France U16 | 1:3 | England U16 | |||||||||
Hungary U15 | 0:2 | Austria U15 | |||||||||
Japan U16 | 2:0 | Austria U16 | |||||||||
Ceará SC | 2:1 | Atlético-MG |
|
||||||||
OFI Crete FC | 3:0 | Niki Volou | |||||||||
APO Levadiakos | 4:0 | Aris Avatou | |||||||||
AE Larisa | 4:1 | PASA Irodotos | |||||||||
PAS Lamia | 1:1 | Volos NPS | |||||||||
Club Brugge | 4:0 | KV Oostende | |||||||||
Mouscron | 3:1 | KAA Gent |
|
||||||||
R Charleroi SC | 1:0 | Sint-Truiden | |||||||||
Union SG | 2:0 | Beerschot V.A. | |||||||||
Tubize-Braine | 0:3 | KV Mechelen | |||||||||
OFK Beograd U19 | 2:2 | FK Brodarac U19 | |||||||||
HNK Zadar | 1:3 | NK Lokomotiva | |||||||||
Inker | 2:1 | NK Istra | |||||||||
Güstrower SC | 4:3 | Grimmener SV | |||||||||
MSV Pampow | 4:2 | E. Ueckermünde | |||||||||
SpVgg Landshut | 1:2 | TSV Wasserburg | |||||||||
San Martín (SJ) | 0:1 | Defensa | |||||||||
Chacarita Jrs. | 1:0 | Gimnasia (J) | |||||||||
Quilmes | 0:1 | Agropecuario | |||||||||
Júbilo Iwata | 1:0 | Shonan Bellmare | |||||||||
Adelaide United | 2:1 | Sydney FC | |||||||||
O Médéa | 1:3 | USM Alger | |||||||||
CR Belouizdad | 1:1 | CABB Arreridj | |||||||||
MC Oran | 3:1 | DRB Tadjenanet | |||||||||
MC Algiers | 0:0 | JS Saoura | |||||||||
Paradou AC | 3:0 | MO Béjaïa | |||||||||
Merani Tbilisi | 2:0 | Samgurali | |||||||||
FC Gagra | 1:0 | FC Telavi | |||||||||
Merani Tbilisi | 0:1 | WIT Georgia | |||||||||
Huragan Morag | 0:1 | Arka Gdynia | |||||||||
Bytovia Bytow | 0:3 | Slask Wroclaw | |||||||||
Raków | 1:0 | Lech Poznan |
|
||||||||
Pogon Siedlce | 1:2 | Chrobry Glogow | |||||||||
Piast Gliwice | 3:5 on pens | Legia Warszawa |
|
||||||||
FC Hermannstadt | 3:0 | FC Voluntari | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 5:7 on pens | FCV Farul | |||||||||
Bala | 0:1 | Connah's Quay | |||||||||
Llandudno | 0:5 | The New Saints | |||||||||
Cambrian & C. | 1:0 | Newtown | |||||||||
Cardiff Met | 6:0 | Haverfordwest | |||||||||
CD Ebro | 1:2 | Valencia |
|
||||||||
CD Lugo | 1:1 | Levante | |||||||||
CD Leganés | 2:2 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Sant Andreu | 0:1 | Atlético Madrid |
|
||||||||
TSV Hartberg | 4:3 | FC Wacker |
|
||||||||
Austria Vienna | 3:1 | FAC | |||||||||
Cagliari U19 | 2:0 AET | Cittadella U19 | |||||||||
Juve Stabia | 1:2 | Potenza | |||||||||
Trapani | 3:1 | Siracusa | |||||||||
Monopoli | 2:1 | V. Francavilla | |||||||||
PSV Eindhoven | 2:3 AET | RKC Waalwijk | |||||||||
SC Cambuur | 2:1 | Koninklijke HFC | |||||||||
Kozakken Boys | 2:1 | Almere City | |||||||||
Twente FC | 4:2 | Noordwijk | |||||||||
AFC Amsterdam | 1:0 | TOP Oss | |||||||||
SV Urk | 0:1 | Roda JC | |||||||||
De Graafschap | 2:5 | PEC Zwolle | |||||||||
Montpellier | 0:3 | FC Nantes | |||||||||
R. Strasbourg | 2:0 | LOSC Lille |
|
||||||||
Guaraní | 2:2 | Libertad | |||||||||
Zalaegerszeg | 0:2 | Diósgyőr | |||||||||
Tammeka U17 | 7:1 | Kalev U17 | |||||||||
Estonia U15 | 1:7 | Tabasalu U17 | |||||||||
FCI Tallinn U19 | 1:0 | FC Elva U19 | |||||||||
JK Augur U19 | 3:2 | Trans Narva U19 | |||||||||
