For using this site, please activate JavaScript.

Matches Nov 10, 2019

Matchday 16 USC Paloma USC Paloma Hamburg 3:3 FC Süderelbe FC Süderelbe
  Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 4:1 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV 2:0 TSV Sasel TSV Sasel
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:0 FC Union Tornesch Union Tornesch
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 0:2 TuS Osdorf TuS Osdorf
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 1:4 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  Concordia Concordia Hamburg 2:2 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 11
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 3:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0:2 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
SC Freiburg SC Freiburg 1:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 13
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:5 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 4:0 Hannover 96 Hannover 96
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:2 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 15
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 0:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 12
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:1 Aston Villa Aston Villa
 
Man Utd Manchester United 3:1 Brighton & Hove Albion Brighton
 
Liverpool Liverpool FC 3:1 Manchester City Man City
Matchday 8 Sant Julia UE Sant Julia 0:3 UE Engordany UE Engordany
  Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 1:0 FC Ordino FC Ordino
Matchday 13 RCD Mallorca RCD Mallorca 3:1 Villarreal CF Villarreal
  Athletic Athletic Bilbao 2:1 Levante UD Levante
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 3:1 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Getafe Getafe CF 0:0 CA Osasuna CA Osasuna
  Real Betis Real Betis Balompié 1:2 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 12 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 5:2 ACF Fiorentina Fiorentina
  Sampdoria UC Sampdoria 0:0 Atalanta BC Atalanta
  Udinese Calcio Udinese Calcio 0:0 SPAL SPAL
 
Lazio SS Lazio 4:2 US Lecce Lecce
  Parma Parma Calcio 1913 2:0 AS Roma AS Roma
 
Juventus Juventus FC 1:0 AC Milan AC Milan
Matchday 13 Stade Rennais Stade Rennais FC 3:1 SC Amiens SC Amiens
  FC Nantes FC Nantes 2:3 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Montpellier HSC Montpellier 3:0 FC Toulouse Toulouse
  Marseille Olympique Marseille 2:1 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 14
LASK LASK 1:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
Austria Vienna Austria Vienna 2:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 16 Orenburg FK Orenburg 0:0 FK Ufa Ufa
  Arsenal Tula Arsenal Tula 0:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Sochi FC Sochi 2:3 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:1 FK Krasnodar Krasnodar
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 1:2 FK Krasnodar II Krasnodar II
  Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 0:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
  Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 0:0 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 14
FC Lugano FC Lugano 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:3 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Zürich FC Zürich 4:2 FC Sion FC Sion
Matchday 13
Ajax Ajax Amsterdam 4:0 FC Utrecht FC Utrecht
  Willem II Willem II Tilburg 2:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  FC Twente FC Twente Enschede 2:1 PEC Zwolle PEC Zwolle
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:2 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 11 Bursaspor U19 Bursaspor U19 2:2 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Göztepe Göztepe 1:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
  Trabzonspor Trabzonspor 1:0 Alanyaspor Alanyaspor
  Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
  Besiktas Besiktas JK 1:0 Denizlispor Denizlispor
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 1:0 CD Tondela Tondela
  Marítimo CS Marítimo 1:1 Portimonense SC Portimonense
  Sporting CP Sporting CP 2:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 0:2 SC Braga Braga
  Boavista Boavista Porto FC 0:1 FC Porto FC Porto
Matchday 13 Celtic Celtic FC 2:0 Motherwell FC Motherwell FC
  Livingston FC Livingston FC 0:2 Rangers FC Rangers
Matchday 14 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 0:0 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 10 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  AO Xanthi AO Xanthi 1:2 Panionios Athens Panionios
  Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 3:2 AEK Athens AEK Athens
Matchday 4 Apollon Pontou Apollon Pontou 0:2 AO Platanias Platanias
  Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:1 Doxa Dramas Doxa Dramas
  Ap. Larisas Apollon Larisas 1:1 Panachaiki GE Panachaiki
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 1:1 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 12 Waremme RS Waremmien FC 1:3 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  Solières Solières Sport 1:3 RE Acren-Lessines RE Acren
  Stockay RRC Stockay-Warfusée 3:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
  RUS Givry RUS Givry 1:0 CS Onhaye CS Onhaye
  RUS Rebecq RUS Rebecq 1:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
  Francs Borains Royal Francs Borains 1:1 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 15 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:1 Club Brugge KV Club Brugge
  KRC Genk KRC Genk 0:2 KAA Gent KAA Gent
