Georgia | 0:2 | Switzerland | |||||||||
Gibraltar | 0:1 | Ireland | |||||||||
Sweden | 2:1 | Romania | |||||||||
Malta | 2:1 | Faroe Islands | |||||||||
Bosnia | 2:1 | Armenia | |||||||||
Italy | 2:0 | Finland | |||||||||
Liechtenstein | 0:2 | Greece | |||||||||
Spain | 2:1 | Norway | |||||||||
Al-Hilal | 1:2 | ES Sahel | |||||||||
Burundi | 1:1 | Gabon | |||||||||
Cameroon | 3:0 | Comoros | |||||||||
Niger | 1:1 | Egypt | |||||||||
Guinea-Bissau | 2:2 | Mozambique | |||||||||
Zambia | 4:1 | Namibia | |||||||||
Ivory Coast | 3:0 | Rwanda | |||||||||
Ghana | 1:0 | Kenya | |||||||||
Senegal | 2:0 | Madagascar | |||||||||
Mali | 3:0 | South Sudan | |||||||||
Brazil U17 | 3:2 | Paraguay U17 | |||||||||
Ecuador U17 | 1:0 | Bolivia U17 | |||||||||
Carl Zeiss Jena | 0:0 | KFC Uerdingen | |||||||||
1860 Munich | 1:0 | SV Meppen | |||||||||
Sonnenhof-Gr. | 2:1 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Pr. Münster | 3:0 | Unterhaching |
|
||||||||
Hallescher FC | 1:4 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Karlsruher SC | 1:1 | Hansa Rostock |
|
||||||||
JVC Cuijk | 2:3 | Volendam U21 | |||||||||
OJC Rosmalen | 0:2 | Dongen | |||||||||
Basaksehir U21 | 2:1 | Bursaspor U21 | |||||||||
Alanyaspor U19 | 1:1 | Göztepe U19 | |||||||||
Antalyaspor U19 | 0:1 | C. Rizespor U19 | |||||||||
Kasimpasa U19 | 0:1 | Ankaragücü U19 | |||||||||
Rijnvogels | 3:1 | AVV Swift | |||||||||
Smitshoek | 0:2 | VV Capelle | |||||||||
Ter Leede | 3:2 | SC Feyenoord | |||||||||
RKAV Volendam | 6:2 | SV DFS | |||||||||
Zwaluwen | 2:2 | Jodan Boys | |||||||||
XerxesDZB | 2:1 | Spijkenisse | |||||||||
Den Bosch U21 | 2:0 | SV Nootdorp | |||||||||
Fortuna Worm. | 0:3 | Hollandia | |||||||||
Be Quick 1887 | 4:1 | Achilles 1894 | |||||||||
AO Xanthi U19 | 0:1 | Levadiakos U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | 2:1 | AE Larisa U19 | |||||||||
AE Sparti | 3:0 | Aittitos Spaton | |||||||||
Platanias | 0:0 | Volos NPS | |||||||||
PASA Irodotos | 1:0 | AO Trikala | |||||||||
AOK Kerkyra | 2:1 | Ergotelis | |||||||||
Eginiakos | 0:4 | PAE Chania | |||||||||
Thes Sport | 0:1 | KSK Lierse Kem. | |||||||||
RSC Chatelet | 2:1 | FCV Dender EH | |||||||||
ASV Geel | 2:1 | Dessel Sport | |||||||||
KSK Heist | 0:2 | KMSK Deinze | |||||||||
RE Virton | 2:0 | KSV Oudenaarde | |||||||||
KFC Turnhout | 3:3 | Berchem Sport | |||||||||
Hoogstraten VV | 1:0 | Royal Cappellen | |||||||||
City Pirates | 1:1 | Sint-Niklaas | |||||||||
RUS Rebecq | 3:1 | URSL Visé | |||||||||
RE Durbuy | 0:1 | Couvin-Mariemb. | |||||||||
La Louvière | 0:2 | Francs Borains | |||||||||
KRC Gent | 0:2 | SK Londerzeel | |||||||||
EFB Reserves | 0:4 | FCM Reserves | |||||||||
SJK U19 | 1:3 | FC Kiisto | |||||||||
PKKU II | 2:3 | Korso United | |||||||||
SV Kelbra | 0:1 | Eintr. Elster | |||||||||
SV Dessau 05 | 0:2 | FSV Barleben | |||||||||
RW Thalheim | 0:0 | Edelw. Arnstedt | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 4:0 | U. Schönebeck | |||||||||
IMO Merseburg | 4:1 | Fort. Magdeburg | |||||||||
SV Erlenbach | 1:1 | Feuchtwangen | |||||||||
Alem. Haibach | 4:1 | TSV Lengfeld | |||||||||
Viktoria Kahl | 2:2 | TuS Röllbach | |||||||||
Unterpleichfeld | 3:1 | SC Aufkirchen | |||||||||
Schwebenried | 3:0 | TSV Karlburg | |||||||||
SV Bavenstedt | 0:0 | Krähenwinkel | |||||||||
HSC/BW Tündern | 2:0 | TSV Pattensen | |||||||||
