Flamengo | 3:0 | Fluminense |
|
||||||||
Juventude | 3:5 | Goiás |
|
||||||||
Atlético-GO | 1:2 | Sampaio-MA | |||||||||
CSA | 1:2 | Ponte Preta | |||||||||
Guarani | 1:2 | Avaí FC |
|
||||||||
Oeste | 0:0 | Fortaleza |
|
||||||||
Vila Nova FC | 2:0 | Boa Esporte | |||||||||
Netherlands | 3:0 | Germany | |||||||||
Slovakia | 1:2 | Czechia | |||||||||
Ireland | 0:0 | Denmark | |||||||||
Norway | 1:0 | Slovenia | |||||||||
Bulgaria | 2:1 | Cyprus | |||||||||
Georgia | 3:0 | Andorra | |||||||||
Latvia | 1:1 | Kazakhstan | |||||||||
Armenia | 0:1 | Gibraltar | |||||||||
North Macedonia | 4:1 | Liechtenstein | |||||||||
Göztepe U21 | 0:2 | Konyaspor U21 | |||||||||
Be Quick 1887 | 0:5 | MSC Meppel | |||||||||
KSV Oudenaarde | 3:2 | RE Virton | |||||||||
Thes Sport | 1:0 | RSC Chatelet | |||||||||
ASV Geel | 5:0 | KSK Heist | |||||||||
RFC Seraing | 2:1 | FC Knokke | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 1:0 | Dessel Sport | |||||||||
KMSK Deinze | 3:0 | RWDM | |||||||||
RFC Lüttich | 2:1 | Rupel Boom | |||||||||
Sparta Petegem | 0:1 | KSK Ronse | |||||||||
RFC Mandel Ut | 4:0 | KFC Eppegem | |||||||||
KFC Turnhout | 1:0 | KSK Tongeren | |||||||||
City Pirates | 1:2 | Bocholt VV | |||||||||
Hoogstraten VV | 1:3 | Lokeren-Temse | |||||||||
Sport. Hasselt | 3:0 | KVV Vosselaar | |||||||||
Patro Eisden | 5:1 | Sint-Niklaas | |||||||||
RUS Rebecq | 2:2 | RFC Meux | |||||||||
UR La Louvière | 1:0 | URSL Visé | |||||||||
Olym. Charleroi | 2:1 | Francs Borains | |||||||||
Internacional | 1:1 | Rad U19 | |||||||||
BASK TEK U19 | 1:0 | Partizan U19 | |||||||||
OFK Beograd U19 | 0:1 | Red Star U19 | |||||||||
Jedinstvo U19 | 0:2 | Spartak U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 1:6 | FK Brodarac U19 | |||||||||
Red Star U17 | 0:1 | Teleoptik U17 | |||||||||
TPV | 2:1 | MYPA | |||||||||
MuSa | 6:4 on pens | GBK | |||||||||
U. Schönebeck | 1:5 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
SV Bavenstedt | 3:2 | HSC/BW Tündern | |||||||||
SV BE Steimbke | 0:2 | Iraklis Hellas | |||||||||
TSG Tübingen | 2:0 | FC Wangen 05 | |||||||||
FC 07 Albstadt | 1:4 | Olymp. Laupheim | |||||||||
VfL Nagold | 1:2 | VfB Neckarrems | |||||||||
Ehingen-Süd | 1:4 | Sindelfingen | |||||||||
FV Löchgau | 0:3 | FSV Hollenbach | |||||||||
1.FC Heiningen | 2:1 | TSV Essingen | |||||||||
TSV Pansdorf | 6:2 | SpVg Eidertal | |||||||||
Oldenburger SV | 4:1 | Phönix Lübeck | |||||||||
FC Dornbreite | 7:2 | Heikendorfer SV | |||||||||
TSV Travemünde | 2:3 | TSV Klausdorf | |||||||||
TSV Altenholz | 2:2 | Eckernförder SV | |||||||||
TSV Rantrum | 0:1 | Husumer SV | |||||||||
IF Stjernen | 1:0 | VfR Horst | |||||||||
Osterrönfeld | 1:1 | Hohenwestedt | |||||||||
FT Braunschweig | 6:3 | TSV Lamme | |||||||||
