For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 11, 2020

Matchday 29 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:00 PM TSV Sasel TSV Sasel
 
Bayern Munich Bayern Munich 3:30 PM Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
SC Freiburg SC Freiburg 3:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 3:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 3:30 PM Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
1. FC Köln 1. FC Köln 3:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
Hertha BSC Hertha BSC 3:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:00 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Hamburger SV Hamburger SV 1:00 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:00 PM Hannover 96 Hannover 96
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:00 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:00 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:00 PM Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:00 PM FC St. Pauli FC St. Pauli
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:00 PM SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 33
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 2:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
 
Hallescher FC Hallescher FC 2:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:00 PM SV Meppen SV Meppen
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:00 PM MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 2:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:00 PM FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:00 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:00 PM TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
Burnley Burnley FC 4:00 PM Sheffield United Sheffield Utd.
  Newcastle Newcastle United 4:00 PM West Ham United West Ham
 
Liverpool Liverpool FC 4:00 PM Aston Villa Aston Villa
 
Chelsea Chelsea FC 4:00 PM Watford FC Watford
 
Spurs Tottenham Hotspur 4:00 PM Everton FC Everton
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 4:00 PM Arsenal FC Arsenal
 
Leicester Leicester City 4:00 PM Crystal Palace Crystal Palace
 
Norwich Norwich City 4:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Man Utd Manchester United 4:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
 
Southampton Southampton FC 4:00 PM Manchester City Man City
Matchday 31 Hellas Verona Hellas Verona 12:00 AM Inter Milan Inter
  Atalanta Atalanta BC 12:00 AM UC Sampdoria Sampdoria
  Bologna Bologna FC 1909 12:00 AM US Sassuolo Sassuolo
  Lecce US Lecce 12:00 AM SS Lazio Lazio
  SPAL SPAL 12:00 AM Udinese Calcio Udinese Calcio
  Torino Torino FC 12:00 AM Brescia Calcio Brescia
  Genoa Genoa CFC 12:00 AM SSC Napoli SSC Napoli
  Fiorentina ACF Fiorentina 12:00 AM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
AS Roma AS Roma 12:00 AM Parma Calcio 1913 Parma
 
AC Milan AC Milan 8:45 PM Juventus FC Juventus
Matchday 32 FC Metz FC Metz 8:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
  Reims Stade Reims 8:00 PM FC Toulouse Toulouse
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 8:00 PM HSC Montpellier Montpellier
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 8:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  FC Nantes FC Nantes 8:00 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
  OGC Nice OGC Nice 8:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  SCO Angers SCO Angers 8:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 8:00 PM SC Amiens SC Amiens
  Marseille Olympique Marseille 8:00 PM FCO Dijon Dijon
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 8:00 PM AS Monaco Monaco
Matchday 29
FC Lugano FC Lugano 12:00 AM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 12:00 AM FC Zürich FC Zürich
 