Iraklis Hellas | 0:1 | SC Hemmingen/W. | |||||||||
TSV Kastl | 1:2 | TSV Grünwald | |||||||||
FC Deisenhofen | 1:1 | SB Rosenheim | |||||||||
FC Töging | 0:0 | E. Karlsfeld | |||||||||
ASV Dachau | 3:0 | TSV Neuried | |||||||||
TSV Bogen | 4:0 | SV Erlbach | |||||||||
Pfarrkirchen | 2:1 | Simbach | |||||||||
FC Moosinning | 4:0 | SpVgg Landshut | |||||||||
Woltmershausen | 5:3 | DJK Blumenthal | |||||||||
SC Vahr-Blockd. | 5:0 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
TV Bremen-Walle | 2:3 | Melchiorshausen | |||||||||
SGA Boizenburg | 2:0 | FSV Malchin | |||||||||
FC Förderkader | 0:0 | FCM Schwerin | |||||||||
Kühlungsborn | 1:3 | MSV Pampow | |||||||||
Offenburger FV | 3:0 | SC Pfullendorf | |||||||||
Freiburger FC | 5:1 | 1.SV Mörsch | |||||||||
FC Waldkirch | 2:0 | TuS Oppenau | |||||||||
FC Denzlingen | 1:2 | FC Radolfzell | |||||||||
Rielasingen | 4:1 | SC Lahr | |||||||||
SV Kuppenheim | 1:1 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
TuS Dietkirchen | 3:1 | FSV Fernwald | |||||||||
SpVg Eidertal | 2:2 | SV Schackendorf | |||||||||
C. Schönkirchen | 0:2 | Phönix Lübeck | |||||||||
TSV Klausdorf | 3:1 | TSV Pansdorf | |||||||||
SG Malberg/R. | 0:3 | SG Mendig | |||||||||
FSV Tarforst | 1:7 | SF Eisbachtal | |||||||||
Halberg Brebach | 4:2 | SV Saar 05 | |||||||||
FSG Steinbach | 2:2 | SG Mettlach | |||||||||
B. Neunkirchen | 0:3 | SF Köllerbach | |||||||||
FV Eppelborn | 3:1 | Auersmacher | |||||||||
BSC Preußen 07 | 0:0 | GW Lübben | |||||||||
Pr. Eberswalde | 2:1 | GW Brieselang | |||||||||
Einheit Bernau | 1:1 | Petershagen-E. | |||||||||
U. Klosterfelde | 0:2 | Werderaner FC | |||||||||
E'hüttenstadt | 2:3 | 1.FC Frankfurt | |||||||||
SV Donaustauf | 2:0 | TSV Waldkirchen | |||||||||
Bad Kötzting | 2:1 | St. Hauzenberg | |||||||||
Tegernheim | 1:0 | SV Neukirchen | |||||||||
TSV Kareth | 2:0 | 1.FC Passau | |||||||||
TSV Bad Abbach | 1:4 | SV Etzenricht | |||||||||
SV Morlautern | 2:2 | Gau-Odernheim | |||||||||
RWO Alzey | 1:2 | TB Jahn Zeiskam | |||||||||
Waldalgesheim | 0:1 | FC Speyer 09 | |||||||||
SC Hauenstein | 1:2 | TuS Marienborn | |||||||||
SC Willingen | 2:0 | CSC 03 Kassel | |||||||||
TVD Velbert | 1:6 | VSF Amern | |||||||||
TuSG Ritterhude | 0:3 | TSV Gellersen | |||||||||
Wald-Michelbach | 3:1 | Sportfreunde 04 | |||||||||
RW Frankfurt | 5:2 | G. Ober-Roden | |||||||||
Scherpenberg | 1:1 | Fichte Lintfort | |||||||||
Penzliner SV | 0:7 | Torgelower FC | |||||||||
Instituto AC | 0:1 | Los Andes | |||||||||
Arsenal Sarandí | 3:1 | Gimnasia (M) | |||||||||
Chacarita Jrs. | 3:1 | Guillermo Brown | |||||||||
CA Temperley | 2:1 | Atl. Rafaela | |||||||||
Godoy Cruz | 2:1 | Dep. Armenio | |||||||||
Dallas | 2:1 | Colorado | |||||||||
Uni. Popayán | 3:0 | Llaneros FC | |||||||||
Leones FC | 1:0 | Bogotá FC | |||||||||
Club Destroyers | 2:1 | Club San José | |||||||||
Wilstermann | 2:0 | Nacional Potosí | |||||||||
Deportivo Pasto | 1:0 | Millonarios |
|
||||||||
Cúcuta Dep. | 1:3 | Atl. Nacional |
|
||||||||
Alianza FC | 1:0 | Deportivo Cali | |||||||||
Omiya Ardija | 1:1 | Mito HollyHock | |||||||||
Yokohama FC | 2:0 | FC Gifu | |||||||||
Ventforet Kofu | 1:1 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Albirex Niigata | 0:1 | Avispa Fukuoka | |||||||||
Kashiwa Reysol | 0:1 | Fagiano Okayama | |||||||||
