Rayo Vallecano | 1:1 | Athletic |
|
||||||||
Bristol City | 1:0 | Hull City | |||||||||
Leeds | 2:0 | Ipswich | |||||||||
Preston | 4:3 | Brentford |
|
||||||||
Bolton | 0:3 | Nottm Forest | |||||||||
West Brom | 1:4 | Derby | |||||||||
Hungary U16 | 0:4 | Netherlands U16 | |||||||||
CSA | 2:0 | Brasil Pelotas | |||||||||
Raja Casablanca | 2:1 | Enyimba Aba | |||||||||
AS Vita Club | 4:0 | El Masry | |||||||||
River Plate | 0:1 | Grêmio |
|
||||||||
ND Gorica | 0:3 | NS Mura | |||||||||
NK Krsko | 2:2 | NK Aluminij | |||||||||
RWO Alzey | 0:5 | Gau-Odernheim | |||||||||
SB Traunstein | 2:3 | Hallbergmoos | |||||||||
SV Wachtberg | 1:7 | Fortuna Köln | |||||||||
FV Endenich | 2:0 | VfL Rheinbach | |||||||||
Gimnasia y Tiro | 1:3 | Chaco For Ever | |||||||||
Sarmiento (R) | 1:0 | Juv. Antoniana | |||||||||
ACyD Altos Hornos Zapla | 1:2 | CSD San Jorge | |||||||||
Pachuca | 6:7 on pens | Monterrey |
|
||||||||
CD Audaz | 0:0 | Jocoro | |||||||||
Pasaquina | 0:0 | Sonsonate | |||||||||
Once Caldas | 2:2 | Atl. Nacional |
|
||||||||
Urawa Reds | 2:0 | Sagan Tosu | |||||||||
Júbilo Iwata | 4:5 on pens | Vegalta Sendai | |||||||||
Kawasaki Front. | 2:3 | Monte. Yamagata | |||||||||
Al-Faisaly | 2:0 | Al-Raed | |||||||||
Ococias Kyoto | 0:3 | Iwaki FC | |||||||||
FC Kariya | 2:3 | Kagura Shimane | |||||||||
Zeljeznicar U19 | 2:0 | FK Krupa U19 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 2:1 | Sarajevo U17 | |||||||||
Shabab Al-Ahli | 3:2 | Al-Wasl | |||||||||
Palanga | 1:5 | Stumbras | |||||||||
Zalgiris | 3:1 | Atlantas | |||||||||
Suduva | 1:0 | Kauno Zalgiris | |||||||||
El Makasa | 2:1 | Wadi Degla | |||||||||
Gaish | 3:5 on pens | Harras Hodoud | |||||||||
NK Bravo | 1:2 | NK Radomlje | |||||||||
Riga | 5:4 on pens | JFK Ventspils | |||||||||
Shukura | 1:3 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
Indep. Santa Fe | 1:1 | Deportivo Cali | |||||||||
Suwon Bluewings | 3:3 | Kashima Antlers | |||||||||
LR Vicenza | 5:4 on pens | Triestina | |||||||||
Universitario | 2:0 | Rosario FC | |||||||||
Unión Comercio | 4:2 | Sport Huancayo | |||||||||
UTC | 0:1 | Alianza Lima | |||||||||
Ayacucho FC | 3:0 | Dep. Binacional | |||||||||
Lyngby BK | 0:0 | Fremad Amager | |||||||||
Radnicki 1923 | 2:1 | Metalac | |||||||||
Victoria Sulejowek | 3:3 | Sokol Ostroda | |||||||||
P. Niepolomice | 1:0 | Sandecja | |||||||||
Raków | 1:1 | LKS Lodz | |||||||||
GKS Jastrzebie | 2:1 | Podbeskidzie | |||||||||
Nieciecza | 1:1 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Odra Opole | 2:1 | Warta Poznan | |||||||||
FC Buxoro | 1:0 | Metallurg Bk. | |||||||||
Bunyodkor | 0:2 | Pakhtakor | |||||||||
Kokand 1912 | 2:0 | Neftchi | |||||||||
Kosice | 3:1 | FC ViOn | |||||||||
Skalica | 2:1 | AS Trencin | |||||||||
Elana Torun | 0:0 | Ruch Chorzow | |||||||||
Parrillas One | 1:0 | Real España | |||||||||
Yoro FC | 0:3 | Platense FC | |||||||||
FC Unterföhring | 1:0 | Schwabmünchen | |||||||||
SV Steinwenden | 1:7 | Wormatia Worms | |||||||||
FK Pirmasens | 1:3 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
Altleiningen | 3:4 | FV Dudenhofen | |||||||||
VfR Baumholder | 0:2 | Pfeddersheim | |||||||||
Hoffenheim U17 | 4:2 | Karlsruhe U17 | |||||||||
FC Söll | 3:3 | WSG Tirol II | |||||||||
FC Balzers | 3:0 | FC Uster | |||||||||
Lubin U19 | 1:1 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Leader-Champion | 1:6 | Alay Osh | |||||||||
Dordoi Bishkek | 4:2 | Neftchi | |||||||||
Kara-Balta | 3:2 | Ilbirs Bishkek | |||||||||
Gibr. Phoenix | 0:1 | Europa FC | |||||||||
FC Noah | 1:2 | Alashkert FC | |||||||||
FC Urartu | 3:1 | Ararat Yerevan | |||||||||
Ararat-Armenia | 1:1 | Gandzasar | |||||||||
FC Yerevan | 7:1 | Pyunik II | |||||||||
Pluwig-Guster. | 0:6 | RW Koblenz | |||||||||
SG Hundsangen | 3:5 on pens | SF Eisbachtal | |||||||||
FK Zemun | 0:2 | Partizan | |||||||||
Spartak | 1:0 | Macva | |||||||||
Dobanovci | 1:4 | Radnicki Nis | |||||||||
Vojvodina | 4:0 | Sindjelic Bg | |||||||||
FK Cukaricki | 1:4 | Mladost | |||||||||
Borac Cacak | 0:4 | Napredak | |||||||||
SV Egg | 0:4 | SV Mering | |||||||||
Badak Lampung | 0:0 | Persikabo 1973 | |||||||||
Bhayangkara FC | 0:0 | Arema FC |
|
||||||||
PSM Makassar | 1:0 | PERSIB |
|
||||||||
Roccella | 1:0 | FC Messina | |||||||||
Cerignola | 1:2 | Picerno | |||||||||
Austria U17 | 7:0 | Malta U17 | |||||||||
Georgia U17 | 1:3 | Denmark U17 | |||||||||
Bulgaria U17 | 0:1 | Slovenia U17 | |||||||||
Russia U17 | 6:0 | Estonia U17 | |||||||||
FS Stars | 1:1 | Golden Arrows | |||||||||
Qatar U19 | 4:0 | C. Taipei U19 | |||||||||
Indonesia U19 | 1:0 | U. A. E. U19 | |||||||||
FC Goa | 5:0 | Mumbai City | |||||||||
Eschen/Mauren 2 | 1:5 | FC Ruggell | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Md Al Amim Bangl. Police | 0:1 | |
Andriy Globa Kremin | 0:1 | |
Shahriar Emon Mohammedan | 4:0 | |
Jafar Iqbal Mohammedan | 3:0 | |
S. Kholmatov Sheikh Jamal | 1:1 |