Servette FC Servette FC 12:00 AM FC Luzern FC Luzern
 
FC Sion FC Sion 12:00 AM FC Basel 1893 FC Basel
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 12:00 AM FC Thun FC Thun
Matchday 30 Vitesse Vitesse Arnhem 6:30 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 7:45 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
  Heracles Almelo Heracles Almelo 7:45 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  Willem II Willem II Tilburg 8:45 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 29 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:00 PM Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 2:00 PM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 2:00 PM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 2:00 PM Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 2:00 PM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 2:00 PM Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 2:00 PM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 2:00 PM Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 2:00 PM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 28 Moreirense Moreirense FC 6:00 PM FC Famalicão Famalicão
  Gil Vicente Gil Vicente FC 6:00 PM Desportivo Aves Desportivo Aves
  Tondela CD Tondela 6:00 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Belenenses SAD Belenenses SAD 6:00 PM Sporting CP Sporting CP
  FC Porto FC Porto 6:00 PM Boavista Porto FC Boavista
  Benfica SL Benfica 6:00 PM CD Santa Clara Santa Clara
  Portimonense Portimonense SC 6:00 PM CS Marítimo Marítimo
  Braga SC Braga 6:00 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 6:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 30 Cukaricki FK Cukaricki 12:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Red Star Red Star Belgrade 12:00 AM FK Proleter Novi Sad Proleter
  Spartak FK Spartak Subotica 12:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
  Mladost FK Mladost Lucani 12:00 AM FK Rad Rad
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 12:00 AM FK Indjija Indjija
  Vozdovac FK Vozdovac 12:00 AM FK Radnik Surdulica Radnik
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 12:00 AM FK Partizan Belgrade Partizan
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 12:00 AM FK TSC Backa Topola FK TSC
  Korona Kielce Korona Kielce 12:00 AM Lech Poznan Lech Poznan
  Arka Gdynia Arka Gdynia 12:00 AM Wisla Kraków Wisla Kraków
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 12:00 AM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Cracovia Cracovia 12:00 AM Wisla Plock Wisla Plock
  Rakow Rakow Czestochowa 12:00 AM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 12:00 AM Legia Warszawa Legia Warszawa
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 12:00 AM LKS Lodz LKS Lodz
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 12:00 AM Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 31 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 5:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Triglav NK Triglav Kranj 5:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NK Maribor NK Maribor 5:00 PM NS Mura NS Mura
  NK Domzale NK Domzale 5:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Bravo NK Bravo 5:00 PM NK Celje NK Celje
Matchday 21 F91 Dudelange F91 Dudelange 4:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 4:00 PM FC Rodange 91 FC Rodange 91
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 4:00 PM US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 4:00 PM FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  US Hostert US Hostert 4:00 PM FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 4:00 PM FC Differdange 03 Differdange 03
  Titus Petange Union Titus Petange 6:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 28 Paksi FC Paksi FC 12:00 AM Ferencvárosi TC Ferencváros
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 12:00 AM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Újpest FC Újpest FC 12:00 AM Debreceni VSC Debrecen
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 12:00 AM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Honvéd Budapest Honvéd FC 12:00 AM MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Kisvárda Kisvárda FC 12:00 AM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  FSV Stadeln FSV Stadeln 2:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 2:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  1.SC Feucht 1.SC Feucht 2:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:00 PM SV Mitterteich SV Mitterteich
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:00 PM ASV Vach ASV Vach
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 2:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 2:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 2:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:00 PM SV Schwaig SV Schwaig