Ehime FC | 0:1 | V-V. Nagasaki | |||||||||
Nagano Parceiro | 1:1 | C. Osaka Res. | |||||||||
FC Tokyo Res. | 0:1 | Fujieda MYFC | |||||||||
Maru. Okazaki | 1:0 | Reilac Shiga | |||||||||
MinebeaMitsumi | 2:3 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Al-Hilal | 0:0 | Ohod Club | |||||||||
Dep. Anzoátegui | 1:3 | Trujillanos | |||||||||
Lala FC | 2:3 | Deportivo Lara | |||||||||
Carabobo FC | 2:1 | Táchira | |||||||||
Portuguesa FC | 0:1 | Zamora FC | |||||||||
U. Católica | 5:0 | Palestino | |||||||||
Sutjeska Foca | 1:2 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Drina Zvornik | 1:0 | Kozara Gradiska | |||||||||
OFK Sloga | 0:0 | B. Banja Luka | |||||||||
Mrkonjic | 0:2 | Tekstilac | |||||||||
Slavija S. | 2:0 | Podrinje | |||||||||
FK Alfa Modriča | 0:0 | Rudar Prijedor | |||||||||
Drava Ptuj | 2:0 | NK Nafta 1903 | |||||||||
NK Fuzinar | 0:2 | ND Bilje | |||||||||
NK Ankaran | 0:1 | NK Dob | |||||||||
NK Dekani | 2:2 | NK Radomlje | |||||||||
St. Louis FC | 1:1 | TB Rowdies | |||||||||
Real Monarchs | 5:0 | Ventura County | |||||||||
Tulsa | 4:0 | Tacoma Defiance | |||||||||
Kansas City II | 2:2 | Pittsburgh | |||||||||
Gimhae FC | 1:0 | Changwon FC | |||||||||
FC Mokpo | 2:0 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Daejeon Korail | 1:1 | Busan Trans. C. | |||||||||
Gangneung Cit. | 2:0 | Cheonan City | |||||||||
Airdrieonians | 1:0 | Forfar Athletic | |||||||||
East Fife | 0:2 | Brechin City | |||||||||
Montrose | 2:0 | Stenhousemuir | |||||||||
Raith Rovers | 4:1 | Dumbarton | |||||||||
Stranraer | 0:0 | Arbroath | |||||||||
Novo Hamburgo | 0:2 | Internacional |
|
||||||||
EC São José | 0:0 | São Luiz | |||||||||
Barry Town | 4:0 | Caernarfon | |||||||||
Cardiff Met | 1:0 | Carmarthen | |||||||||
Llanelli AFC | 1:3 | Cefn Druids | |||||||||
Novorizontino | 1:1 | Palmeiras |
|
||||||||
Clyde FC | 2:1 | Annan Athletic | |||||||||
Elgin City | 0:2 | Albion Rovers | |||||||||
Edinburgh City | 0:0 | Peterhead | |||||||||
Stirling Albion | 1:0 | Berwick Rangers | |||||||||
Cowdenbeath | 0:0 | Queen's Park | |||||||||
Cruzeiro | 5:0 | Patrocinense | |||||||||
Connah's Quay | 1:3 | Ross County | |||||||||
Rampla Jrs | 2:0 | Liverpool FC | |||||||||
CA Fénix | 5:1 | Danubio FC | |||||||||
Peñarol | 2:2 | Racing Club | |||||||||
Cerro Porteño | 5:2 | Guaraní | |||||||||
Kalev U17 | 3:1 | Harju JK U17 | |||||||||
Pirata FC | 2:0 | FBC Melgar | |||||||||
Ayacucho FC | 2:0 | Alianza Lima | |||||||||
AD Cantolao | 0:0 | Sport. Cristal | |||||||||
Cabinteely | 1:2 | Limerick FC | |||||||||
Queen's Uni | 3:0 | Belfast Celtic | |||||||||
Armagh City FC | 1:5 | Banbridge | |||||||||
Dollingstown FC | 1:2 | Lisburn FC | |||||||||
Moyola Park | 0:1 | Newington FC | |||||||||
Portstewart FC | 1:1 | Annagh United | |||||||||
Tobermore | 2:0 | Lurgan Celtic | |||||||||
Institute FC | 1:0 | Coleraine | |||||||||
Ards FC | 2:2 | Crusaders | |||||||||
Ballymena Utd | 1:2 | Warrenpoint | |||||||||
Newry City | 0:1 | Glenavon | |||||||||
Ballyclare | 1:4 | Loughgall | |||||||||
Dergview | 0:1 | Limavady | |||||||||
Lecce | 7:0 | Ascoli | |||||||||
Eyüpspor | 3:1 | Amed SK | |||||||||
Ankara Demir | 0:0 | Sakaryaspor | |||||||||
Bayrampasa | 0:4 | A. Keciörengücü | |||||||||
Sancaktepe FK | 1:3 | Gümüshanespor | |||||||||
Manisa FK | 4:0 | Darica GB | |||||||||