SV Lengede | 0:1 | SC Gitter | |||||||||
Freiburger FC | 2:0 | FC Denzlingen | |||||||||
FC Waldkirch | 2:0 | Offenburger FV | |||||||||
SC Lahr | 2:1 | TuS Oppenau | |||||||||
SV Endingen | 2:1 | 1.SV Mörsch | |||||||||
SV Kuppenheim | 2:2 | Kehler FV | |||||||||
FSV RW Stegen | 1:3 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
SC Herford | 2:2 | SpVgg Vreden | |||||||||
Bor. Emsdetten | 1:1 | Delbrücker SC | |||||||||
SV Memmelsdorf | 3:0 | SV Mitterteich | |||||||||
SpVgg Selbitz | 1:7 | Eintr. Bamberg | |||||||||
SV Friesen | 3:1 | TSV Kornburg | |||||||||
FC Coburg | 1:1 | SC Groß'lohe | |||||||||
ASV Fußgönheim | 2:2 | SV Morlautern | |||||||||
SV Steinwenden | 2:3 | FV Dudenhofen | |||||||||
SG Rieschweiler | 1:6 | Waldalgesheim | |||||||||
Gau-Odernheim | 1:0 | SC Hauenstein | |||||||||
Melchiorshausen | 0:3 | SC Vahr-Blockd. | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 0:9 | Union 60 Bremen | |||||||||
TuRa Bremen | 2:4 | FC Huchting | |||||||||
VfL 07 Bremen | 3:3 | Woltmershausen | |||||||||
TV Bremen-Walle | 2:7 | SG Findorff | |||||||||
Vikt. Urberach | 0:0 | TS Ober-Roden | |||||||||
RW Walldorf | 7:3 | Usinger TSG | |||||||||
B. Neunkirchen | 1:0 | VfL Primstal | |||||||||
SF Köllerbach | 3:3 | SV Saar 05 | |||||||||
Quierschied | 1:2 | Halberg Brebach | |||||||||
FV Lauda | 0:0 | VfB Gartenstadt | |||||||||
VfR Mannheim | 6:1 | Durlach-Aue | |||||||||
VfB Eppingen | 3:5 | Sandhausen II | |||||||||
1.FC Bruchsal | 0:2 | TuS Bilfingen | |||||||||
Alem. Haibach | 1:1 | TG Höchberg | |||||||||
Viktoria Kahl | 3:1 | Schwebenried | |||||||||
Teutonia Uelzen | 2:2 | SV Emmendorf | |||||||||
MTVE Celle | 7:1 | TuSG Ritterhude | |||||||||
SSV Sand | 2:0 | FSV Dörnberg | |||||||||
TuS Dietkirchen | 5:0 | FC Waldbrunn | |||||||||
SG Malberg/R. | 4:0 | TuS Mayen | |||||||||
VfB Linz | 3:1 | FC Hochwald | |||||||||
FSV Tarforst | 0:0 | SG Mendig | |||||||||
SpVgg Wirges | 0:2 | FSV Salmrohr | |||||||||
SG Neitersen/A. | 3:1 | Ahrweiler BC | |||||||||
RSV Eintracht | 2:3 | GW Brieselang | |||||||||
SV Wacker 09 | 1:0 AET | MSV Neuruppin | |||||||||
Petershagen-E. | 0:4 | Optik Rathenow | |||||||||
SSV Perleberg | 1:3 | VfB Krieschow | |||||||||
Sachsenhausen | 1:3 | Brandenburg. SC | |||||||||
FSV Bernau | 1:3 | FSV Luckenwalde | |||||||||
1.FC Sonneberg | 3:1 | Hildburghausen | |||||||||
SV BW Neustadt | 1:4 | Ein. Rudolstadt | |||||||||
Bad Salzungen | 0:8 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
Bad Lobenstein | 2:3 | Bad Langensalza | |||||||||
FC Eisenach | 0:3 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
Central Córdoba | 4:5 on pens | Gimnasia | |||||||||
Arsenal Sarandí | 3:0 | Mitre (SdE) | |||||||||
Villa Dálmine | 1:1 | CD Morón | |||||||||