  Standard Liège Standard Liège 1:2 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 11 Merelbeke KFC Merelbeke 0:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  KSCT Menen KSCT Menen 2:2 KVK Westhoek KVK Westhoek
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 1:3 KFC VW Hamme VW Hamme
  FC Knokke FC Knokke 2:1 KRC Gent KRC Gent
  FC Gullegem FC Gullegem 0:4 KSK Ronse KSK Ronse
  KFC Duffel KFC Duffel 2:3 KVK Tienen Tienen
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 2:0 Bocholt VV Bocholt VV
  Mopertingen Spouwen Mopertingen 1:2 Diegem Sport Diegem Sport
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:3 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 0:2 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 16 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 4:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:0 1.FC Slovácko Slovácko
  Slavia Prague SK Slavia Prague 3:0 FK Teplice FK Teplice
  Hobro IK Hobro IK 2:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  Lyngby BK Lyngby BK 4:3 Odense Boldklub Odense BK
  Aarhus GF Aarhus GF 4:2 SönderjyskE SönderjyskE
  Bröndby IF Bröndby IF 2:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
  FC Midtjylland FC Midtjylland 4:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 28 Kristiansund BK Kristiansund BK 4:0 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
  Molde FK Molde FK 4:0 Strømsgodset IF Strømsgodset
  Mjøndalen Mjøndalen IF 3:1 Ranheim IL Ranheim IL
  Lillestrøm SK Lillestrøm SK 1:3 Stabæk Fotball Stabæk
  Tromsø Tromsø IL 0:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
  Rosenborg BK Rosenborg BK 3:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 16 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:1 Red Star Belgrade Red Star
  FK TSC FK TSC Backa Topola 2:2 FK Vozdovac Vozdovac
  Partizan FK Partizan Belgrade 3:0 FK Indjija Indjija
Matchday 15 Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:2 NK Osijek NK Osijek
  HNK Rijeka HNK Rijeka 0:5 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:2 Rakow Czestochowa Rakow
  Lech Poznan Lech Poznan 0:0 Korona Kielce Korona Kielce
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 0:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 16 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 0:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:0 Levski Sofia Levski Sofia
  Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 17 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:0 NK Bravo NK Bravo
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NS Mura NS Mura 2:4 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 12 Debrecen Debreceni VSC 1:6 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 15 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 0:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 19 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  TuS Röllbach TuS Röllbach 2:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  ASV Rimpar ASV Rimpar 2:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 2:00 PM VfL Frohnlach Frohnlach
  TG Höchberg TG Höchberg 2:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 8:0 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:0 TSV Ampfing TSV Ampfing
Matchday 12 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 1:3 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  FC Huchting FC Huchting 3:5 TuRa Bremen TuRa Bremen
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 4:1 SV Lemwerder SV Lemwerder
  SV Grohn SV Grohn 2:1 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
  Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:0 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
  KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 7:2 SG Findorff SG Findorff
Matchday 16 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:00 PM TSV Pansdorf TSV Pansdorf
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 2:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 2:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 2:00 PM SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 14 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 6:1 SV Emmendorf SV Emmendorf
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 1:4 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
  VfL Lüneburg VfL Lüneburg 3:1 FC Verden 04 FC Verden 04
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 3:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  VfL Westercelle VfL Westercelle 2:3 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:6 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 17 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:0 SpVgg Quierschied Quierschied
  VfL Primstal VfL Primstal 1:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 15 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 1:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
  SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 1:1 SV Lengede SV Lengede
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 0:4 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 17 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 2:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  Barsinghausen TSV Barsinghausen 2:1 STK Eilvese STK Eilvese
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 3:1 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 16 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 3:3 TV Dinklage TV Dinklage
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 0:0 SC Melle 03 SC Melle 03
  BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 2:0 BV Essen BV Essen