Etimesgut Bld | 2:0 | Tokatspor | |||||||||
Deportes Colina | 1:3 | S. Morning | |||||||||
CD Rengo | 2:3 | AC Barnechea | |||||||||
CD Trasandino | 4:1 on pens | San Luis | |||||||||
San Antonio | 1:2 | La Serena | |||||||||
Iberia | 1:2 | Ñublense | |||||||||
Vallenar | 2:1 | Copiapó | |||||||||
Elche CF | 3:1 | Alcorcón | |||||||||
CD Lugo | 0:3 | Albacete | |||||||||
SM Caen B | 2:1 | Bayeux FC | |||||||||
FC Saint-Lô | 2:0 | AS Cherbourg | |||||||||
FC Dieppe | 0:3 | Évreux FC 27 | |||||||||
QRM B | 2:3 | ASPTT Caen | |||||||||
ESM Gonfreville | 1:1 | FC Rouen 1899 | |||||||||
Avranches B | 0:0 | US Alençon | |||||||||
Pacy Ménilles | 2:1 | AL Déville M. | |||||||||
EF Bastia | 2:1 | Istres FC | |||||||||
FC Lucciana | 1:1 | Villefranche | |||||||||
Cannes | 2:1 | AC Ajaccio B | |||||||||
Bastelicaccia | 0:1 | AS Géménos | |||||||||
Aubagne FC | 3:1 | Le Pontet | |||||||||
ES Cannet | 1:2 | Côte Bleue | |||||||||
AS Furiani | 2:1 | Vannes | |||||||||
CMS Oissel | 1:1 | US Saint-Malo | |||||||||
AS Vitré | 1:2 | Le Havre B | |||||||||
C'Chartres | 1:2 | Stade Briochin | |||||||||
FC Mantois | 4:1 | Paris SG B | |||||||||
FC Nantes B | 3:0 | AS Poissy | |||||||||
US Granville | 0:0 | Lorient B | |||||||||
ACBB | 2:1 | Borgo | |||||||||
US Créteil-L | 4:0 | Schiltigheim | |||||||||
Arras FA | 1:1 | ASM Belfort | |||||||||
FR Haguenau | 2:0 | EFAFC | |||||||||
LOSC Lille B | 0:3 | US Lusitanos | |||||||||
FC 93 Bobigny | 1:2 | Ste. Geneviève | |||||||||
Stade Reims B | 2:1 | CS Sedan | |||||||||
IC de Croix | 0:1 | SAS Epinal | |||||||||
Racing CFF | 2:0 | US Ivry | |||||||||
CO Les Ulis | 2:0 | Blanc-Mesnil SF | |||||||||
Aubervilliers | 1:0 | Noisy-le-Sec | |||||||||
Paris FC B | 1:1 | Le Mée SF | |||||||||
Paris 13 Atl. | 2:0 | OFC Les Mureaux | |||||||||
Amiens SC B | 0:1 | Boulogne B | |||||||||
AS Beauvais | 3:1 | Grande-Synthe | |||||||||
US Tourcoing | 1:2 | Saint-Quentin | |||||||||
FC Chambly B | 2:0 | USM Senlis | |||||||||
Dunkerque B | 2:1 | Maubeuge | |||||||||
Le Touquet ACF | 0:0 | Barœul | |||||||||
AS Nancy B | 2:1 | RC Epernay | |||||||||
US Raon-l'Étape | 2:2 | Sarreguemines | |||||||||
Troyes B | 2:2 | ES Thaon | |||||||||
Vauban S. | 1:0 | Amnéville | |||||||||
US Sarre-Union | 2:1 | ASC Biesheim | |||||||||
Rennes B | 2:1 | EA Guingamp B | |||||||||
Fougères | 3:4 | GSI Pontivy | |||||||||
Stade Pontivyen | 2:0 | Atlantique-Vil. | |||||||||
Dinan Léhon | 1:0 | St. Co Locminé | |||||||||
Montagnarde | 0:1 | TA Rennes | |||||||||
Brest B | 0:1 | Plabennec | |||||||||
Plouzané AC | 1:0 | FC Lannion | |||||||||
Rodez AF B | 2:2 | Tarbes Pyrénées | |||||||||
Canet Rous. | 2:0 | RCO Agde | |||||||||
Montpellier B | 2:2 | Toulouse Rodéo | |||||||||
St. Beaucairois | 0:1 | AF Lozère | |||||||||
SC Balma | 1:1 | AS Muret | |||||||||
Hyères 83 | 1:0 | CA Pontarlier | |||||||||
FC Annecy | 1:0 | Endoume | |||||||||
Olymp. Lyon B | 0:1 | AS Saint-Priest | |||||||||
Pays de Grasse | 1:2 | SC Toulon | |||||||||
Jura Sud | 1:0 | GOAL FC | |||||||||
FC Martigues | 3:0 | Athl. Marseille | |||||||||
Blois Foot 41 | 1:2 | US Colomiers | |||||||||
Saint-Pryvé FC | 2:1 | Bergerac | |||||||||
Saint-Étienne B | 1:1 | SC Sète | |||||||||
Trélissac FC | 1:0 | Andrézieux | |||||||||
G. Bordeaux B | 0:0 | Les Herbiers VF | |||||||||
Mont-de-Marsan | 2:0 | Stade Bordelais | |||||||||
