To use this site, please enable Javascript.

Matches Feb 6, 2021

matchday 20
SC Freiburg SC Freiburg 3:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 3:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
FC Augsburg FC Augsburg 3:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 6:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:00 PM Hannover 96 Hannover 96
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:00 PM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
matchday 23
Burnley Burnley FC 4:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Man Utd Manchester United 4:00 PM Everton FC Everton
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 4:00 PM Leicester City Leicester
  Fulham Fulham FC 4:00 PM West Ham United West Ham
  Newcastle Newcastle United 4:00 PM Southampton FC Southampton
  Leeds Leeds United 4:00 PM Crystal Palace Crystal Palace
  Sheff Utd Sheffield United 4:00 PM Chelsea FC Chelsea
  Aston Villa Aston Villa 4:00 PM Arsenal FC Arsenal
 
Liverpool Liverpool FC 4:00 PM Manchester City Man City
 
Spurs Tottenham Hotspur 4:00 PM West Bromwich Albion West Brom
matchday 21 Sassuolo US Sassuolo 3:00 PM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Atalanta BC Atalanta BC 3:00 PM Torino FC Torino
 
Juventus Juventus FC 6:00 PM AS Roma AS Roma
  Genoa Genoa CFC 8:45 PM SSC Napoli SSC Napoli
matchday 24 FC Lorient FC Lorient 5:00 PM Stade Reims Stade Reims
  Olympique Lyon Olympique Lyon 7:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Lens RC Lens 9:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
matchday 20 Harkemase Boys Harkemase Boys postponed BVV Barendrecht Barendrecht
  FC Lisse FC Lisse postponed Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  DVS '33 DVS '33 Ermelo postponed ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  Sportlust '46 Sportlust '46 postponed Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  ACV Assen ACV Assen postponed VVOG Harderwijk VVOG
  VV Goes VV Goes postponed VV DOVO Veenendaal DOVO
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs postponed VV SteDoCo SteDoCo
  Ter Leede VV Ter Leede postponed HSV Hoek Hoek
  VVSB VVSB Noordwijkerhout postponed VV Staphorst Staphorst
matchday 19
FC Vaduz FC Vaduz 6:15 PM FC Zürich FC Zürich
  Rijnvogels FC Rijnvogels postponed VV Spijkenisse Spijkenisse
  Smitshoek VV Smitshoek postponed VV Capelle VV Capelle
  Achilles '29 Achilles '29 postponed Achilles Veen Achilles Veen
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn postponed CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  VV Rijsoord VV Rijsoord postponed VV Duno Doorwerth VV Duno
  Scherpenzeel VV Scherpenzeel postponed DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Gravenzande FC 's-Gravenzande postponed VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam postponed SV Poortugaal SV Poortugaal
matchday 21
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 4:30 PM Twente Enschede FC Twente FC
  PEC Zwolle PEC Zwolle 6:45 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  FC Emmen FC Emmen 8:00 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  Heerenveen SC Heerenveen 9:00 PM Vitesse Arnhem Vitesse
matchday 19 RKAV Volendam RKAV Volendam postponed ONS Sneek ONS Sneek
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord postponed VV DETO Twenterand DETO
  Noordscheschut VV Noordscheschut postponed SV Urk SV Urk
  AZSV Aalten AZSV Aalten postponed NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  VV Eemdijk VV Eemdijk postponed AVV Swift Swift
  Buitenpost VV Buitenpost postponed HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  Genemuiden SC Genemuiden postponed VV Berkum Berkum
  De Dijk ASV De Dijk postponed SDC Putten SDC Putten
matchday 28 Hibernian FC Hibernian FC 4:00 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
  Livingston FC Livingston FC 4:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
  Ross County Ross County FC 4:00 PM Dundee United FC Dundee United
  Celtic Celtic FC 4:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
  St. Mirren St. Mirren FC 4:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
matchday 24 KV Oostende KV Oostende 4:15 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  Cercle Brugge Cercle Brugge 6:30 PM KV Mechelen KV Mechelen
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 6:30 PM Club Brugge KV Club Brugge
  Standard Liège Standard Liège 8:45 PM Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
matchday 18 RFC Seraing RFC Seraing 8:45 PM Lommel SK Lommel SK
  FCV Dender EH FCV Dender EH 8:00 PM FC Rupel Boom Rupel Boom
  KSV Roeselare KSV Roeselare 8:00 PM KFC Dessel Sport Dessel Sport
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 8:00 PM KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  KSK Heist KSK Heist 8:00 PM Royal Francs Borains Francs Borains
  UR La Louvière UR La Louvière Centre 8:00 PM RFC Lüttich RFC Lüttich