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 4:0 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  Ahrweiler BC Ahrweiler BC 4:1 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
  SV Morbach SV Morbach 1:1 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 11 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 0:3 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 4:0 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 4:2 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
Matchday 13 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:0 Hilalspor Berlin Hilalspor
  FC Brandenburg FC Brandenburg 03 0:3 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:4 Berliner SC Berliner SC
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:3 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 2:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 1:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
  Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:1 Berlin United Berlin United
Matchday 15 Heimerdingen TSV Heimerdingen 2:0 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:2 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 17 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:30 PM Melsunger FV Melsunger FV
  FC Körle FC Körle 2:30 PM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 2:30 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
  Sandershausen TSG Sandershausen 2:30 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  JSK Rodgau JSK Rodgau 7:1 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 4:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 3:1 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 4:2 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 4:0 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 2:3 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 4:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 12 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 0:1 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 13 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 0:0 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 15 Basara Mainz FC Basara Mainz 2:30 PM TuS Marienborn TuS Marienborn
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 2:30 PM ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  SV Steinwenden SV Steinwenden 3:00 PM SV Rülzheim SV Rülzheim
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 3:30 PM FK Pirmasens II FK Pirmasens II
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 3:30 PM TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 14 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:4 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Delbrücker SC Delbrücker SC 1:1 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  TuS Tengern TuS Tengern 1:4 VfL Theesen VfL Theesen
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 4:0 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  SV Spexard SV Spexard 1:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 32 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
  Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
  Internacional Sport Club Internacional 2:1 Fluminense Football Club Fluminense
  Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 0:3 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  São Paulo São Paulo Futebol Clube 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 18 San Luis Atlético de San Luis 0:2 Club Necaxa Necaxa
  Tigres UANL Tigres UANL 0:0 CF Pachuca CF Pachuca
  León Club León FC 4:0 Deportivo Toluca Toluca
  Chivas Deportivo Guadalajara 3:2 Querétaro FC Querétaro FC
  UNAM Pumas UNAM Pumas 1:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 31 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:0 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Oita Trinita Oita Trinita 2:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
  Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 30 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:2 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Fukushima Utd. Fukushima United 1:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:3 Gainare Tottori Gainare Tottori
  Kataller Toyama Kataller Toyama 1:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 40 Tochigi SC Tochigi SC 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 0:1 Yokohama FC Yokohama FC
  Machida Zelvia Machida Zelvia 1:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:3 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Mito HollyHock Mito HollyHock 2:0 Ehime FC Ehime FC
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  FC Ryukyu FC Ryukyu 0:3 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 27 Matsue City Matsue City 0:5 Verspah Oita Verspah Oita
  ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:1 Sony Sendai Sony Sendai
  Veertien Mie Veertien Mie 0:0 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
  FC Imabari FC Imabari 1:0 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  Honda Lock Honda Lock 1:1 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
  Musashino City Tokyo Musashino City 0:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:2 Honda FC Honda FC
  Nara Club Nara Club 1:1 FC Osaka FC Osaka
Group 1 FC Kariya FC Kariya 0:1 Okinawa SV Okinawa SV
  Fukui Utd. Fukui United 5:0 FC Tokushima FC Tokushima
Group 2 Vonds Ichihara Vonds Ichihara 2:0 Hokkaido Tokachi Sky Earth H. Tokachi SE
  TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 2:4 Iwaki FC Iwaki FC
Group 3 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 1:3 Blancdieu Hirosaki Blanc. Hirosaki
  Ococias Kyoto Ococias Kyoto 2:0 Kochi United Kochi Utd.