Bourgoin-Jall. | 1:1 | Chamalières | |||||||||
SA Thiers | 3:1 | Ain Sud | |||||||||
Clermont B | 3:0 | GFA Rumilly Val | |||||||||
Chambéry SF | 2:1 | FC Vaulx-en-Vel | |||||||||
Montluçon Foot | 2:0 | FC Limonest | |||||||||
AS Moulins | 0:0 | La Duchère B | |||||||||
Luceafarul | 4:0 | Aerostar | |||||||||
Metaloglobus | 2:1 | U. Constanta | |||||||||
Pandurii | 5:2 | Dacia U. Braila | |||||||||
CS Balotesti | 0:2 | Ripensia | |||||||||
Ac. Clinceni | 2:0 | UTA Arad | |||||||||
SKA Rostov | 0:2 | Din. Stavropol | |||||||||
Biolog | 1:0 | Legion | |||||||||
Volgar | 0:1 | Kuban | |||||||||
Chaika Pes. | 1:0 | Spartak V. | |||||||||
Spartak Nalchik | 2:0 | Krasnodar 3 | |||||||||
Angusht Nazran | 3:0 | V. Ponedelnik | |||||||||
Dundee United | 2:1 | Alloa Athletic | |||||||||
Queen o. t. S. | 1:1 | Falkirk | |||||||||
Zirka | 0:3 | Obolon | |||||||||
Kolos Kovalivka | 3:1 | Prykarpattya | |||||||||
Agrobiznes | 3:0 | PFK Sumy | |||||||||
Rukh Lviv | 1:0 | Balkany Zorya | |||||||||
Volyn Lutsk | 0:1 | FK Kramatorsk | |||||||||
Metalist 1925 | 1:2 | SK Dnipro-1 | |||||||||
Olympia | 0:1 | Loko Vltavin | |||||||||
Pisek | 3:1 | Slovan Velvary | |||||||||
Vysehrad | 0:1 on pens | Benesov | |||||||||
Litomericko | 0:3 | Domazlice | |||||||||
Zivanice | 2:1 | Kraluv Dvur | |||||||||
Usti nad Orlici | 0:1 | Zapy | |||||||||
M. Boleslav U19 | 0:2 | Ostrava U19 | |||||||||
Z. Brno U19 | 3:0 | Jihlava U19 | |||||||||
Vikt. Plzen U19 | 2:0 | Olomouc U19 | |||||||||
Slovacko U19 | 2:1 | Karvina U19 | |||||||||
Hr. Kralove U19 | 2:0 | Budejovice U19 | |||||||||
Pardubice U19 | 1:3 | Pribram U19 | |||||||||
SX Chang'an At. | 0:0 | ZJ FC | |||||||||
NK Kustosija | 0:0 | NK Solin | |||||||||
NK Lucko | 1:0 | NK Osijek II | |||||||||
Bijelo Brdo | 1:1 | HNK Zadar | |||||||||
HNK Sibenik | 2:1 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
LKS Lomza | 1:4 | Legionovia | |||||||||
Znicz Biala P. | 2:1 | Swit N.D.M. | |||||||||
O. Zambrow | 4:2 | Mazur Elk | |||||||||
Aleksandrow L. | 0:3 | U. Skierniewice | |||||||||
Sokol Ostroda | 3:2 | Huragan Morag | |||||||||
Stomil Olsztyn | 1:1 | Raków | |||||||||
Garbarnia | 0:0 | Wigry Suwalki | |||||||||
Blackburn U18 | 1:0 | Stoke U18 | |||||||||
Sunderland U18 | 1:6 | West Brom U18 | |||||||||
Swansea U18 | 1:3 | Leicester U18 | |||||||||
Wolves U18 | 2:3 | Everton U18 | |||||||||
Boro U18 | 4:2 | Man City U18 | |||||||||
Newcastle U21 | 2:0 | Wolves U21 | |||||||||
1461 Trabzon | 6:0 | Körfez SK | |||||||||
Yomra Spor | 3:1 | Tepecik Spor | |||||||||
SCD Durango | 1:2 | Calahorra | |||||||||
Real Sociedad B | 1:2 | SD Amorebieta | |||||||||
Arenas Club | 0:1 | CD Tudelano | |||||||||
UP Langreo | 0:0 | CD Vitoria | |||||||||
Unionistas CF | 3:1 | CF Fuenlabrada | |||||||||
Hércules CF | 1:0 | UE Olot | |||||||||
Catalcaspor | 0:1 | 23 Elazig FK | |||||||||
B. Yeni Carsi | 1:2 | Fatsa Belediye | |||||||||
Beykoz Ishakli | 1:1 | Corum FK | |||||||||
Buca Gelistirme | 3:3 | Cankaya FK | |||||||||
Wolfsburg II | 1:1 | SC Weiche 08 | |||||||||
Hamburger SV II | 3:0 | LSK Hansa | |||||||||
W. Bremen II | 3:1 | Lupo-Martini | |||||||||
G. Egestorf/L. | 0:1 | Hannover 96 II | |||||||||
Chemnitzer FC | 1:0 | Budissa Bautzen | |||||||||
Bischofswerda | 2:1 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
SV Heimstetten | 1:2 | Nuremberg II | |||||||||