matchday 21 KSK Ronse KSK Ronse 8:00 PM KVK Ninove KVK Ninove
  KRC Gent KRC Gent 8:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 8:00 PM Olsa Brakel Olsa Brakel
matchday 18 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:30 PM FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 2:30 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  FK Teplice FK Teplice 2:30 PM FK Pardubice FK Pardubice
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 2:30 PM FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:30 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  MFK Karvina MFK Karvina 2:30 PM Slezsky FC Opava SFC Opava
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 2:30 PM SK Slavia Prague Slavia Prague
  FK Jablonec FK Jablonec 2:30 PM 1.FC Slovácko Slovácko
  Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:30 PM AC Sparta Praha Sparta Praha
matchday 20 Rad FK Rad 12:00 AM FK Proleter Novi Sad Proleter
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 12:00 AM FK Mladost Lucani Mladost
  Novi Pazar FK Novi Pazar 12:00 AM Red Star Belgrade Red Star
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 12:00 AM FK TSC Backa Topola FK TSC
  Partizan FK Partizan Belgrade 12:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 12:00 AM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  FK Indjija FK Indjija 12:00 AM FK Cukaricki Cukaricki
  Backa OFK Backa 12:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 12:00 AM FK Spartak Subotica Spartak
  Radnik FK Radnik Surdulica 12:00 AM FK Vozdovac Vozdovac
  NK Osijek NK Osijek 3:00 PM HNK Hajduk Split Hajduk Split
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 5:05 PM HNK Rijeka HNK Rijeka
Group A FC Lahti FC Lahti 1:00 PM HJK Helsinki HJK Helsinki
  FC KTP FC KTP 1:00 PM Helsinki IFK Helsinki IFK
Group B FC Honka FC Honka 12:00 PM FC Inter Turku FC Inter
  FC Haka FC Haka 2:00 PM IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Group C Ilves Ilves Tampere 1:30 PM Kuopion Palloseura KuPS
  SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 3:00 PM AC Oulu AC Oulu
Group D IF Gnistan IF Gnistan 3:00 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Group E PK-35 Pallokerho-35 12:30 PM Musan Salama MuSa
  Ekenäs IF Ekenäs IF 2:00 PM Turun Palloseura TPS
Group F Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 1:00 PM Vaasan Palloseura VPS
  FF Jaro FF Jaro 2:15 PM Rovaniemen Palloseura RoPS
Round of 16 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 12:45 PM Vantaan Jalkapalloseura Vantaan
matchday 16 Piast Gliwice Piast Gliwice 3:00 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 5:30 PM Cracovia Cracovia
  Legia Warszawa Legia Warszawa 8:00 PM Rakow Czestochowa Rakow
  NK Bravo NK Bravo 2:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
matchday 20 Diósgyőr Diósgyőri VTK 2:45 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 5:00 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
  MTK Budapest MTK Budapest 7:30 PM Újpest FC Újpest FC
matchday 17 Pohronie FK Pohronie 2:00 PM FC Nitra FC Nitra
matchday 18 Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 2:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
matchday 15 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 1:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  SC Freital SC Freital 2:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 2:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 2:00 PM SSV Markranstädt Markranstädt
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 2:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 2:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 2:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
matchday 5 Necaxa Club Necaxa 4:30 AM CD Cruz Azul CD Cruz Azul
matchday 1 Venados FC Venados FC Yucatán 2:00 AM Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
matchday 4 Morelia Club Atlético Morelia 7:00 PM Correcaminos de la UAT Correcaminos
matchday 18 KF Tirana KF Tirana 1:45 PM KF Skënderbeu KF Skënderbeu
  FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 1:45 PM FK Partizani FK Partizani
  KF Teuta KF Teuta 4:45 PM FK Apolonia FK Apolonia
matchday 12 Bank El Ahly Bank El Ahly 1:30 PM El Gouna FC El Gouna
  Entag El Harby Entag El Harby 4:00 PM Aswan SC Aswan SC
  Pyramids FC Pyramids FC 4:00 PM Tala'ea El Gaish Gaish
  El Mokawloon El Mokawloon SC 6:30 PM El Masry SC El Masry
matchday 14 Cove Rangers Cove Rangers FC 4:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
  Peterhead FC Peterhead FC 4:00 PM Clyde FC Clyde FC
  Falkirk FC Falkirk FC 4:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Montrose Montrose FC 4:00 PM East Fife FC East Fife
  Partick Thistle Partick Thistle FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
matchday 28 Bristol City Bristol City 4:00 PM Cardiff City Cardiff
  Millwall Millwall FC 4:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
 