Gimnasia (J) | 1:0 | Instituto AC | |||||||||
LAFC | 4:2 | Houston | |||||||||
Minnesota | 0:2 | Colorado | |||||||||
D.C. United | 1:0 | Dallas | |||||||||
Jaguares FC | 0:0 | Atlético Huila | |||||||||
Ventforet Kofu | 0:0 | Albirex Niigata | |||||||||
Ehime FC | 0:2 | Yokohama FC | |||||||||
FC Gifu | 2:1 | Fagiano Okayama | |||||||||
Reno. Yamaguchi | 0:1 | Avispa Fukuoka | |||||||||
Omiya Ardija | 1:0 | Tochigi SC | |||||||||
Kyoto Sanga | 1:0 | Tokushima Vort. | |||||||||
Fujieda MYFC | 2:1 | G. Osaka Res. | |||||||||
SC Sagamihara | 1:0 | Gir. Kitakyushu | |||||||||
FC Ryukyu | 3:0 | Fukushima Utd. | |||||||||
FC Osaka | 1:1 | Verspah Oita | |||||||||
Honda FC | 1:0 | ReinMeer Aomori | |||||||||
Nara Club | 2:0 | Veertien Mie | |||||||||
RKD Ryugasaki | 1:2 | Teg. Miyazaki | |||||||||
Yoko. Musashino | 7:3 | Sony Sendai | |||||||||
Reilac Shiga | 1:1 | MinebeaMitsumi | |||||||||
FK Krupa U19 | 0:1 | FK MDK U19 | |||||||||
Bijeljina U17 | 2:0 | Zvijezda 09 U17 | |||||||||
Melipilla | 1:1 | Valdivia | |||||||||
La Serena | 1:0 | Puerto Montt | |||||||||
Tekstilac | 0:0 | Drina Zvornik | |||||||||
Rudar Prijedor | 1:1 | Mrkonjic | |||||||||
FK Alfa Modriča | 0:0 | Slavija S. | |||||||||
Zeljeznicar BL | 4:3 | Kozara Gradiska | |||||||||
Podrinje | 1:0 | OFK Sloga | |||||||||
Pardubice | 1:2 | Jablonec | |||||||||
NK Dob | 2:1 | Tabor Sezana | |||||||||
NK Nafta 1903 | 2:0 | NK Rogaska | |||||||||
ND Ilirija | 1:1 | NK Brezice 1919 | |||||||||
Ottawa Fury | 0:2 | Charleston | |||||||||
Seongnam FC | 2:2 | Gwangju FC | |||||||||
Suwon FC | 3:2 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Bucheon FC | 0:1 | FC Anyang | |||||||||
Barry Town | 1:0 | Carmarthen | |||||||||
Elgin City | 3:1 | Cowdenbeath | |||||||||
Carpi U19 | 3:6 on pens | SPAL U19 | |||||||||
Independiente | 1:0 | Guaraní | |||||||||
Peñarol | 2:0 | CA Fénix | |||||||||
CA Atenas | 2:2 | Rampla Jrs | |||||||||
Pärnu JK | 6:0 | Ajax Lasnamäe | |||||||||
Banbridge | 1:1 | Armagh City FC | |||||||||
Lisburn FC | 7:2 | Belfast Celtic | |||||||||
Newington FC | 1:2 | Lurgan Celtic | |||||||||
Queen's Uni | 3:1 | Dollingstown FC | |||||||||
Tobermore | 4:0 | Portstewart FC | |||||||||
Annagh United | 3:1 | Moyola Park | |||||||||
Crusaders | 3:0 | Glentoran | |||||||||
Institute FC | 1:2 | Ballymena Utd | |||||||||
Linfield | 3:1 | Newry City | |||||||||
Warrenpoint | 1:0 | Ards FC | |||||||||
Ballyclare | 3:3 | Dundela FC | |||||||||
Knockbreda FC | 1:2 | HW Welders | |||||||||
Larne FC | 2:0 | Dergview | |||||||||
Loughgall | 2:2 | Ballinamallard | |||||||||
PSNI FC | 1:0 | Limavady | |||||||||
Rimini | 1:1 | Teramo | |||||||||
Paganese | 0:4 | Catanzaro | |||||||||
Trapani | 1:0 | Bisceglie | |||||||||
Sicula Leonzio | 0:1 | Rieti | |||||||||