1860 Rosenheim | 1:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
SV Schalding | 0:2 | FV Illertissen | |||||||||
SpVgg Bayreuth | 4:2 | FC Pipinsried | |||||||||
VfR Garching | 1:1 | Ingolstadt II | |||||||||
FC Augsburg II | 2:3 | VfB Eichstätt | |||||||||
SC Wiedenbrück | 1:1 | Bonner SC | |||||||||
Viktoria Köln | 0:0 | Wuppertaler SV | |||||||||
Wattenscheid 09 | 1:3 | SV Rödinghausen | |||||||||
SV Straelen | 0:1 | RW Essen |
|
||||||||
M'gladbach II | 0:0 | TV Herkenrath | |||||||||
Stadl-Paura | 2:2 | FC Lendorf | |||||||||
Union Gurten | 2:0 | VST Völkermarkt | |||||||||
Grazer AK 1902 | 5:0 | Deutschlandsbg. | |||||||||
FC Stadlau | 2:2 | Mattersburg II | |||||||||
Leobendorf | 1:1 | Wiener SC | |||||||||
Bruck/L. | 2:0 | St. Pölten Jun. | |||||||||
TWL Elektra | 0:2 | FC Marchfeld | |||||||||
FC Basel U21 | 0:2 | Stade-Lausanne |
|
||||||||
FC Sion U21 | 3:2 | SC YF Juventus | |||||||||
FC Köniz | 3:1 | SC Brühl SG | |||||||||
FC Zürich U21 | 1:0 | Stade Nyonnais | |||||||||
Yverdon Sport | 3:1 | SC Cham | |||||||||
FC Wohlen | 1:1 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
Wals-Grünau | 0:2 | Grödig | |||||||||
Hohenems | 0:4 | SV Wörgl | |||||||||
USK Anif | 1:3 | FC Kufstein | |||||||||
Seekirchen | 2:0 | Langenegg | |||||||||
Altach Juniors | 1:0 | Reichenau | |||||||||
Martigny-Sports | 3:0 | FC Naters | |||||||||
CS Chênois | 0:4 | Lausanne II | |||||||||
Vevey-Sports | 3:0 | FC Thun U21 | |||||||||
SC Goldau | 1:1 | FC Bassecourt | |||||||||
Winterthur U21 | 1:2 | FC Thalwil | |||||||||
TuS Dassendorf | 3:0 | TuS Osdorf | |||||||||
Meiendorfer SV | 2:1 | SV Rugenbergen | |||||||||
TSV Aubstadt | 3:0 | TSV Abtswind | |||||||||
1.FC Sand | 0:0 | DJK Don Bosco | |||||||||
DJK Gebenbach | 3:1 | Jahn Forchheim | |||||||||
ATSV Erlangen | 1:1 | ASV Neumarkt | |||||||||
FV 04 Würzburg | 2:0 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
TSV Großbardorf | 6:1 | ASV Vach | |||||||||
SV Pullach | 4:0 | Nördlingen | |||||||||
FC Ismaning | 4:1 | 1860 München II | |||||||||
FC Unterföhring | 2:1 | TuS Holzkirchen | |||||||||
TSV Kottern | 1:3 | DJK Vilzing | |||||||||
Schwaben Augsb. | 0:0 | TSV Rain/Lech | |||||||||
A. Ludwigshafen | 3:1 | SV Röchling | |||||||||
Pfeddersheim | 4:3 | Idar-Oberstein | |||||||||
FC Karbach | 1:1 | Eintracht Trier | |||||||||
FV Diefflen | 3:0 | Hertha Wiesbach | |||||||||
FV Engers 07 | 1:0 | K'lautern II | |||||||||
Mechtersheim | 1:3 | Hassia Bingen | |||||||||
FC Ederbergland | 1:2 | Hünfelder SV | |||||||||
RW Hadamar | 1:0 | Vikt. Griesheim | |||||||||
SG Barockstadt | 1:1 | FV Bad Vilbel | |||||||||
SC Waldgirmes | 2:3 | VfB Ginsheim | |||||||||
Hessen Kassel | 2:0 | Bayern Alzenau | |||||||||
Buch. Flieden | 3:2 | KSV Baunatal | |||||||||
VfB Homberg | 3:2 | 1.FC Kleve | |||||||||
FSV Luckenwalde | 2:2 | Nordhausen II | |||||||||
SV BW Zorbau | 2:5 | Ludwigsfelde | |||||||||
VfB Krieschow | 1:1 | VfL Halle 96 | |||||||||
Inter Leipzig | 0:0 | CZ Jena II | |||||||||
Blumenthaler SV | 2:0 | W. Bremen III | |||||||||
SC Weiche 08 II | 2:0 | SV Eichede | |||||||||
TSV Kropp | 1:3 | VfB Lübeck II | |||||||||
Eutin 08 | 3:2 | VfR Neumünster | |||||||||
PSV Neumünster | 1:2 | Heider SV | |||||||||
TSB Flensburg | 4:1 | TSV Bordesholm | |||||||||
Braunschweig II | 3:0 | Spelle-Venhaus | |||||||||
Odeva Lipany | 2:1 | FK Poprad | |||||||||