Swansea Swansea City 4:00 PM Norwich City Norwich
  Coventry Coventry City 4:00 PM Watford FC Watford
  Preston Preston North End 4:00 PM Rotherham United Rotherham
  Wycombe Wycombe Wanderers 4:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Bournemouth AFC Bournemouth 4:00 PM Birmingham City Birmingham
  Luton Luton Town 4:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
 
QPR Queens Park Rangers 4:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
  Barnsley FC Barnsley FC 4:00 PM Derby County Derby
  Middlesbrough Middlesbrough FC 4:00 PM Brentford FC Brentford
  Stoke City Stoke City 4:00 PM Reading FC Reading
Quarter-Finals
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:00 PM Austria Vienna Austria Vienna
matchday 14 Elgin City Elgin City FC 4:00 PM Stranraer FC Stranraer
  Queen's Park Queen's Park FC 4:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Brechin City Brechin City FC 4:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Stirling Stirling Albion FC 4:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
  Edinburgh City Edinburgh City FC 4:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
matchday 9 Buckie Thistle Buckie Thistle FC 4:00 PM Fort William FC Fort William
  Huntly FC Huntly FC 4:00 PM Turriff United FC Turriff
  Clachnacuddin Clachnacuddin FC 4:00 PM Deveronvale FC Deveronvale FC
  Keith FC Keith FC 4:00 PM Rothes FC Rothes
  Formartine Formartine United FC 4:00 PM Wick Academy FC Wick Academy
  Strathspey Strathspey Thistle FC 4:00 PM Nairn County FC Nairn County
  Brora Rangers Brora Rangers FC 4:00 PM Lossiemouth FC Lossiemouth
  Fraserburgh Fraserburgh FC 4:00 PM Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
matchday 7 Defensor Defensor Sporting Club - CA Fénix CA Fénix
  Maldonado Club Deportivo Maldonado - Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Danubio FC Danubio FC - Club Atlético Progreso Progreso
  Rentistas CA Rentistas - CA Peñarol Peñarol
  Nacional Club Nacional - Club Plaza Colonia Plaza Colonia
  Cerro Largo Cerro Largo FC - Montevideo Wanderers Wanderers
  CA Cerro Club Atlético Cerro - Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Boston River Club Atlético Boston River - Montevideo City Torque Mvd City Torque
matchday 11 Waitakere Utd. Waitakere United 2:00 AM Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
  Canterbury Utd Canterbury United 4:00 AM Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
matchday 24 Navy FC Navy FC 11:00 AM Kasetsart FC Kasetsart FC
  Chiangmai Utd. Chiangmai United 12:00 PM Uthai Thani FC Uthai Thani FC
  Nakhonpathom Nakhonpathom United 1:00 PM Phrae United Phrae Utd.
  Khon Kaen FC Khon Kaen FC 1:00 PM Lampang FC Lampang FC
  Ranong Utd. Grand Andaman Ranong United 1:00 PM Udon Thani FC Udon Thani FC
matchday 28 Doncaster Doncaster Rovers 4:00 PM Oxford United Oxford United
  MK Dons Milton Keynes Dons 4:00 PM Sunderland AFC Sunderland
  Swindon Town Swindon Town 4:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Fleetwood Fleetwood Town 4:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Peterborough Peterborough United 4:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Wigan Wigan Athletic 4:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Accrington Accrington Stanley 4:00 PM Northampton Town Northampton
  Gillingham FC Gillingham FC 4:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Portsmouth Portsmouth FC 4:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Burton Albion Burton Albion 4:00 PM Hull City Hull City
  Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Crawley Town Crawley Town 4:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
  Newport County Newport County 4:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Stevenage Stevenage FC 4:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Exeter City Exeter City 4:00 PM Bradford City Bradford
  Salford Salford City 4:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 4:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Barrow Barrow AFC 4:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Leyton Orient Leyton Orient 4:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 4:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Cheltenham Cheltenham Town 4:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Mansfield Town Mansfield Town 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Southend United Southend United 4:00 PM Walsall FC Walsall