Levadia U19 | 1:3 | JK Tammeka U19 | |||||||||
Plymouth | 0:5 | Chelsea U21 | |||||||||
Oldham Athletic | 3:2 | Everton U21 | |||||||||
Cheltenham | 6:2 | Arsenal U21 | |||||||||
Tranmere Rovers | 0:1 | Man City U21 | |||||||||
Ayacucho FC | 3:2 | Sport Boys | |||||||||
Crewe Alexandra | 0:3 | Mansfield Town | |||||||||
Linfield | 5:0 | Institute FC | |||||||||
Newry City | 2:5 on pens | Portadown | |||||||||
Glentoran | 6:5 on pens | Coleraine | |||||||||
Glentoran | 6:5 on pens | Coleraine | |||||||||
Ascoli | 1:0 | Hellas Verona | |||||||||
Carpi | 0:3 | Palermo | |||||||||
Cittadella | 1:1 | Foggia | |||||||||
Cosenza | 1:1 | Pescara | |||||||||
Cremonese | 0:1 | Venezia | |||||||||
Perugia | 3:2 | Padova | |||||||||
Bournemouth | 2:1 | Norwich |
|
||||||||
Burton Albion | 3:2 | Nottm Forest | |||||||||
Braga U23 | 2:0 | Vitória FC U23 | |||||||||
Rio Ave U23 | 1:1 | Sporting CP U23 | |||||||||
Estoril U23 | 1:1 | Guimarães U23 | |||||||||
Feirense Sub-23 | 1:2 | Portimonense 23 | |||||||||
Rio Ave U23 | 4:0 | Cova Piedade 23 | |||||||||
Marítimo U23 | 0:1 | Benfica U23 | |||||||||
SC Braga | 5:0 | Nacional | |||||||||
Ayr United | 3:0 | Alloa Athletic | |||||||||
Falkirk | 1:1 | Ross County | |||||||||
Inverness CT | 2:2 | Dunfermline A. | |||||||||
Queen o. t. S. | 1:2 | Morton | |||||||||
HamKam | 1:3 | Mjøndalen | |||||||||
Elfsborg | 0:0 | Dalkurd | |||||||||
Örgryte | 5:2 | Varbergs BoIS | |||||||||
Hapoel Kaukab | 1:4 | M. Ahi Nazareth | |||||||||
H Rishon leZion | 1:4 | Hapoel Afula | |||||||||
H. Nof HaGalil | 3:1 | Ironi Nesher | |||||||||
Ramat haSharon | 3:1 | M. Ata Bialik | |||||||||
Ness Ziona | 2:0 | H. Robi Shapira | |||||||||
BSV Rehden | 1:3 | W. Bremen II | |||||||||
Wuppertaler SV | 2:3 | Düsseldorf II | |||||||||
Montego Bay Utd | 0:0 | Reno FC | |||||||||
TuS Osdorf | 3:1 | Meiendorfer SV | |||||||||
Niendorfer TSV | 1:2 | FC Süderelbe | |||||||||
BV Cloppenburg | 1:4 | TB Uphusen | |||||||||
KSV Baunatal | 2:1 | RW Hadamar | |||||||||
Waidhofen/T. | 2:1 | Scheiblingkir. | |||||||||
Lafnitz II | 1:0 | Bad Radkersburg | |||||||||
KF Liria | 0:0 | KF Ferizaj | |||||||||
KF Flamurtari | 0:1 | FC Drita | |||||||||
Mons Calpe Res | 1:1 | Glacis Utd Res | |||||||||
FC Yerevan | 3:2 | Banants III | |||||||||
FC Sevan | 2:0 | Shirak II | |||||||||
Ararat-Arm. U18 | 18:1 | Gandzasar U18 | |||||||||
Armenien U16 | 2:0 | Alashkert U18 | |||||||||
Persipura | 3:1 | Persebaya |
|
||||||||
PERSIB | 1:1 | Bali United |
|
||||||||
Persija Jakarta | 3:0 | Barito Putera | |||||||||
Strumska Slava | 3:1 | C. Balchik | |||||||||
Dunav | 1:2 | Loko Plovdiv | |||||||||
CSKA-Sofia | 3:1 | Vitosha | |||||||||
Al-Sailiya SC | 0:1 | Al-Duhail SC | |||||||||
Rahmatganj | 1:3 | Arambagh KS | |||||||||
Odisha FC | 0:2 | NorthEast Utd. | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Flávio Silva Persik | 2:0 | |
Flávio Silva Persik | 1:0 | |
Keynan Cuiabá-MT (Own Goal) | 2:0 | |
S. Ruhdorfer AKA Klafu U18 | 2:1 | |
Mirnes Cinac AKA SV Ried U18 | 4:2 |