Casertana | 1:1 | Catania | |||||||||
Matera | 1:2 | V. Francavilla | |||||||||
Rende | 0:2 | Potenza | |||||||||
Vibonese | 2:0 | Cavese | |||||||||
CA Osasuna | 3:1 | Córdoba CF | |||||||||
Sporting Gijón | 1:1 | Reus Deportiu | |||||||||
UD Almería | 3:0 | UD Las Palmas | |||||||||
CD Numancia | 1:0 | Real Zaragoza | |||||||||
Paris SG U19 | 5:3 | RC Lens U19 | |||||||||
Dinamo Barnaul | 0:0 | Irkutsk | |||||||||
Luceafarul | 4:1 | CS Balotesti | |||||||||
Metaloglobus | 0:1 | Ac. Clinceni | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 3:0 | ACS Poli | |||||||||
Aerostar | 2:2 | U. Constanta | |||||||||
FC Arges | 1:1 | Daco-Getica | |||||||||
Pandurii | 2:0 | Sportul Snagov | |||||||||
U Cluj | 6:1 | Dacia U. Braila | |||||||||
Zorkiy | 4:0 | Strogino Moscow | |||||||||
Novomoskovsk | 3:1 | Kvant Obninsk | |||||||||
Dinamo Bryansk | 4:3 | FK Ryazan | |||||||||
Rotor 2 | 0:0 | Salyut Belgorod | |||||||||
Khimki 2 | 1:1 | FK Kaluga | |||||||||
M. Lipetsk | 1:1 | Sokol Saratov | |||||||||
Saturn | 0:2 | Torpedo Moscow | |||||||||
Veles Moscow | 3:0 | Pskov-747 | |||||||||
Tekstilshchik | 3:0 | Kolomna | |||||||||
Dolgoprudnyi | 2:1 | Znamya Truda | |||||||||
Loko-Kazanka M. | 4:1 | Dnepr Smolensk | |||||||||
Desportivo Aves | 3:0 | Rio Ave | |||||||||
Partick Thistle | 1:2 | Dundee United | |||||||||
Zirka | 1:5 | FK Kramatorsk | |||||||||
Agrobiznes | 1:1 | Rukh Lviv | |||||||||
Volyn Lutsk | 1:0 | MFK Mykolaiv | |||||||||
SK Dnipro-1 | 2:1 | Prykarpattya | |||||||||
Metalist 1925 | 2:1 | Girnyk-Sport | |||||||||
Petrkovice | 6:0 | Frydek-Mistek | |||||||||
Hodonin | 4:2 | Uhersky Brod | |||||||||
Lisen | 1:0 | Val. Mezirici | |||||||||
Dolni Benesov | 1:0 | HS Kromeriz | |||||||||
Hlucin | 8:1 | Velke Mezirici | |||||||||
Hulin | 0:2 | Unicov | |||||||||
Zlinsko | 3:2 | Jiskra Rymarov | |||||||||
KFUM | 1:1 | Bryne | |||||||||
Skeid | 1:0 | Arendal | |||||||||
Fram | 2:0 | Bærum | |||||||||
Odd II | 2:3 | Raufoss | |||||||||
Moss | 1:1 | Grorud | |||||||||
Sindjelic Bg | 0:0 | FK Indjija | |||||||||
Metalac | 2:1 | Novi Pazar | |||||||||
Zarkovo | 0:1 | Radnicki 1923 | |||||||||
FK TSC | 0:0 | Borac Cacak | |||||||||
Becej 1918 | 3:0 | Sloboda Uzice | |||||||||
NK Solin | 1:1 | Din. Zagreb II | |||||||||
NK Osijek II | 3:0 | NK Varazdin | |||||||||
Medjimurje | 1:4 | Hajduk Split II | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 1:2 | NK Dugopolje | |||||||||
HNK Sibenik | 3:0 | NK Lucko | |||||||||
NK Sesvete | 1:0 | Bijelo Brdo | |||||||||
B. Koszalin | 2:5 | Radunia Stezyca | |||||||||
Sokol Kleczew | 1:0 | Swit Szczecin | |||||||||
Mieszko Gniezno | 5:2 | Kotwica | |||||||||
Gwardia Koszalin | 1:3 | Pogon II | |||||||||
KKS Kalisz | 6:3 | Wierzyca Pelplin | |||||||||