  Frohnlach VfL Frohnlach 3:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 4:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  SV Friesen SV Friesen 4:00 PM TG Höchberg TG Höchberg
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 4:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  ASV Rimpar ASV Rimpar 4:00 PM FC Coburg FC Coburg
  TuS Röllbach TuS Röllbach 4:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 4:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  Schwebenried DJK Schwebenried 4:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 4:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:00 PM FC Töging FC Töging
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 2:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 2:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  TSV Ampfing TSV Ampfing 2:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
  1.FC Passau 1.FC Passau 2:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 2:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  TSV Grünwald TSV Grünwald 2:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 3:00 PM FC Töging FC Töging
Matchday 14 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 5:00 PM TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 15 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 5:00 PM Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 16 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 5:00 PM SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 18 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 5:00 PM TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 11 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 4:00 PM VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 16 FC Eldagsen FC Eldagsen 4:00 PM TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 17 Heeßeler SV Heeßeler SV 4:00 PM SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 18 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 4:00 PM 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 10 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 3:00 PM VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 16 GW Firrel GW Firrel 8:00 PM VfL Wildeshausen Wildeshausen
Matchday 17 SSV Sand SSV Sand 3:30 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 3:30 PM Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 20 Sandershausen TSG Sandershausen 3:30 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  SG Johannesberg SG Johannesberg 3:30 PM SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  FC Körle FC Körle 3:30 PM SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 21 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 4:00 PM SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 27 Western Sydney Western Sydney Wanderers 9:00 AM Melbourne Victory Melbourne
  Adelaide United Adelaide United 11:30 AM Sydney FC Sydney FC
Matchday 6 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 6:00 AM Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Pohang Steelers Pohang Steelers 8:00 AM Incheon United Incheon Utd.
  Busan IPark Busan IPark 8:00 AM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Gwangju FC Gwangju FC 10:00 AM Daegu FC Daegu FC
Matchday 25 NK Dravograd NK Dravograd 4:30 PM Vitanest Bilje NK Bilje
  NK Brda NK Brda 4:30 PM NK Krka NK Krka
  Beltinci ND Beltinci 4:30 PM NK Krsko NK Krsko
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 4:30 PM NK Rogaska NK Rogaska
  Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 4:30 PM NK Radomlje NK Radomlje
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 4:30 PM NK Fuzinar NK Fuzinar
  FC Koper FC Koper 4:30 PM NK Roltek Dob NK Dob
  ND Gorica ND Gorica 4:30 PM NK Dekani NK Dekani
Matchday 33 Raith Rovers Raith Rovers FC 4:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Airdrieonians Airdrieonians FC 4:00 PM Montrose FC Montrose
  East Fife East Fife FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Falkirk FC Falkirk FC 4:00 PM Clyde FC Clyde FC
  Peterhead FC Peterhead FC 4:00 PM Stranraer FC Stranraer
Matchday 29 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  Barendrecht BVV Barendrecht 2:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  FC Lisse FC Lisse 2:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk 2:30 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
  SteDoCo VV SteDoCo 2:30 PM HSV Hoek Hoek
  ONS Sneek ONS Sneek 3:00 PM VV DOVO Veenendaal DOVO
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:00 PM VV Ter Leede Ter Leede
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 6:00 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
Matchday 33 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:00 PM Stirling Albion FC Stirling
  Annan Athletic Annan Athletic FC 4:00 PM Cove Rangers FC Cove Rangers