Matchday 13 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 2:0 Celaya FC Celaya
  Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 2:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
  Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 2:1 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 12 KF Laçi KF Laçi 1:0 FK Kukësi FK Kukësi
  Flamurtari FC Flamurtari FC 1:1 FK Partizani FK Partizani
Matchday 5 Melbourne Melbourne Victory 1:1 Wellington Phoenix Wellington P.
  Adelaide United Adelaide United 1:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 18 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 0:3 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 0:4 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 16 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 1:1 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:0 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 14 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 3:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  HNK Capljina HNK Capljina 1:2 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 28 Vitebsk FK Vitebsk 1:2 BATE Borisov BATE Borisov
  Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
  Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 2:1 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 5 Ismaily Ismaily SC 6:30 PM Tanta FC Tanta FC
Matchday 3 OC Safi Olympique Safi 1:0 Raja de Beni Mellal Beni Mellal
Matchday 5 Wydad AC Wydad Casablanca 0:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 8 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 0:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
  Club Africain Club Africain Tunis 2:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
  CS Chebba CS Chebba 0:0 US Tataouine US Tataouine
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:0 AS Soliman AS Soliman
Matchday 34 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 1:1 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 17 NK Brda NK Brda 0:7 FC Koper FC Koper
final 2nd leg Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 4:0 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 14 Barry Town Barry Town United FC 3:30 PM Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 11 EVV Echt EVV Echt 2:3 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  RKVV DEM RKVV DEM 1:4 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  Lienden FC Lienden 1:0 ADO Den Haag U21 ADO U21
  USV Hercules USV Hercules 0:1 VV Dongen Dongen
  VV Gemert VV Gemert 3:1 RKSV Groene Ster Groene Ster
  VV UNA VV UNA Veldhoven 0:2 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Quick DH HV & CV Quick 3:1 RKVV Westlandia Westlandia
  SV Oss '20 SV Oss '20 1:1 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 14 SV Lafnitz SV Lafnitz 1:1 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 16 Cardiff Cardiff City 0:1 Bristol City Bristol City
Matchday 36 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 0:2 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 2:1 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 2:3 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
  Kalev U21 Kalev Tallinn U21 2:3 Tartu JK Welco JK Welco
  FC Elva FC Elva 0:5 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 12 Instituto AC Instituto AC Córdoba 2:0 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
  Platense Club Atlético Platense 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
  CA Alvarado CA Alvarado 2:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
  Atlanta Club Atlético Atlanta 1:1 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:1 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 2:1 Club Atlético Belgrano Belgrano
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 2:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 2:1 CD Morón CD Morón
Second Round FC Rodange 91 FC Rodange 91 1:3 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  FC Stengefort FC Stengefort 0:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  Mondercange FC Mondercange 4:0  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 0:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
  SC Bettembourg SC Bettembourg 6:0 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 2:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 2:0 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  US Rumelange US Rumelange 0:4 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Lorentzweiler FC Lorentzweiler 0:5 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 5:1 US Hostert US Hostert