Tatran Presov | 0:0 | MSK Zilina B | |||||||||
Banska Bystrica | 2:2 | Komarno | |||||||||
Dubnica | 1:1 | STK Samorin | |||||||||
Bardejov | 1:1 | Pohronie | |||||||||
Lipt. Mikulas | 0:2 | Slavoj Trebisov | |||||||||
Groningen U17 | 3:0 | AZ U17 | |||||||||
Roda JC U19 | 1:6 | VVV U19 | |||||||||
Utrecht U19 | 2:0 | Volendam U19 | |||||||||
Den Bosch U19 | 1:1 | Alexandria U19 | |||||||||
Alphense B. U19 | 3:3 | Emmen U19 | |||||||||
PEC Zwolle U19 | 4:1 | Go Ahead U19 | |||||||||
Gerasdorf | 1:3 | Wienerberg | |||||||||
Union Mauer | 4:0 | Slovan HAC | |||||||||
1210 Wien | 0:1 | Mannswörth | |||||||||
ASV 13 | 0:2 | ASK Elektra | |||||||||
Wiener Viktoria | 3:3 | FavAC | |||||||||
Scheiblingkir. | 1:5 | St. Peter/Au | |||||||||
Rohrendorf | 0:3 | Kottingbrunn | |||||||||
SC Retz | 2:0 | Rohrbach/G. | |||||||||
Gaflenz | 0:1 | Ardagger | |||||||||
Kremser SC | 1:3 | SV Stripfing | |||||||||
Horitschon | 3:1 | Siegendorf | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 0:1 | Deutschkreutz | |||||||||
Pinkafeld | 0:0 | Leithaprodersd. | |||||||||
Oberwart | 0:3 | Parndorf II | |||||||||
Ritzing | 1:2 | St. Margarethen | |||||||||
Eltendorf | 1:4 | Drassburg | |||||||||
Gmunden | 0:0 | SV Wallern | |||||||||
SV Bad Ischl | 4:2 | SC Marchtrenk | |||||||||
Union Perg | 0:4 | Edelweiß | |||||||||
Micheldorf | 2:0 | St. Martin/M. | |||||||||
SPG Pregarten | 2:4 | St. Valentin | |||||||||
Heiligenkreuz | 1:0 | TSV Pöllau | |||||||||
DSV Leoben | 0:3 | ESV St. Michael | |||||||||
Bad Radkersburg | 2:0 | St. Anna/Aigen | |||||||||
Lafnitz II | 0:2 | Fürstenfeld | |||||||||
Union Lind | 1:0 | SV Feldkirchen | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 2:0 | SV Spittal/Drau | |||||||||
SK Maria Saal | 2:3 | KAC 1909 | |||||||||
Wölfnitz | 1:3 | SVG Bleiburg | |||||||||
TSU Matrei | 2:0 | SV St.Jakob/Ros | |||||||||
Kirchbichl | 1:0 | Kundl | |||||||||
Hall | 1:0 | Zirl | |||||||||
Union Innsbruck | 2:1 | FC Söll | |||||||||
Kematen | 4:1 | Natters | |||||||||
FC Volders | 0:0 | Völs | |||||||||
Admira Dornbirn | 1:2 | A. Lustenau II | |||||||||
Röthis | 0:2 | FC Bizau | |||||||||
Fussach | 0:2 | Andelsbuch | |||||||||
Lauterach | 2:0 | Nenzing | |||||||||
Feldkirch | 0:0 | SW Bregenz | |||||||||
Thalgau | 2:6 | Eugendorf | |||||||||
Straßwalchen | 2:1 | ÖTSU Hallein | |||||||||
A. Salzburg | 3:3 | Golling | |||||||||
Strobl | 1:1 | Neumarkt | |||||||||
SAK 1914 | 3:1 | Bramberg | |||||||||
FC Forward | 2:0 | Signal FC | |||||||||
Dardania LS | 2:4 | CS Interstar | |||||||||
Veyrier Sports | 4:1 | Urania Genève | |||||||||
FC Conthey | 1:0 | Servette U21 | |||||||||
FC Sierre | 0:3 | FC Saint-Prex | |||||||||
FC Colombier | 3:1 | FC Le Locle | |||||||||
FC Thierrens | 0:5 | US Terre Sainte | |||||||||
FC Portalban | 1:1 | FC Farvagny | |||||||||
FC La Tour | 0:2 | FC Echichens | |||||||||
SC Dornach | 0:0 | FC Moutier | |||||||||
FC Subingen | 2:4 | SV Muttenz | |||||||||
SC Binningen | 0:1 | FC Allschwil | |||||||||
AS Timau | 1:5 | FC Lerchenfeld | |||||||||
FC Konolfingen | 0:1 | FC Liestal | |||||||||
FC Sursee | 0:4 | FC Willisau | |||||||||
Perlen-Buchr. | 1:1 | FC Hergiswil | |||||||||
Kickers Luzern | 2:3 | FC Sarnen | |||||||||
FC Paradiso | 3:0 | FC Brunnen | |||||||||
FC Ibach | 3:3 | AS Novazzano | |||||||||
FC Eschenbach | 0:4 | FC Altdorf | |||||||||