  Brechin City Brechin City FC 4:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 4:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Edinburgh City Edinburgh City FC 4:00 PM Elgin City FC Elgin City
Matchday 20 FC Mamer 32 FC Mamer 32 4:00 PM Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Mondercange FC Mondercange 4:00 PM US Rumelange US Rumelange
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 4:00 PM UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  Hesperange Swift Hesperange 4:00 PM Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 4:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 6:00 PM FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 6:00 PM FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 12:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Armagh City FC Armagh City FC 12:00 AM Limavady United Limavady United
  Newington YC Newington YC 12:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Bangor Bangor FC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Dollingstown FC Dollingstown FC 12:00 AM Tobermore United FC Tobermore
Matchday 36 Pro Patria Aurora Pro Patria 12:00 AM AC Renate Renate
  Siena Robur Siena 12:00 AM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Pianese US Pianese 12:00 AM Novara Calcio 1908 Novara
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 12:00 AM Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Monza AC Monza 12:00 AM Olbia Calcio 1905 Olbia
  Juventus U23 Juventus U23 12:00 AM Como 1907 Como
  Arezzo SS Arezzo 12:00 AM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 12:00 AM AS Giana Erminio Giana Erminio
  Pergolettese US Pergolettese 1932 12:00 AM US Città di Pontedera Pontedera
  Lecco Calcio Lecco 1912 12:00 AM AC Gozzano Gozzano
  Ravenna Ravenna FC 12:00 AM Rimini FC Rimini
  Padova Calcio Padova 12:00 AM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 12:00 AM FC Südtirol Südtirol
  Fermana Fermana FC 12:00 AM Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Sambenedettese US Sambenedettese 12:00 AM Imolese Calcio 1919 Imolese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 12:00 AM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 12:00 AM Modena FC 2018 Modena
  Triestina US Triestina 12:00 AM Carpi FC 1909 Carpi
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 12:00 AM Reggio Audace FC Reggio Audace
  Cesena Cesena FC 12:00 AM Feralpisalò Feralpisalò
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 12:00 AM SS Monopoli 1966 Monopoli
  Reggina Reggina 1914 12:00 AM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Picerno AZ Picerno 12:00 AM Potenza Calcio Potenza
  Avellino US Avellino 1912 12:00 AM AS Viterbese Castrense Viterbese
  Paganese Paganese Calcio 1926 12:00 AM Casertana FC Casertana
  Bari SSC Bari 12:00 AM Rende Calcio 1968 Rende
  Ternana Ternana Calcio 12:00 AM US Catanzaro Catanzaro
  Catania Calcio Catania 12:00 AM FC Rieti Rieti
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 12:00 AM Cavese 1919 Cavese
  Vibonese US Vibonese 12:00 AM Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 28 Chaves GD Chaves 12:00 AM SC Farense Farense
  Académico Viseu Académico Viseu FC 12:00 AM UD Oliveirense Oliveirense
  Nacional CD Nacional 12:00 AM Casa Pia AC Casa Pia
  Leixões Leixões SC 12:00 AM Estoril Praia Estoril
  Feirense CD Feirense 12:00 AM SC Covilhã Covilhã
  Mafra CD Mafra 12:00 AM SL Benfica B Benfica B
  Coimbra Académica Coimbra 12:00 AM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Cova Piedade CD Cova Piedade 12:00 AM FC Porto B FC Porto B
  Penafiel FC Penafiel 12:00 AM Varzim SC Varzim
Matchday 33 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 4:00 PM Dundee United FC Dundee United
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Ayr United Ayr United FC 4:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Dundee FC Dundee FC 4:00 PM Greenock Morton FC Morton
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 4:00 PM Arbroath FC Arbroath
Matchday 29 FC Winterthur FC Winterthur 12:00 AM FC Vaduz FC Vaduz
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 12:00 AM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
  SC Kriens SC Kriens 12:00 AM FC Aarau FC Aarau
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 12:00 AM FC Chiasso FC Chiasso
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 12:00 AM FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 27 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 12:00 AM Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Radomiak Radomiak Radom 12:00 AM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Miedz Legnica Miedz Legnica 12:00 AM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  GKS Belchatow GKS Belchatow 12:00 AM Stal Mielec Stal Mielec