  Kehlen FC Kehlen 1:0 AET FC Mamer 32 FC Mamer 32
  FC Izeg FC Blo-Wäiss Izeg 2:4 FC Differdange 03 Differdange 03
  Titus Petange Union Titus Petange 1:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 4:0 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
First Round Hajer Hajer Club 0:2 Al-Raed Al-Raed
Matchday 27 New Project FC New Project 0:3 Dinamo Riga/Staicele Dinamo Riga
  Balvu SC Balvu Sporta Centrs 0:2 SK Super Nova Super Nova
  JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 4:2 FK Auda Kekava FK Auda
  Grobinas Grobinas SC 3:8 FK Tukums 2000 Tukums
  Rezeknes FA Rezeknes FA 8:1 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 12 Trapani Trapani Calcio 2:2 Cosenza Calcio Cosenza
  Cremonese US Cremonese 1:0 US Salernitana 1919 Salernitana
  Frosinone Frosinone Calcio 2:0 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 14 Juventus U23 Juventus U23 0:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Lecco Calcio Lecco 1912 0:2 AC Renate Renate
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:0 US Città di Pontedera Pontedera
  Pianese US Pianese 2:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Arezzo SS Arezzo 2:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Pro Patria Aurora Pro Patria 0:0 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
  Siena Robur Siena 1:1 AC Gozzano Gozzano
  Novara Novara Calcio 1908 2:1 Como 1907 Como
  Triestina US Triestina 0:3 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Sambenedettese US Sambenedettese 2:0 Rimini FC Rimini
  Fermana Fermana FC 0:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Modena Modena FC 2018 2:1 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:1 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Padova Calcio Padova 0:1 FC Südtirol Südtirol
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 0:1 Carpi FC 1909 Carpi
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:1 Rende Calcio 1968 Rende
  Monopoli SS Monopoli 1966 1:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
  Picerno AZ Picerno 3:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
  Reggina Reggina 1914 2:0 Casertana FC Casertana
  Cavese Cavese 1919 2:2 US Catanzaro Catanzaro
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:3 SSC Bari Bari
  Catania Calcio Catania 2:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Ternana Ternana Calcio 2:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 12 Gümüshanespor Gümüshanespor 0:1 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 0:2 Yeni Corumspor Y. Corumspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 0:2 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
  Samsunspor Samsunspor 2:1 Hacettepe Spor Hacettepe
  1922 Konya 1922 Konyaspor 1:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Sariyer Sariyer 0:1 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 5:0 Amed SK Amed SK
  Pendikspor Pendikspor 1:1 Inegölspor Inegölspor
  Van Spor FK Van Spor FK 1:2 Eyüpspor Eyüpspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 0:2 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 3:3 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Usak Spor AS Usak Spor AS 0:0 Tuzlaspor Tuzlaspor
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 2:0 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:5 Sakaryaspor Sakaryaspor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:1 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Ankara Demir Ankara Demirspor 3:0 Elazigspor Elazigspor
First Round Dover Athletic Dover Athletic 1:0 Southend United Southend United
  Chippenham Chippenham Town 0:3 Northampton Town Northampt. Town
  Bristol Rovers Bristol Rovers 1:1 Bromley FC Bromley
  York City York City 0:1 Altrincham FC Altrincham
  Gateshead FC Gateshead FC 1:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Wrexham Wrexham AFC 0:0 Rochdale AFC Rochdale
  Barnet Barnet FC 0:2 Fleetwood Town Fleetwood
  Leyton Orient Leyton Orient 1:2 Maldon & Tiptree FC Maldon/Tiptree
  Macclesfield Macclesfield Town 0:4 Kingstonian FC Kingstonian FC
  Hayes & Yeading Hayes & Yeading FC 0:2 Oxford United Oxford United
Matchday 15 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:3 Elche CF Elche CF
  UD Almería UD Almería 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza
  Málaga CF Málaga CF 0:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Racing Racing Santander 2:2 SD Ponferradina Ponferradina