Podlasie B.P. | 1:5 | Orleta R.P. | |||||||||
Spartakus Daleszyce | 0:2 | Avia Swidnik | |||||||||
Czarni Polaniec | 0:1 | Wólczanka | |||||||||
Hutnik Krakow | 0:1 | NKP Podhale | |||||||||
Motor Lublin | 2:0 | KSZO Ostrowiec | |||||||||
Aleksandrow L. | 2:0 | Swit N.D.M. | |||||||||
Ursus Warszawa | 1:4 | Mazur Elk | |||||||||
U. Skierniewice | 2:0 | Huragan Morag | |||||||||
Bron Radom | 2:4 | Znicz Biala P. | |||||||||
Pol. Warsaw | 2:1 | Sokol Ostroda | |||||||||
Wigry Suwalki | 2:2 | GKS Tychy | |||||||||
Chojniczanka | 1:1 | Bytovia Bytow | |||||||||
Chrobry Glogow | 0:0 | Stal Mielec | |||||||||
MKS Kluczbork | 0:1 | Warta Gorzow | |||||||||
Blackburn U18 | 1:1 | Man City U18 | |||||||||
ROW Rybnik | 1:1 | Olimpia Grudz. | |||||||||
Resovia Rzeszow | 0:0 | GKS Belchatow | |||||||||
Pogon Siedlce | 2:1 | Siarka T. | |||||||||
Stalowa Wola | 4:0 | Rozwój Katowice | |||||||||
Gornik Leczna | 2:2 | Znicz Pruszkow | |||||||||
Widzew Lodz | 2:0 | Skra Czesto. | |||||||||
Real Sociedad B | 1:0 | Bilbao Athletic | |||||||||
SD Leioa | 1:1 | CD Vitoria | |||||||||
Racing | 4:1 | UP Langreo | |||||||||
UD Logroñés | 1:0 | CD Tudelano | |||||||||
Depor Fabril | 2:3 | Unión Adarve | |||||||||
Unionistas CF | 1:1 | Valladolid Prom | |||||||||
CyD Leonesa | 3:1 | Navalcarnero | |||||||||
RM Castilla | 1:1 | Inter de Madrid | |||||||||
Villarreal CF B | 3:2 | UB Conquense | |||||||||
Ontinyent CF | 0:3 | Barça Atlètic | |||||||||
SC Weiche 08 | 4:1 | LSK Hansa | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 1:1 | Hamburger SV II | |||||||||
K. Offenbach | 1:1 | TSG Balingen | |||||||||
Hoffenheim II | 3:3 | Hessen Dreieich | |||||||||
SSV Ulm 1846 | 2:1 | FSV Frankfurt | |||||||||
FCA Walldorf | 3:6 | Saarbrücken |
|
||||||||
SV Elversberg | 2:1 | Stadtallendorf | |||||||||
Wormatia Worms | 2:3 | W. Mannheim |
|
||||||||
Stadl-Paura | 0:2 | Wolfsberg II | |||||||||
Grazer AK 1902 | 2:1 | Allerheiligen | |||||||||
FC Stadlau | 2:5 | FC Marchfeld | |||||||||
Leobendorf | 1:1 | TWL Elektra | |||||||||
St. Johann | 2:0 | Altach Juniors | |||||||||
FC Dornbirn | 4:1 | Seekirchen | |||||||||
Hohenems | 1:1 | Grödig | |||||||||
FC Kufstein | 2:0 | Bischofshofen | |||||||||
Saalfelden | 4:1 | Langenegg | |||||||||
Martigny-Sports | 0:2 | Lausanne II | |||||||||
Azzurri LS | 2:0 | FC Thun U21 | |||||||||
Meyrin FC | 1:3 | BSC YB U21 | |||||||||
FC Fribourg | 2:1 | FC Bulle | |||||||||
BSC Old Boys | 1:4 | SC Goldau | |||||||||
SC Zofingen | 2:2 | FC Black Stars | |||||||||
SC Buochs | 0:0 | Zug 94 | |||||||||
FC Linth 04 | 1:3 | FC Kosova | |||||||||
FC Tuggen | 6:2 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Wettswil | 1:0 | Red Star ZH | |||||||||
FC Mendrisio | 3:3 | FC Thalwil | |||||||||
FC Gossau | 0:4 | SV Höngg | |||||||||