  Warta Poznan Warta Poznan 12:00 AM Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 12:00 AM Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Odra Opole Odra Opole 12:00 AM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  GKS Tychy GKS Tychy 12:00 AM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 12:00 AM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 23 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 12:00 AM Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Pogon II Pogon Szczecin II 12:00 AM Unia Janikowo Unia Janikowo
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 12:00 AM Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 12:00 AM Chemik Police Chemik Police
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg 12:00 AM Górnik Konin Górnik Konin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 12:00 AM Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Grom N.S. Grom Nowy Staw 12:00 AM Baltyk Koszalin B. Koszalin
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 12:00 AM Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Nielba Nielba Wagrowiec 12:00 AM Swit Szczecin Swit Szczecin
  Lubin II Zaglebie Lubin II 1:00 PM Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Polonia Bytom Polonia Bytom 1:00 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 1:00 PM Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
  ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 1:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
  LZS Starowice LZS Starowice Dolne 1:00 PM MKS Kluczbork MKS Kluczbork
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 1:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 1:00 PM Gornik Zabrze II Gornik II
  Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 1:00 PM Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 1:00 PM Piast Zmigrod Piast Zmigrod
Matchday 24 Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 12:00 AM Hutnik Krakow Hutnik Krakow
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 12:00 AM Motor Lublin Motor Lublin
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy 12:00 AM Wisloka Debica Wisloka Debica
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 12:00 AM Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 12:00 AM KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 12:00 AM Hetman Zamosc Hetman Zamosc
  Chelmianka Chelmianka Chelm 12:00 AM Korona Kielce II Korona Kielce II
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz 12:00 AM Stal Krasnik Stal Krasnik
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 4:00 PM Avia Swidnik Avia Swidnik
Matchday 14 Man Utd U18 Manchester United U18 12:00 PM Liverpool FC U18 Liverpool U18
Matchday 27 Widzew Lodz Widzew Lodz 12:00 AM Lech Poznan II Lech Poznan II
  Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 12:00 AM Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Elana Torun Elana Torun 12:00 AM Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Resovia Resovia Rzeszów 12:00 AM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Blekitni Blekitni Stargard 12:00 AM Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 12:00 AM Legionovia Legionowo Legionovia
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 12:00 AM Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  GKS Katowice GKS Katowice 12:00 AM Garbarnia Krakow Garbarnia
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 12:00 AM Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 22 Gurten Union Gurten 4:00 PM SK Sturm Graz II Sturm Graz II
  Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 4:00 PM SV Ried II SV Ried II
  Hertha Wels WSC Hertha Wels 4:00 PM FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
  ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 4:00 PM TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
  SC Kalsdorf SC Kalsdorf 4:00 PM SC Weiz SC Weiz
  St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 4:00 PM Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 28 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:00 PM TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen 2:00 PM FV Illertissen FV Illertissen
  SV Heimstetten SV Heimstetten 2:00 PM FC Memmingen FC Memmingen
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 2:00 PM FC Augsburg II FC Augsburg II
  VfB Eichstätt VfB Eichstätt 2:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 2:00 PM TSV Buchbach TSV Buchbach
  Aubstadt TSV Aubstadt 2:00 PM SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
  Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 2:00 PM 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
Matchday 29 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 2:00 PM FC Gießen FC Gießen
Matchday 33 VfB Homberg VfB Homberg 2:00 PM SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 2:00 PM SC Verl SC Verl
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  TuS Haltern TuS Haltern 2:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  RW Essen Rot-Weiss Essen 2:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
 
