowice | 1:1 | GKS Tychy | |||||||||
FK Iskra | 0:1 | B. Podgorica | |||||||||
FC Nöttingen | 2:1 | SV Spielberg | |||||||||
VfR Mannheim | 2:0 | FV Lauda | |||||||||
ROW Rybnik | 1:2 | Gornik Leczna | |||||||||
SC Freiburg II | 0:1 | Saarbrücken |
|
||||||||
SSV Ulm 1846 | 2:0 | TSG Balingen | |||||||||
FCA Walldorf | 1:1 | K. Offenbach | |||||||||
SV Elversberg | 1:2 | Wormatia Worms | |||||||||
FC 08 Homburg | 3:0 | Stuttgart II | |||||||||
FSV Frankfurt | 0:0 | Stadtallendorf | |||||||||
VfB Eichstätt | 0:0 | SV Schalding | |||||||||
W. Burghausen | 1:0 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
Schweinfurt 05 | 1:0 | Aschaffenburg | |||||||||
Ingolstadt II | 2:1 | FC Pipinsried | |||||||||
FC Memmingen | 1:0 | TSV Buchbach | |||||||||
Vöcklamarkt | 2:1 | VST Völkermarkt | |||||||||
Grazer AK 1902 | 3:2 | Sturm Graz II | |||||||||
Wolfsberg II | 3:1 | SC Kalsdorf | |||||||||
SPG Wels | 2:0 | FC Lendorf | |||||||||
Viktoria Berlin | 4:1 | Lok Leipzig | |||||||||
W. Bremen II | 4:0 | Hamburger SV II | |||||||||
Leobendorf | 1:1 | Mattersburg II | |||||||||
Bruck/L. | 1:2 | Wiener SC | |||||||||
SC Neusiedl/See | 2:2 | FC Stadlau | |||||||||
SV Schwechat | 0:0 | St. Pölten Jun. | |||||||||
FC Marchfeld | 0:3 | Ebreichsdorf | |||||||||
Traiskirchen | 1:2 | Mauerwerk | |||||||||
USK Anif | 0:1 | SV Wörgl | |||||||||
Seekirchen | 1:4 | FC Kufstein | |||||||||
Kitzbühel | 3:2 | Bischofshofen | |||||||||
CD Petapa | 1:2 | Malacateco | |||||||||
SpVgg Hankofen | 0:2 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
Concordia | 2:0 | SC Condor | |||||||||
TuS Osdorf | 1:2 | Teutonia 05 | |||||||||
SC Victoria | 2:4 | TuS Dassendorf | |||||||||
Barmbek-U. | 1:1 | SV Rugenbergen | |||||||||
KSV Baunatal | 2:0 | FV Bad Vilbel | |||||||||
Altlüdersdorf | 1:4 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Malchower SV | 1:2 | FC Strausberg | |||||||||
Blumenthaler SV | 1:2 | SG Aumund-Veg. | |||||||||
Strand 08 | 5:1 | Eutin 08 | |||||||||
Lok. Kosice | 0:2 | Banska Bystrica | |||||||||
Pohronie | 1:1 | Slavoj Trebisov | |||||||||
SV Feldkirchen | 4:1 | Union Lind | |||||||||
SV Spittal/Drau | 0:0 | ASKÖ Gmünd | |||||||||
SAK Klagenfurt | 4:1 | St. Michael/Bl. | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 1:1 | Köttmannsdorf | |||||||||
Höchst | 2:1 | Nenzing | |||||||||
Lauterach | 1:0 | FC Bizau | |||||||||
Neumarkt | 0:4 | SAK 1914 | |||||||||
Adnet | 3:1 | Strobl | |||||||||
SG Alsdorf | 1:2 | SG Nievern | |||||||||
Bhayangkara FC | 3:1 | PSMS | |||||||||
Madura United | 3:1 | Persikabo 1973 | |||||||||
DL Chanjoy | 3:1 | YB Beiguo | |||||||||
Tractor | 1:1 | FC Nassaji M. | |||||||||
Sepidrood | 1:6 | Sepahan | |||||||||
Sanat Naft | 1:1 | Machine Sazi | |||||||||
Persepolis | 3:0 | Foolad | |||||||||
Atlas U20 | 3:1 | UNAM Pumas U20 | |||||||||
Veracruz U20 | 2:3 | CA Morelia U20 | |||||||||
Nettelnburg/A. | 1:1 | Inter 2000 | |||||||||
FC Voran Ohe | 2:4 | Dersimspor | |||||||||
Rahlstedter SC | 1:1 | SV Altengamme | |||||||||
Klub Kosova | 2:1 | V/W Billstedt | |||||||||
FC Elmshorn | 0:6 | Eintr. Lokstedt | |||||||||
Harburger TB | 1:4 | Niendorf II | |||||||||
TuRa Harksheide | 2:1 | SCALA | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Flávio Silva Persik | 5:2 | |
L. Lalbiaknia Aizawl FC | 1:0 | |
Yandi Sofyan Persikabo 1973 | 4:2 | |
Yandi Sofyan Persikabo 1973 | 4:1 | |
Flávio Silva Persik | 4:0 |