matchday 23 Chesterfield FC Chesterfield FC 4:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 4:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Torquay United Torquay United FC postponed Altrincham FC Altrincham
  Dover Athletic Dover Athletic 4:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Notts County Notts County postponed Bromley FC Bromley
  Wealdstone FC Wealdstone FC postponed Woking FC Woking FC
  Eastleigh FC Eastleigh FC 4:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Stockport Stockport County 4:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Wrexham Wrexham AFC 4:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Aldershot Town Aldershot Town postponed King's Lynn Town King's Lynn Tow
  Macclesfield Macclesfield Town (aufgel.) 4:00 PM Weymouth FC Weymouth FC
  Sutton Utd Sutton United postponed Barnet FC Barnet
matchday 21 Pescara Delfino Pescara 1936 2:00 PM Reggina 1914 Reggina
  Salernitana US Salernitana 1919 2:00 PM Chievo Verona Chievo Verona
  Cosenza Cosenza Calcio 2:00 PM SPAL SPAL
  Brescia Brescia Calcio 2:00 PM AS Cittadella Cittadella
  Frosinone Frosinone Calcio 2:00 PM Venezia FC Venezia
  Cremonese US Cremonese 2:00 PM AC Pisa 1909 AC Pisa
  Monza AC Monza 4:00 PM FC Empoli FC Empoli
  Pordenone Pordenone Calcio 6:00 PM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
matchday 24 AC Le Havre AC Le Havre 3:00 PM Paris FC Paris FC
  Troyes ES Troyes AC 3:00 PM FC Toulouse Toulouse
matchday 23 FC Den Bosch FC Den Bosch 2:00 PM De Graafschap Doetinchem De Graafschap
  MVV Maastricht MVV Maastricht 4:30 PM NEC Nijmegen NEC Nijmegen
matchday 19 Feirense CD Feirense 12:00 PM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Varzim Varzim SC 4:00 PM GD Chaves Chaves
  Leixões Leixões SC 6:00 PM FC Arouca Arouca
  Estoril Praia GD Estoril Praia 9:30 PM Académica Coimbra Coimbra
matchday 15 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 4:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Arbroath Arbroath FC 4:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Dundee FC Dundee FC 4:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Morton Greenock Morton FC 4:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
matchday 20 Tuzlaspor Tuzlaspor 11:30 AM Menemen Spor Menemen Spor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 2:00 PM Altay SK Altay SK
  Istanbulspor Istanbulspor 2:00 PM Ümraniyespor Ümraniyespor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 5:00 PM Ankaraspor Ankaraspor
matchday 19
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 6:15 PM FC Chiasso FC Chiasso
matchday 1 Fulham U18 Fulham FC U18 postponed Crystal Palace U18 Palace U18
matchday 7 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 postponed Chelsea FC U18 Chelsea U18
  West Ham U18 West Ham United U18 postponed Aston Villa U18 Aston Villa U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 postponed Manchester United U18 Man Utd U18
matchday 11 Everton U18 Everton FC U18 1:30 PM Newcastle United U18 Newcastle U18
matchday 12 Stoke U18 Stoke City U18 2:00 PM Middlesbrough FC U18 Boro U18
matchday 13 Reading U18 Reading FC U18 12:00 PM Southampton FC U18 Southampton U18
  Leeds U18 Leeds United U18 1:00 PM Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
Second Round Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 2:15 PM Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 5:30 PM Hapoel Umm al-Fahm H. Umm al-Fahm
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 7:30 PM Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
matchday 23 Szolnok Szolnoki MÁV FC 2:00 PM Debreceni VSC Debrecen
matchday 22 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 2:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
  Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 2:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 2:00 PM VfB Stuttgart II Stuttgart II
 
