To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 8:19:47 PM
Line-ups
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 8:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
58'
SV Meppen SV Meppen 0:2 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Group Stage Salitas Salitas Football School 0:1 ASC Diaraf Dakar ASC Diaraf
59'
West Brom West Bromwich Albion 2:0 Southampton FC Southampton
Line-ups Brighton Brighton & Hove Albion 9:15 PM Everton FC Everton
Line-ups Celta de Vigo Celta de Vigo 9:00 PM Sevilla FC Sevilla FC
Line-ups Benevento Benevento Calcio 8:45 PM US Sassuolo Sassuolo
matchday 25 CSKA Moscow CSKA Moscow 2:0 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
matchday 30 ACSM Poli Iași ACSM Politehnica Iași 1:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
45' FC Viitorul FC Viitorul Constanța 0:2 HT Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
matchday 5 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 3:0 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
matchday 34
Kasimpasa Kasimpasa 0:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
matchday 34 Alanyaspor Alanyaspor 3:2 Denizlispor Denizlispor
matchday 34
Fenerbahce Fenerbahce SK 3:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
Line-ups Mouscron Royal Excel Mouscron 8:45 PM Royal Antwerp FC Royal Antwerp
59' Lyngby BK Lyngby BK 0:1 Aalborg BK Aalborg BK
matchday 31 FK Indjija FK Indjija 1:0 OFK Backa Backa
matchday 31 Rad FK Rad 3:2 FK Novi Pazar Novi Pazar
matchday 31 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:1 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
matchday 31 Radnik FK Radnik Surdulica 1:2 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
matchday 31 Napredak FK Napredak Krusevac 2:0 FK Macva Sabac Macva
matchday 24 Piast Gliwice Piast Gliwice 2:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
91' PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:2 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
matchday 5 CA Güemes Club Atletico Güemes 3:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
matchday 5 CD Riestra Club Deportivo Riestra 8:30 PM Club Atlético Mitre CA Mitre
matchday 9 River Plate Club Atlético River Plate 3:2 Club Atlético Colón CA Colón
matchday 14 Querétaro FC Querétaro FC 1:0 Santos Laguna Santos Laguna
matchday 14 Club Tijuana Club Tijuana 2:3 Mazatlán FC Mazatlán FC
matchday 18 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 0:0 Junior FC Junior FC
matchday 18 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 1:2 Millonarios FC Millonarios
matchday 4 Real Potosí Real Potosí 3:0 Club Deportivo San José Club San José
matchday 4 Club Bolívar Club Bolívar 9:00 PM Club Independiente Petrolero Ind. Petrolero
matchday 25 Velez Mostar FK Velez Mostar 1:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
matchday 1 UdeConce Universidad Concepción 11:00 PM CD Santiago Morning S. Morning
matchday 7 Suduva Suduva Marijampole 2:1 FC Džiugas Telsiai FC Džiugas
62' Riteriai FK Riteriai 2:0 FK Nevezis FK Nevezis
matchday 8 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 2:0 FC Samgurali Tskaltubo Samgurali
matchday 8 FC Telavi FC Telavi 0:2 FC Dila Gori FC Dila
Group Stage CRAC (GO) Clube Recreativo e Atlético Catalano (GO) 8:30 PM Associação Esportiva Jataiense (GO) Jataiense-GO
Group Stage Anápolis Anápolis Futebol Clube (GO) 9:00 PM Atlético Clube Goianiense Atlético-GO
matchday 11 Luqueño Sportivo Luqueño 3:3 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
matchday 11 Libertad Club Libertad Asunción 2:1 Guaireña FC Guaireña FC
matchday 6 Pafos FC Pafos FC 3:1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
matchday 2 FBC Melgar FBC Melgar 10:30 PM Ayacucho FC Ayacucho FC
61' Chievo Verona Chievo Verona 1:0 AC Pisa 1909 AC Pisa
matchday 35 Viterbese US Viterbese 1908 9:00 PM Casertana FC Casertana
matchday 3 Colo Colo CSD Colo Colo 1:2 CD O'Higgins O'Higgins
matchday 3 Ñublense CD Ñublense 3:1 CD Cobresal Cobresal
Line-ups CD Palestino CD Palestino 9:00 PM CD Everton CD Everton
matchday 3 Curicó CDP Curicó Unido 11:15 PM Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Line-ups Alcorcón AD Alcorcón 9:00 PM CD Castellón CD Castellón
Line-ups Guingamp EA Guingamp 8:45 PM FC Toulouse Toulouse
matchday 36 Volgar Volgar Astrakhan 0:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
matchday 19 Rodina Moscow Rodina Moscow 4:0 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
matchday 19 Leningradets FK Leningradets 2:1 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
matchday 19 Dynamo 2 Dynamo 2 Moscow 5:2 FK Kolomna Kolomna
matchday 19 FC Tver FC Tver 4:1 FK Murom Murom
matchday 19 Dolgoprudnyi FK Olimp-Dolgoprudnyi 2:0 Lokomotiv-Kazanka Moskow Loko-Kazanka M.