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 2:00 PM Bonner SC Bonner SC
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 2:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 24 FC Black Stars FC Black Stars Basel 3:00 PM SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 3:00 PM SC Brühl SG SC Brühl SG
  FC Köniz FC Köniz 4:00 PM FC Breitenrain FC Breitenrain
  SC Cham SC Cham 4:00 PM FC Bavois FC Bavois
  Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 5:30 PM FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 5 Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 12:00 AM SV Wörgl SV Wörgl
  Hohenems VfB Hohenems 12:00 AM Salzburger AK 1914 SAK 1914
  Dornbirner SV Dornbirner SV 12:00 AM SC Schwaz Schwaz
Matchday 4 Langenegg FC Langenegg 12:00 AM FC Wolfurt Wolfurt
  Altach Juniors SC Rheindorf Altach Juniors 12:00 AM SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
  Röthis SC Röthis 12:00 AM Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
  Lauterach FC Lauterach 5:00 PM Rot-Weiß Rankweil Rankweil
  Bischofshofen SK Bischofshofen 12:00 AM SV Austria Salzburg A. Salzburg
  Grödig SV Grödig 12:00 AM TSV St. Johann St. Johann
  Wals-Grünau SV Wals-Grünau 12:00 AM SV Seekirchen Seekirchen
  Kuchl SV Kuchl 12:00 AM USK Anif USK Anif
Matchday 19 Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 4:00 PM FC Balzers FC Balzers
Matchday 28 1.FC Sand 1.FC Sand 3:00 PM SV Seligenporten Seligenporten
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 3:00 PM Würzburger FV Würzburger FV
  DJK Vilzing DJK Vilzing 3:00 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
  ASV Cham ASV Cham 3:30 PM DJK Ammerthal Ammerthal
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 3:30 PM Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  TSV Abtswind TSV Abtswind 3:30 PM TSV Karlburg TSV Karlburg
  TSV Großbardorf TSV Großbardorf 4:00 PM DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 4:00 PM FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 11 1860 München II TSV 1860 München II 1:0 SV Pullach SV Pullach
Matchday 28 FC Pipinsried FC Pipinsried 2:00 PM TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 2:00 PM SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau 2:00 PM SV Kirchanschöring Kirchansch.
  TSV Landsberg TSV Landsberg 2:00 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  SV Donaustauf SV Donaustauf 3:00 PM TSV Nördlingen TSV Nördlingen
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 3:00 PM Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  SV Pullach SV Pullach 3:30 PM TSV 1860 München II 1860 München II
  Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 3:30 PM FC Ismaning FC Ismaning
  Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 3:30 PM TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
Matchday 19 Husumer SV Husumer SV 2:00 PM 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Matchday 16 Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 3:00 PM USI Lupo-Martini Wolfsburg Lupo-Martini
Matchday 18 Kickers Emden Kickers Emden 3:00 PM FT Braunschweig FT Braunschweig
Second Round FC Uzwil FC Uzwil 12:00 AM FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
  FC Bassersdorf FC Bassersdorf 12:00 AM FC Freienbach FC Freienbach
  FC Ibach FC Ibach 12:00 AM FC Rotkreuz FC Rotkreuz
  FC Sierre FC Sierre 12:00 AM FC Echichens FC Echichens
  FC Rüti FC Rüti 12:00 AM FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld
  Veyrier Sports FC Veyrier Sports 12:00 AM FC Moutier FC Moutier
  Kickers Luzern FC Kickers Luzern 12:00 AM FC Willisau FC Willisau
  CS Romontois CS Romontois 12:00 AM FC Monthey FC Monthey
  SC Schöftland SC Schöftland 12:00 AM FC Grenchen 15 FC Grenchen
  FC Amriswil FC Amriswil 12:00 AM FC Wettingen FC Wettingen
  FC Piamont FC Piamont 7:00 PM FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
Matchday 21 Höchst FC Höchst 12:00 AM SV Ludesch Ludesch
  Bizau FC Bizau 12:00 AM SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
  FC Hard FC Hard 12:00 AM SC Göfis SC Göfis
  FC Egg FC Egg 12:00 AM VfB Bezau Bezau
  Alberschwende FC Alberschwende 12:00 AM SV Lochau SV Lochau
  Schruns FC Schruns 12:00 AM SC Fussach Fussach
  Andelsbuch FC Andelsbuch 12:00 AM FC Lustenau FC Lustenau
Matchday 18 Golling SC Golling 4:00 PM UFV Thalgau Thalgau
  Bürmoos SV Bürmoos 4:00 PM SK Adnet Adnet
  Hallwang SV Hallwang 1968 4:00 PM FC Bergheim Bergheim
  Straßwalchen SV Straßwalchen 4:00 PM ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein
  Altenmarkt UFC Altenmarkt 4:00 PM TSV Neumarkt Neumarkt
  Puch FC Puch 4:00 PM USC Eugendorf Eugendorf
  Zell am See FC Zell am See 4:00 PM TSU Bramberg Bramberg