Winterthur U21 | 1:3 | St. Gallen U21 | |||||||||
Iztapa | 0:2 | Malacateco | |||||||||
Comunicaciones | 1:0 | Sanarate FC | |||||||||
San Francisco | 2:2 | San Miguelito | |||||||||
Santos FC | 0:2 | Guadalupe FC | |||||||||
RW Koblenz | 2:0 | Schott Mainz | |||||||||
K'lautern II | 0:0 | FSV Jägersburg | |||||||||
SV Röchling | 3:1 | Mechtersheim | |||||||||
A. Ludwigshafen | 2:5 | FV Diefflen | |||||||||
FV Engers 07 | 3:2 | Pfeddersheim | |||||||||
Emmelshausen | 0:3 | FC Karbach | |||||||||
Hessen Kassel | 4:1 | SG Barockstadt | |||||||||
SC Waldgirmes | 5:5 | Türk. Friedbg. | |||||||||
Hünfelder SV | 3:2 | KSV Baunatal | |||||||||
FC Ederbergland | 2:4 | VfB Ginsheim | |||||||||
Buch. Flieden | 1:3 | RW Hadamar | |||||||||
1865 Dachau | 1:1 | TSV Rain/Lech | |||||||||
FC Ismaning | 0:0 | SpVgg Hankofen | |||||||||
SV Pullach | 2:0 | Schwaben Augsb. | |||||||||
FC Unterföhring | 2:0 | Regensburg II | |||||||||
TSV Kottern | 3:2 | Schwabmünchen | |||||||||
Nördlingen | 4:0 | TuS Holzkirchen | |||||||||
SV Curslack-N. | 7:0 | VfL Pinneberg | |||||||||
1.FC Monheim | 3:3 | SF Baumberg | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 5:0 | KSV Vatan Sport | |||||||||
OSC Bremerhaven | 1:2 | Habenhauser FV | |||||||||
BTS Neustadt | 0:4 | Bremer SV | |||||||||
Blumenthaler SV | 5:3 | Schwachhausen | |||||||||
VfB Lübeck II | 0:4 | Eutin 08 | |||||||||
Heider SV | 3:1 | SV Frisia 03 | |||||||||
TSV Bordesholm | 2:0 | TSV Kropp | |||||||||
Strand 08 | 1:1 | TSB Flensburg | |||||||||
1.FC Wunstorf | 1:1 | BV Cloppenburg | |||||||||
SV Atlas | 1:3 | MTV Gifhorn | |||||||||
FC Twente U17 | 0:6 | Ajax U17 | |||||||||
AZ U17 | 3:2 | Excelsior U17 | |||||||||
Sparta R. U17 | 0:2 | Feyenoord U17 | |||||||||
PSV U17 | 3:0 | Volendam U17 | |||||||||
Heerenveen U17 | 3:3 | Vitesse U17 | |||||||||
Utrecht U17 | 4:1 | Groningen U17 | |||||||||
PEC Zwolle U17 | 1:2 | NEC U17 | |||||||||
Svetlogorsk | 1:3 | Belshina | |||||||||
Underdog | 1:2 | FK Lida | |||||||||
Slavia | 4:0 | Naftan | |||||||||
Slonim | 1:4 | Energetik-BGU | |||||||||
FK Smorgon | 0:0 | Mikashevichi | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 3:1 | Zhitkovichi | |||||||||
Orsha | 1:3 | FK Baranovichi | |||||||||
Union Mauer | 3:1 | 1210 Wien | |||||||||
Post SV | 1:3 | ASK Elektra | |||||||||
Austria XIII | 3:0 | WAF Brigittenau | |||||||||
St. Peter/Au | 3:2 | Rohrendorf | |||||||||
SC Retz | 1:3 | Waidhofen/T. | |||||||||
Scheiblingkir. | 3:1 | Langenrohr | |||||||||
Rohrbach/G. | 2:0 | SC Ortmann | |||||||||
SV Stripfing | 2:2 | Ardagger | |||||||||
Horitschon | 1:1 | St. Margarethen | |||||||||
Wimpassing | 2:5 | Siegendorf | |||||||||
Deutschkreutz | 2:1 | Leithaprodersd. | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 2:1 | Ritzing | |||||||||