matchday 19 Torpedo Vlad. Torpedo Vladimir 0:1 FK Smolensk Smolensk
matchday 18 Khimki 2 FK Khimki 2 1:3 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
matchday 18 Metallurg Vidn. Metallurg Vidnoe 1:0 Fakel-M Voronezh Fakel-M
17' Almere City Almere City FC 0:1 SC Telstar Telstar
18' MVV Maastricht MVV Maastricht 1:0 Roda JC Kerkrade Roda JC
19' AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 0:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
60' Académico Viseu Académico Viseu FC 0:1 FC Vizela Vizela
matchday 2 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL postponed Asane Fotball Asane Fotball
matchday 2 Grorud IL Grorud IL postponed Strømmen IF Strømmen IF
matchday 2 KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo postponed Hamarkameratene HamKam
matchday 2 Raufoss Raufoss IL postponed Aalesunds FK Aalesund
matchday 2 Bryne FK Bryne FK postponed Ranheim IL Ranheim IL
matchday 2 Stjördals B. Stjördals Blink IL postponed Sogndal IL Sogndal IL
matchday 2 Fredrikstad Fredrikstad FK postponed Sandnes Ulf Sandnes Ulf
56' AIK AIK 1:0 Degerfors IF Degerfors
60' Kalmar FF Kalmar FF 0:0 Östersunds FK Östersund
58' Västerås SK Västerås SK 0:0 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
matchday 10 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 4:0 Newcastle United U23 Newcastle U23
matchday 23 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 2:3 West Bromwich Albion U23 West Brom U23
matchday 23 Palace U23 Crystal Palace U23 2:2 Stoke City U23 Stoke U23
matchday 23 Burnley U23 Burnley FC U23 2:2 Norwich City U23 Norwich U23
15' Chelsea U23 Chelsea FC U23 0:0 Southampton FC B Southampton B
16' Derby U23 Derby County U23 0:0 Arsenal FC U23 Arsenal U23
15' Leicester U23 Leicester City U23 1:0 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
matchday 23 Everton U23 Everton FC U23 2:1 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
47' FC Ashdod FC Ashdod 0:1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
matchday 10 Comunicaciones Comunicaciones FC 1:0 CD Malacateco Malacateco
matchday 14 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 0:3 Mes Shahr Babak FC Mes Shahr Babak
matchday 14 Sardar Bukan Sardar Bukan FC 0:1 Shohada Babolsar Sh. Babolsar
matchday 14 Shams Azar Shams Azar Ghazvin 2:0 Atrak Khorasan Shomali Atrak Bojnourd
matchday 14 Miladmehr FC Miladmehr Tehran FC 1:3 Shahid Ghandi Yazd Shahid Ghandi
matchday 14 Oghab Teheran Oghab Teheran 0:1 PAS Hamedan PAS Hamedan
matchday 14 Sh. Mahshahr Shahrdari Mahshahr 2:1 Niroye Zamini FC Niroye Zamini
matchday 14 Shahin B.A Shahin Bandar Ameri 2:1 Naft Omidiyeh FC Naft Omidiyeh
matchday 8 Orense Orense SC 9:30 PM Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
matchday 8 Eastern Eastern SC 2:2 Hong Kong Rangers Rangers
matchday 9 H.A. Gia Lai FC HOANG ANH Gia Lai FC 4:3 DUOC NAM HA Nam Dinh FC D.N.H. Nam Dinh
matchday 9 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 1:1 Ho Chi Minh City FC HCM City
matchday 9 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 2:0 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
matchday 9 Hai Phong FC Hai Phong FC 0:0 S.H.B. Da Nang FC S.H.B. Da Nang
Quarter-Finals PS Sleman PS Sleman 4:2 on pens Bali United FC Bali United
matchday 27 Floreşti FC Floreşti 2:5 FC Milsami Orhei Milsami
matchday 27 Petrocub FC Petrocub 3:0 FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
matchday 20 Paykan FC Paykan FC 0:2 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
matchday 20 Sepahan Sepahan FC 0:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
matchday 20 Foolad Foolad FC postponed Tractor FC Tractor
matchday 14 Chippa United Chippa United 1:2 Mamelodi Sundowns FC Sundowns