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 16 Rapid Bucharest Rapid Bucharest 1:1 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 17 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 2:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Spartak V. Spartak Vladikavkaz 3:4 Inter Cherkessk I. Cherkessk
  Biolog Biolog Novokubansk 2:1 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 0:2 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  Urozhay Urozhay Krasnodar 5:2 FK Makhachkala Makhachkala
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 4:3 Dinamo Stavropol Stavropol
  SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:3 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 10 Penafiel FC Penafiel 1:1 SL Benfica B Benfica B
  Cova Piedade CD Cova Piedade 0:2 Estoril Praia Estoril
  Nacional CD Nacional 1:0 SC Covilhã Covilhã
  Académico Viseu Académico Viseu FC 0:2 UD Vilafranquense Vilafranquense
  Chaves GD Chaves 2:0 Casa Pia AC Casa Pia
Matchday 11 Keciörengücü Keciörengücü 2:0 Adanaspor Adanaspor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 0:0 Hatayspor Hatayspor
  Boluspor Boluspor 1:1 Bursaspor Bursaspor
  Balikesirspor Balikesirspor 0:0 Altinordu FK Altinordu
Matchday 17 Cherkashchyna Cherkashchyna 1:2 Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
Matchday 14 SC Kriens SC Kriens 3:0 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 5:0 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  FC Aarau FC Aarau 2:2 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 7 OF Ierapetras OF Ierapetras 3:2 AO Kavala AO Kavala
  AO Egaleo AO Egaleo 1:2 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  PO Triglias PO Triglias 1:0 PS Kalamata PS Kalamata
  Diagoras Diagoras Rodou 1:1 Niki Volou Niki Volou
  Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 1:0 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
  Olymp. Volou Olympiakos Volou 2:0 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
Matchday 14 Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 7:1 FK Teplice B FK Teplice B
  Admira Praha FK Admira Praha 1:2 AC Sparta Prague B Sparta Prague B
  Pardubice B FK Pardubice B 3:6 FK Mlada Boleslav B Ml. Boleslav B
  Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 0:1 on pens FC Slovan Liberec B Sl. Liberec B
  Vik. Plzen B FC Viktoria Plzen B 3:2 SK Slavia Prague B Slavia Prague B
  Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1:3 FK Jablonec B FK Jablonec B
  SK Rakovnik SK Rakovnik 1:3 FC Pisek FC Pisek
  SK Zapy SK Zapy 2:1 FC Bohemians Prague 1905 B Bohemians B
  Sokol Hostoun Sokol Hostoun 1:2 on pens FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Matchday 16 Olomouc B SK Sigma Olomouc B 0:1 FC Slovan Rosice Rosice
  Velke Mezirici FC Velke Mezirici 0:6 FC Odra Petrkovice Petrkovice
  FC Zlin B FC Zlin B 2:1 1.FC Slovacko B Slovacko B
Matchday 15 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 2:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
  FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1:1 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
  Hradec Králové FC Hradec Králové 3:0 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 17 Fremad Amager BK Fremad Amager 3:0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  FC Roskilde FC Roskilde 0:2 Hvidovre IF Hvidovre IF
  FC Fredericia FC Fredericia 0:2 Skive IK Skive IK
  Kolding IF Kolding IF 0:2 HB Köge HB Köge
Matchday 13 NK Osijek II NK Osijek II 1:1 NK Sesvete NK Sesvete
  Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 2:0 HNK Sibenik HNK Sibenik
  NK Rudes NK Rudes 1:0 NK Solin NK Solin
Matchday 17 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 16 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Legia II Legia Warsaw II 1:1 Concordia Elblag C. Elblag
  Pogon II Pogon Szczecin II 1:2 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 2:2 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
Matchday 15 Gornik II Gornik Zabrze II 3:1 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
Matchday 16 Hetman Zamosc Hetman Zamosc 1:1 Stal Krasnik Stal Krasnik
  Chelmianka Chelmianka Chelm 0:1 Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 0:0 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 33 Kaysar Kaysar Kyzylorda 1:1 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
  Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2:1 FK Aktobe Aktobe
  Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 3:2 Shakhter Karaganda Shakhter K.