AC Taverne | 0:1 | FC Lugano II | |||||||||
FC Olten | 1:3 | FC Freienbach | |||||||||
FC Dietikon | 6:1 | FC Einsiedeln | |||||||||
SC Schöftland | 0:1 | FC Adliswil | |||||||||
NK Pajde | 3:2 | FC Aegeri | |||||||||
FC Eagles Aarau | 1:1 | FC Muri | |||||||||
Blue Stars ZH | 5:1 | FC Widnau | |||||||||
FC Amriswil | 3:0 | FC Uster | |||||||||
FC Kreuzlingen | 6:2 | FC Frauenfeld | |||||||||
FC Seuzach | 1:1 | Chur 97 | |||||||||
Team Ticino U18 | 1:2 | FC Vaduz U18 | |||||||||
FC Zürich U17 | 7:0 | St. Gallen U17 | |||||||||
Lausanne U17 | 0:6 | BSC YB U17 | |||||||||
St. Gallen U18 | 1:4 | FC Basel U17 | |||||||||
Bahamas U17 | 1:5 | Guadeloupe U17 | |||||||||
Aruba U17 | 0:1 | Bonaire U17 | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 3:3 | Ruch U19 | |||||||||
Cracovia U19 | 1:1 | Belchatow U19 | |||||||||
Legia U19 | 1:1 | Lech U19 | |||||||||
Lubin U19 | 2:2 | Korona U19 | |||||||||
Cayman Islands | 1:2 | Montserrat | |||||||||
Dominica | 4:0 | Bahamas | |||||||||
Sint Maarten | 4:3 | Saint-Martin | |||||||||
Antigua and B. | 2:1 | Curaçao | |||||||||
Suriname | 2:0 | St. Kitts/Nevis | |||||||||
Guyana | 2:1 | Belize | |||||||||
Kitchee | 3:0 | Yuen Long | |||||||||
Vejle BK U19 | 1:0 | Lyngby BK U19 | |||||||||
Akademisk U19 | 3:3 | B.93 U19 | |||||||||
Holbaek B&I U19 | 1:2 | Viborg FF U19 | |||||||||
AC Horsens U19 | 3:2 | Roskilde U19 | |||||||||
Hvidovre IF U19 | 2:0 | Randers FC U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 3:0 | HB Köge U19 | |||||||||
Bendel Ins. | 1:0 | MFM FC | |||||||||
Illertissen II | 4:1 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
SC Ichenhausen | 4:2 | Wolfratshausen | |||||||||
Memmingen II | 3:6 | TSV Landsberg | |||||||||
SC Olching | 0:1 | FC Gundelfingen | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 3:0 | Garmisch | |||||||||
Oberweikertsh. | 0:1 | TuS Geretsried | |||||||||
Koninklijke HFC | 4:1 | IJsselm.vogels | |||||||||
Barendrecht | 1:5 | Vitesse U21 | |||||||||
Spakenburg | 2:1 | GVVV | |||||||||
Kozakken Boys | 0:2 | Excelsior M | |||||||||
Lienden | 0:5 | HHC Hardenberg | |||||||||
Katwijk | 2:1 | Rijnsburgse B. | |||||||||
Almere City U23 | 0:2 | Scheveningen | |||||||||
QD Red Lions | 1:3 | YC Helanshan | |||||||||
YC Elk Sea | 0:3 | ZB Cuju | |||||||||
BJ IT | 2:0 | XA Wolves | |||||||||
BD Yingli ETS | 0:1 | YB Beiguo | |||||||||
SX Longjin | 1:1 | HB Zhuoao | |||||||||
LN Tieren | 2:1 | IM Caoshangfei | |||||||||
HZ Qiantang | 1:1 | NJ Shaye | |||||||||
FJ Tianxin | 0:0 | HB Istar | |||||||||
SZ Peng City | 0:3 | SX KQ Yuejia | |||||||||
HN Billows | 0:0 | CD Rongcheng | |||||||||
KM Z.H. Shipman | 2:5 | LS UCI | |||||||||
KS FC | 1:0 | SZ Pengcheng | |||||||||
WH Three Towns | 1:0 | SZ Dongwu | |||||||||
Arconatese | 1:2 | Sanremese | |||||||||
Virtus Bolzano | 4:4 | Adriese 1906 | |||||||||
Lupa Roma | 1:1 | Ladispoli | |||||||||
Francavilla | 1:3 | Sorrento | |||||||||
Eastern Suburbs | 1:0 | Canterbury Utd. | |||||||||
Querétaro U20 | 0:0 | Toluca U20 | |||||||||
Veracruz U20 | 0:3 | Monterrey U20 | |||||||||
Inter 2000 | 1:4 | Bramfelder SV | |||||||||
VfL Lohbrügge | 0:0 | V/W Billstedt | |||||||||
SV Altengamme | 3:0 | TuS Berne | |||||||||
Albania U21 | 1:2 | Türkiye U21 | |||||||||
SV Halstenbek | 4:0 | FC Türkiye | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match