VfR Aalen VfR Aalen 2:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:00 PM FC Gießen FC Gießen
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 2:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 2:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  Bahlinger SC Bahlinger SC 2:00 PM Kickers Offenbach K. Offenbach
matchday 25 SV Straelen SV Straelen 2:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 2:00 PM SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  VfB Homberg VfB Homberg 2:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 2:00 PM Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  RW Essen Rot-Weiss Essen 2:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 2:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 2:00 PM Bonner SC Bonner SC
matchday 2 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 2:00 PM Wiener Sport-Club Wiener SC
matchday 16 TuS Dassendorf TuS Dassendorf postponed Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge postponed Meiendorfer SV Meiendorfer SV
  FC Süderelbe FC Süderelbe postponed SV Rugenbergen SV Rugenbergen
matchday 17 Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 2:00 PM FSV Salmrohr FSV Salmrohr
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 3:00 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 3:00 PM SV Röchling Völklingen SV Röchling
  Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 3:00 PM FV Eppelborn FV Eppelborn
  Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 3:30 PM TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
  Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 3:30 PM FC Karbach FC Karbach
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 3:30 PM SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
  TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 5:30 PM Hassia Bingen Hassia Bingen
matchday 14 SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II 1:30 PM TSV Bordesholm TSV Bordesholm
  Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 2:00 PM SV Todesfelde SV Todesfelde
  TSV Kronshagen TSV Kronshagen 2:00 PM SV Frisia 03 Risum-Lindholm SV Frisia 03
  TSV Altenholz TSV Altenholz 2:00 PM TSB Flensburg TSB Flensburg
matchday 17 Rotenburger SV Rotenburger SV postponed SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
  Kickers Emden Kickers Emden postponed Blau-Weiß Lohne BW Lohne
  Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen postponed HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Semi-Finals Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 2:00 AM CS Emelec CS Emelec
matchday 7 Pegasus TSW Pegasus 8:00 AM Lee Man Lee Man
  Resources Cap. Resources Capital 10:30 AM Kitchee Kitchee
matchday 4 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 11:00 AM Than Quang Ninh FC Quang Ninh FC
  D.N.H. Nam Dinh DUOC NAM HA Nam Dinh FC 12:00 PM VIETTEL FC VIETTEL FC
  Hanoi FC Hanoi FC 1:15 PM Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC
matchday 12 Simmering 1. Simmeringer SC 2:00 PM Hellas Kagran Hellas Kagran
matchday 5 Cagliari U19 Cagliari Primavera 11:00 AM Inter Milan Primavera Inter U19
  Milan U19 Milan Primavera 1:00 PM Sassuolo Primavera Sassuolo U19
  SPAL U19 SPAL Primavera 3:00 PM Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
matchday 8 Verona U19 Hellas Verona Primavera 2:30 PM Venezia Primavera Venezia U19
  Pordenone U19 Pordenone Primavera 2:30 PM Parma Primavera Parma U19
  Chievo U19 Chievo Primavera 2:30 PM Brescia Primavera Brescia U19
  Udinese U19 Udinese Primavera 2:30 PM Reggiana Primavera Reggiana U19
  Cittadella U19 Cittadella Primavera 2:30 PM Vicenza Primavera Vicenza U19
matchday 15 Monza U19 Monza Primavera 12:00 AM Venezia Primavera Venezia U19
matchday 8 Benevento U19 Benevento Primavera 3:00 PM Frosinone Primavera Frosinone U19
  Pisa U19 Pisa Primavera 3:00 PM Salernitana Primavera Salernitana U19
  Cosenza U19 Cosenza Primavera 3:00 PM Spezia Primavera Spezia U19
  Lecce U19 Lecce Primavera 3:00 PM Reggina Primavera Reggina U19
  Pescara U19 Pescara Primavera 3:00 PM Crotone Primavera Crotone U19
matchday 20 GVVV GVVV Veenendaal postponed Kozakken Boys Kozakken Boys
  ASWH ASWH Ambacht postponed AFC Amsterdam AFC Amsterdam
  Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys postponed De Treffers De Treffers
  Scheveningen SVV Scheveningen postponed HHC Hardenberg HHC Hardenberg
  IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels postponed VV Noordwijk Noordwijk
  Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 postponed FC Volendam U21 Volendam U21
  Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem postponed Quick Boys Quick Boys
  Katwijk VV Katwijk postponed Excelsior Maassluis Excelsior M
  TEC SV TEC Tiel postponed SV Spakenburg Spakenburg
matchday 19 Tarxien Tarxien Rainbows 2:00 PM Sirens FC Sirens FC
  Lija Athletic Lija Athletic FC 2:00 PM Balzan FC Balzan FC
  Mosta FC Mosta FC 6:00 PM Gzira United FC Gzira Utd
  Sliema Wander. Sliema Wanderers 6:00 PM Senglea Athletic FC Senglea Ath.
  San Gwann FC San Gwann FC 2:00 PM Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
  Pembroke Pembroke Athleta FC 6:00 PM Mqabba FC Mqabba FC
matchday 17 Odisha Odisha FC 3:00 PM ATK Mohun Bagan FC ATK Mohun Bagan

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Jeferson
    Age: 24 Years  Brazil
    Position: Right-Back
    Market value: 1,00 m €
    Fee: End of loan
    Botafogo Futebol Clube (SP)
     
    Associação Atlética Ponte Preta
  • Ashley Charles
    Age: 21 Years  England
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Concord Rangers
     
    Wealdstone FC
  • Jordan
    Age: 21 Years  Brazil
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Botafogo Futebol Clube (SP)
     
    Cianorte Futebol Clube (PR)