  FC Astana FC Astana 0:2 Irtysh Pavlodar Irtysh
  Kairat Almaty Kairat Almaty 2:1 FK Atyrau Atyrau
  Ordabasy Ordabasy Shymkent 3:0 FK Taraz Taraz
Matchday 15 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 2:0 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 10 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 0:0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:1 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 2:0 FC Ashdod FC Ashdod
Matchday 17 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 0:5 Budaörsi SC Budaörs
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 1:0 Soroksár SC Soroksár
  Vác Vác FC 0:0 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 3:0 Szeged-Csanád - GA Szeged
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 3:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Vasas FC Vasas FC 0:0 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  FC Ajka FC Ajka 0:0 Dorogi FC Dorog
  Budafoki MTE Budafoki MTE 1:0 Szombathelyi Haladás Haladás
  MTK Budapest MTK Budapest 3:0 BFC Siófok BFC Siófok
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 0:0 Elana Torun Elana Torun
  Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 0:6 Widzew Lodz Widzew Lodz
Matchday 12 Getafe CF B Getafe CF B 0:1 Sporting de Gijón B Sporting B
  UD Melilla UD Melilla 11:30 AM Coruxo FC Coruxo FC
  RM Castilla Real Madrid Castilla 1:2 UD Ibiza UD Ibiza
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 0:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  UP Langreo UP Langreo 1:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 0:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 0:0 Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Las Rozas CF Las Rozas CF 1:3 Pontevedra CF Pontevedra
  Celta Vigo B Celta Vigo B 0:2 Racing Ferrol Racing Ferrol
  Yeni Orduspor Yeni Orduspor 0:0 Silivrispor Silivrispor
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 1:0 Erzin Spor Erzin Spor
  Manisaspor Manisaspor 0:2 Düzce Spor Düzce Spor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 3:1 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Tokatspor Tokatspor 0:1 Cankaya FK Cankaya FK
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 2:0 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Catalcaspor Catalcaspor 3:3 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 1:1 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  CD Izarra CD Izarra 3:1 Arenas Club Arenas Club
  Burgos CF Burgos CF 2:0 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Barakaldo CF Barakaldo CF 3:1 CD Tudelano CD Tudelano
  CD Guijuelo CD Guijuelo 0:1 SD Amorebieta SD Amorebieta
  Cizre Spor Cizre Spor 2:2 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 1:1 Erbaaspor Erbaaspor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 2:0 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Kocaelispor Kocaelispor 3:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Payasspor Payasspor 1:2 Karsiyaka Karsiyaka
  Fethiyespor Fethiyespor 0:0 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Erokspor Esenler Erokspor 2:1 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  CD Ebro CD Ebro 1:1 FC Barcelona B FC Barcelona B
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 3:1 SD Ejea SD Ejea
  Valencia B Valencia Mestalla 3:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
  UE Olot UE Olot 0:0 AE Prat AE Prat
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 4:0 Orihuela CF Orihuela CF
  CD Castellón CD Castellón 1:0 Hércules CF Hércules CF
  CF Badalona CF Badalona 2:1 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  CF La Nucía CF La Nucía 0:0 Villarreal CF B Villarreal CF B
  UE Cornellà UE Cornellà 2:1 UE Llagostera UE Llagostera
  Pazarspor Pazarspor 2:2 Bayrampasa Bayrampasa
  Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 2:2 Gölcükspor Gölcükspor
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:2 Somaspor Somaspor
  Darica GB Darica Genclerbirligi 1:1 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 0:1 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 2:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 3:2 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Recre Granada Recreativo Granada 0:1 FC Cartagena FC Cartagena
  Yeclano Yeclano Deportivo 3:0 Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Algeciras CF Algeciras CF 1:2 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Real Murcia Real Murcia CF 1:1 Marbella FC Marbella FC
  San Fernando CD San Fernando CD 1:0 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 18 HSC Hannover Hannoverscher SC 1:2 TSV Havelse TSV Havelse
  Altona 93 Altona 93 0:3 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
  LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 1:0 SV Werder Bremen II W. Bremen II
  Holst. Kiel II Holstein Kiel II 1:5 BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
Matchday 15 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 2:0 Berliner AK 07 Berliner AK
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 4:0 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 17 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 2:1 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  SC Freiburg II SC Freiburg II 2:1 VfR Aalen VfR Aalen
 
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:1 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:2 Rot-Weiss Essen RW Essen <