Kohfidisch | 2:1 | Markt Allhau | |||||||||
Stegersbach | 1:3 | Oberwart | |||||||||
Drassburg | 2:0 | Parndorf II | |||||||||
Union Perg | 3:1 | Micheldorf | |||||||||
ASKÖ Oedt | 1:1 | SC Marchtrenk | |||||||||
SV Ried II | 4:1 | St. Martin/M. | |||||||||
ESV St. Michael | 2:0 | Wildon | |||||||||
Heiligenkreuz | 1:1 | Gnas | |||||||||
St. Anna/Aigen | 2:1 | Frauental | |||||||||
Union Lind | 4:1 | SAK Klagenfurt | |||||||||
SVG Bleiburg | 0:2 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
Wölfnitz | 2:3 | SV Spittal/Drau | |||||||||
SK Maria Saal | 3:4 | SK Treibach | |||||||||
ATUS Ferlach | 2:0 | KAC 1909 | |||||||||
TSU Matrei | 5:0 | St. Michael/Bl. | |||||||||
WSG Tirol II | 0:1 | Hall | |||||||||
Kirchbichl | 1:2 | Natters | |||||||||
SK St. Johann | 2:2 | Zirl | |||||||||
FC Volders | 1:3 | Telfs | |||||||||
Union Innsbruck | 0:6 | SV Innsbruck | |||||||||
FC Söll | 3:1 | Völs | |||||||||
Kundl | 1:2 | Imst | |||||||||
SV Lochau | 1:2 | Dornbirner SV | |||||||||
Alberschwende | 6:3 | Rankweil | |||||||||
Nenzing | 1:1 | A. Lustenau II | |||||||||
SW Bregenz | 4:1 | Fussach | |||||||||
Feldkirch | 0:3 | Lauterach | |||||||||
FC Bizau | 2:0 | Andelsbuch | |||||||||
Thalgau | 1:1 | Golling | |||||||||
Zell am See | 3:1 | Altenmarkt | |||||||||
Strobl | 2:3 | Straßwalchen | |||||||||
AKA Admira U18 | 5:0 | AKA LASK U18 | |||||||||
AKA Austria U18 | 2:0 | AKA WAC U18 | |||||||||
AKA SV Ried U18 | 3:1 | AKA Tirol U18 | |||||||||
St. Pölten U18 | 2:2 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
FC Monthey | 3:1 | Servette U21 | |||||||||
FC Forward | 2:4 | Veyrier Sports | |||||||||
FC Conthey | 0:1 | FC Sierre | |||||||||
FC Chippis | 0:3 | Olymp. Genève | |||||||||
FC Colombier | 0:0 | FC Echichens | |||||||||
SC Düdingen | 0:2 | Stade-Payerne | |||||||||
US Terre Sainte | 4:0 | FC Farvagny | |||||||||
CS Romontois | 0:2 | FC Ueberstorf | |||||||||
FC Portalban | 0:0 | FC La Tour | |||||||||
FC Le Locle | 2:3 | FC Vallorbe | |||||||||
FC Tavannes | 2:1 | FC Lerchenfeld | |||||||||
SC Binningen | 4:1 | FC Konolfingen | |||||||||
SC Dornach | 1:3 | SV Muttenz | |||||||||
AS Timau | 5:0 | FC Subingen | |||||||||
FC Prishtina BE | 2:2 | FC Allschwil | |||||||||
FC Eschenbach | 2:3 | FC Ibach | |||||||||
FC Sursee | 2:2 | Perlen-Buchr. | |||||||||
Kickers Luzern | 0:4 | AC Taverne | |||||||||
FC Brunnen | 0:2 | FC Hergiswil | |||||||||
FC Paradiso | 2:2 | FC Lugano II | |||||||||
FC Dietikon | 1:0 | FC Wangen b. O. | |||||||||
FC Einsiedeln | 3:3 | FC Wettingen | |||||||||
NK Pajde | 4:2 | FC Olten | |||||||||
FC Eagles Aarau | 3:2 | FC Wohlen U23 | |||||||||
Chur 97 | 4:1 | FC Wil II | |||||||||
Blue Stars ZH | 0:1 | FC Seuzach | |||||||||
