1.FC Nuremberg | 1:1 | B. Leverkusen |
|
||||||||
Atalanta BC | 1:2 | SSC Napoli |
|
||||||||
Levante | 3:0 | Athletic |
|
||||||||
West Brom | 1:1 | Brentford |
|
||||||||
Spain U15 | 1:0 | N. Ireland U15 | |||||||||
Russia U15 | 2:1 | S. Arabia U15 | |||||||||
Hansa Rostock | 1:1 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
Arsenal Tula | 4:2 | Zenit S-Pb | |||||||||
Astra Giurgiu | 1:1 | FC Botosani | |||||||||
Y. Malatya U21 | 2:1 | Akhisarspor U21 | |||||||||
Fenerbahce U21 | 1:3 | Kasimpasa U21 | |||||||||
Y. Malatyaspor | 1:1 | Akhisarspor | |||||||||
Fenerbahce | 2:2 | Kasimpasa |
|
||||||||
Vorskla Poltava | 0:1 | FK Oleksandriya | |||||||||
Dynamo Kyiv | 2:0 | Chornomorets | |||||||||
PAS Lamia | 0:1 | PAOK Salonika | |||||||||
Olympiacos | 2:1 | Panetolikos | |||||||||
Jablonec | 4:0 | Zlin | |||||||||
SFC Opava | 2:3 | Slavia Prague | |||||||||
BIF Reserves | 4:0 | FCK Reserves | |||||||||
FCM Reserves | 2:0 | AaB Reserves | |||||||||
Aarhus GF | 2:1 | Vejle BK | |||||||||
Piast Gliwice | 3:0 | Pogon Szczecin | |||||||||
Ludogorets II | 4:1 | Nesebar | |||||||||
C. Balchik | 1:0 | Loko Sofia | |||||||||
Desamparados | 2:2 | Estudiantes SL | |||||||||
Paraná | 1:1 | Camioneros | |||||||||
Sansinena | 2:1 | CA Alvarado | |||||||||
Dep. Madryn | 1:0 | General Roca | |||||||||
River Plate | 3:1 | Gimnasia | |||||||||
Tigre | 1:3 | Godoy Cruz | |||||||||
Vélez Sarsfield | 2:0 | Rosario Central |
|
||||||||
San Martín (SJ) | 2:0 | CA Unión | |||||||||
Dibba Fujairah | 1:3 | Ittihad Kalba | |||||||||
Al-Wahda | 2:3 | Sharjah FC | |||||||||
Al-Wasl | 1:3 | Al-Ain FC | |||||||||
Dinamo Batumi | 0:1 | FC Gagra | |||||||||
FC Shevardeni | 0:1 | Shukura | |||||||||
Rustavi | 3:0 | FC Samtredia | |||||||||
Foggia | 1:1 | Venezia | |||||||||
Alessandria | 0:2 | Piacenza | |||||||||
Guiseley | 1:2 | Fleetwood | |||||||||
AJ Auxerre | 0:0 | FC Lorient | |||||||||
Utrecht U21 | 1:1 | FC Den Bosch | |||||||||
PSV U21 | 5:1 | Go Ahead Eagles | |||||||||
Rio Ave | 1:3 | Sporting CP |
|
||||||||
Afyonspor | 2:1 | Eskisehirspor | |||||||||
Ml. Boleslav B | 2:4 | Bohemians B | |||||||||
Sparta Prague B | 2:0 | Vikt. Plzen B | |||||||||
Dukla Prague B | 3:2 | Pribram B | |||||||||
Chojniczanka | 1:1 | GKS Jastrzebie | |||||||||
H. Ashkelon | 2:0 | H. Jerusalem | |||||||||
Beitar Tel Aviv | 2:0 | Hapoel Marmorek | |||||||||
H. Petah Tikva | 0:1 | Ness Ziona | |||||||||
23 Elazig FK | 1:1 | Düzcespor | |||||||||
Comunicaciones | 0:0 | Antigua GFC | |||||||||
Tivoli Gardens FC | 1:2 | Waterhouse | |||||||||
Herediano | 2:1 | LD Alajuelense | |||||||||
Bandar Abbas | 1:0 | Be'sat K | |||||||||
Arman Gohar | 2:0 | Naft Omidiyeh | |||||||||
Etehad Fuman | 2:1 | Naft Gachsaran | |||||||||
Kheybar FC | 2:1 | Persepolis Gen | |||||||||
PAS Hamedan | 2:1 | Niroye Zamini | |||||||||
Est Ramshir | 1:1 | Mes Shahr Babak | |||||||||
EN Paralimniou | 2:1 | AEK Larnaca | |||||||||
APOEL Nicosia | 5:1 | Apol. Limassol | |||||||||
Toreros FC | 1:0 | Club Brasilia | |||||||||
Qarabag FK | 5:1 | Shamakhi | |||||||||
Lynx Reserve | 0:3 | Glacis Utd Res | |||||||||
Shirak II | 2:0 | Banants III | |||||||||
Alashkert II | 1:0 | Lokomotiv | |||||||||
Ararat-Arm. II | 3:1 | Gandzasar II | |||||||||
Erebuni Erewan | 3:0 | Pyunik II | |||||||||
Urartu II | 1:4 | FC Yerevan | |||||||||
FC Sevan | 4:2 | Ararat II | |||||||||
Dewa United | 0:1 | Borneo FC |
|
||||||||
Bhayangkara FC | 0:0 | PSM Makassar |
|
||||||||
Vittoriosa | 0:3 | Tarxien | |||||||||
Senglea Ath. | 2:3 AET | Mosta FC | |||||||||
América | 3:2 | Toluca | |||||||||
San Luis | 4:2 AET | Dorados Sinaloa | |||||||||
Odisha FC | 2:4 | Mumbai City | |||||||||
West Ham U18 | 5:6 on pens | Brighton U18 | |||||||||
QPR U18 | 3:2 AET | Rochdale U18 | |||||||||