Matchday 22 Lechia U19 Lechia Gdansk U19 12:00 AM Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
  Legia U19 Legia Warsaw U19 12:00 AM Cracovia Krakow U19 Cracovia U19
  Wisla U19 Wisla Cracow U19 12:00 AM UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 12:00 AM FCB Escola Varsovia U19 Escola U19
  Gwarek U19 Gwarek Zabrze U19 12:00 AM Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
  Slask U19 Slask Wroclaw U19 12:00 AM Korona Kielce U19 Korona U19
  Lech U19 Lech Poznan U19 12:00 AM Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
  Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 12:00 AM Gornik Zabrze U19 Gornik U19
Matchday 18 St. Michael USK St. Michael 12:00 AM USC Piesendorf Piesendorf
  Berndorf USV 1960 Berndorf 12:00 AM SC Bad Hofgastein Bad Hofgastein
  Grödig II SV Grödig II 12:00 AM USV Plainfeld Plainfeld
  Pfarrwerfen SC Pfarrwerfen 12:00 AM Union Henndorf Henndorf
  Anthering SV Anthering 12:00 AM SC Tamsweg Tamsweg
  Schwarzach SV Schwarzach 12:00 AM SK Strobl Strobl
  Mühlbach/Pzg. SC Mühlbach/Pzg. 12:00 AM UFC Siezenheim Siezenheim
Matchday 29 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 3:30 PM Quick Boys Quick Boys
  HHC Hardenberg HHC Hardenberg 3:30 PM ASWH Ambacht ASWH
  GVVV GVVV Veenendaal 3:30 PM Kozakken Boys Kozakken Boys
  Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 3:30 PM SVV Scheveningen Scheveningen
  Katwijk VV Katwijk 3:30 PM Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
  Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 3:30 PM Excelsior Maassluis Excelsior M
  SV TEC SV TEC Tiel 6:00 PM SV Spakenburg Spakenburg
  De Treffers De Treffers 6:00 PM FC Volendam U21 Volendam U21
  AFC Amsterdam AFC Amsterdam 6:00 PM VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 26 Düneberger SV Düneberger SV 3:00 PM SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
  FC Türkiye FC Türkiye Wilhelmsburg 3:00 PM Rahlstedter SC Rahlstedt
  Lohbrügge VfL Lohbrügge 3:00 PM SV Altengamme Altengamme
Matchday 27 Black Leopards Black Leopards FC 3:00 PM SuperSport United SuperSport Utd.
  Polokwane City Polokwane City FC 3:00 PM Highlands Park FC Highlands Park
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC 6:00 PM Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  AmaZulu FC AmaZulu FC 8:15 PM Bloemfontein Celtic Bloemfontein
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 8:15 PM Stellenbosch FC Stellenbosch FC
Matchday 25 Gravenzande FC 's-Gravenzande 12:00 AM ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 12:00 AM Achilles '29 Achilles '29
  VV Capelle VV Capelle 12:00 AM FC Rijnvogels Rijnvogels
  Sportlust '46 Sportlust '46 12:00 AM DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys 12:00 AM VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  AZSV Aalten AZSV Aalten 12:00 AM VV Smitshoek Smitshoek
  VV Duno VV Duno Doorwerth 12:00 AM VV Spijkenisse Spijkenisse
  VV Rijsoord VV Rijsoord 12:00 AM Achilles Veen Achilles Veen
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk 12:00 AM JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  VV Emmen VV Emmen 12:00 AM KVV Quick '20 Quick '20
  SDO Bussum SDO Bussum 12:00 AM VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  Leonidas RKSV Leonidas 12:00 AM Be Quick 1887 Be Quick 1887
  RKVV Velsen RKVV Velsen 12:00 AM RKAVV Leidschendam RKAVV
  Alcides MVV Alcides 12:00 AM Alphense Boys Alphense Boys
  HBS HBS Craeyenhout 12:00 AM VOC Rotterdam VOC
  Hollandia HVV Hollandia 12:00 AM MSC Meppel MSC Meppel
  Berkum VV Berkum 12:00 AM Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  ACV Assen ACV Assen 12:00 AM AVV Swift Swift
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 12:00 AM NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  Purmersteijn VPV Purmersteijn 12:00 AM ASV De Dijk De Dijk
  SDC Putten SDC Putten 12:00 AM VV DETO Twenterand DETO
  Genemuiden SC Genemuiden 12:00 AM VV Staphorst Staphorst
  SV Urk SV Urk 12:00 AM VV Buitenpost Buitenpost
  VV Eemdijk VV Eemdijk 12:00 AM RKAV Volendam RKAV Volendam
  RKSV Halsteren RKSV Halsteren 12:00 AM VV Moerse Boys VV Moerse Boys
  SP Silvolde Sportclub Silvolde 12:00 AM RKSV Minor RKSV Minor
  IFC Ambacht IFC Ambacht 12:00 AM GVV Unitas Unitas
  RKZVC RKZVC Zieuwent 12:00 AM UDI'19/Beter Bed UDI '19
  SV Meerssen SV Meerssen 12:00 AM OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  Juliana '31 Juliana '31 12:00 AM LONGA '30 LONGA '30
  EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 12:00 AM RKSV Nuenen RKSV Nuenen
  Baronie VV Baronie 12:00 AM AWC Wijchen AWC

Select date

Player birthdays

  • Dele Alli
    Date of birth: Apr 11, 1996  England
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 90,00 mil. €
    Tottenham Hotspur
    Age: 24 years

Coach birthdays