FC Kreuzlingen | 3:3 | FC Amriswil | |||||||||
FC Bazenheid | 1:1 | FC Uzwil | |||||||||
AKA Admira U16 | 5:1 | AKA LASK U16 | |||||||||
AKA Austria U16 | 4:0 | AKA WAC U16 | |||||||||
St. Pölten U16 | 2:2 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 8:2 | AKA Tirol U16 | |||||||||
BSV Oranke | 2:3 | Weißenseer FC | |||||||||
Lichtenberg 47 | 1:2 | SC Staaken | |||||||||
Fort. Biesdorf | 7:6 on pens | Tasmania Berlin | |||||||||
Adler Berlin | 1:5 | SC Gatow | |||||||||
Borussia Pankow | 1:10 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
NSC Marathon 02 | 0:10 | BFC Dynamo | |||||||||
FC Basel U17 | 3:0 | FC Vaduz U18 | |||||||||
Luzern U17 | 7:2 | St. Gallen U17 | |||||||||
BEJUNE U17 | 0:3 | BSC YB U17 | |||||||||
Tacuarembó | 2:1 | Villa Teresa | |||||||||
Juventud | 1:1 | Miramar | |||||||||
Cerrito | 0:1 | Cerro Largo | |||||||||
Albion FC | 0:2 | Plaza Colonia | |||||||||
Central | 1:2 | Rentistas | |||||||||
Sud América | 0:1 | Club Oriental | |||||||||
Gornik U19 | 2:1 | Slask U19 | |||||||||
Belchatow U19 | 2:4 | Lech U19 | |||||||||
Cracovia U19 | 1:1 | Elana U19 | |||||||||
Bahamas | 0:6 | Antigua and B. | |||||||||
Bermuda | 12:0 | Sint Maarten | |||||||||
Dominican Rep. | 3:0 | Cayman Islands | |||||||||
Grenada | 0:2 | Cuba | |||||||||
Puerto Rico | 0:1 | Martinique | |||||||||
Turks-Caicos | 0:8 | Guyana | |||||||||
CD Macará | 1:1 | Delfín SC | |||||||||
SD Aucas | 3:2 | CD El Nacional | |||||||||
Tung Sing | 1:3 | Fu Moon | |||||||||
BK Forward | 2:1 | Västerås SK | |||||||||
Sandvikens IF | 5:0 | Nyköpings BIS | |||||||||
Sollentuna FK | 3:2 | Linköping City | |||||||||
Arameisk SIF | 1:2 | Karlslunds IF | |||||||||
Torns IF | 1:3 | Husqvarna FF | |||||||||
Tvååkers IF | 2:1 | Grebbestads IF | |||||||||
Åtvidabergs FF | 2:1 | IK Oddevold | |||||||||
Eskilsminne IF | 1:1 | Ljungskile SK | |||||||||
Skövde AIK | 1:2 | Oskarshamns AIK | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 1:0 | Wolfratshausen | |||||||||
SC Olching | 4:2 | Memmingen II | |||||||||
TuS Geretsried | 2:2 | FC Gundelfingen | |||||||||
SpV Kaufbeuren | 4:2 | SV Mering | |||||||||
Garmisch | 3:3 | TSV Landsberg | |||||||||
Oberweikertsh. | 0:2 | C. Aystetten | |||||||||
Badak Lampung | 2:0 | Persela | |||||||||
PSIS | 1:0 | Barito Putera | |||||||||
Persebaya | 0:1 | Borneo FC |
|
||||||||
VfL Lohbrügge | 3:0 | SV Altengamme | |||||||||
Bosnia U17 | 1:1 | Iceland U17 | |||||||||
Ukraine U17 | 11:0 | Gibraltar U17 | |||||||||
Wales U17 | 0:1 | Kazakhstan U17 | |||||||||
Portugal U17 | 3:0 | Belarus U17 | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Welinton Torrão Athletic | 3:0 | |
N. Hernández Táchira | 2:0 | |
Carlos Zambrano Alianza Lima | 1:0 | |
J. Gil Spokane | 1:1 | |
Maurice Cova Táchira | 1:0 |