Latvia U18 | 1:1 | Iceland U18 | |||||||||
Criciúma EC | 2:1 | Londrina-PR | |||||||||
Sampaio-MA | 1:3 | Goiás |
|
||||||||
CSA | 0:0 | Fortaleza |
|
||||||||
Juventude | 1:0 | CRB | |||||||||
Coritiba FC | 2:2 | São Bento (SP) | |||||||||
Kolumbien U21 | 1:0 | Costa Rica U21 | |||||||||
El Salvador U21 | 0:1 | Haiti U21 | |||||||||
FC Hermannstadt | 1:0 | Sepsi OSK | |||||||||
Astra Giurgiu | 1:0 | FCSB | |||||||||
FC Basel | 1:2 | FC St. Gallen |
|
||||||||
FC Luzern | 0:2 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
Zlin | 3:2 | Mlada Boleslav | |||||||||
Slovan Liberec | 1:0 | Karvina | |||||||||
Pribram | 1:1 | Teplice | |||||||||
Sparta Prague | 2:0 | SFC Opava | |||||||||
Esbjerg fB | 2:3 | Vendsyssel FF | |||||||||
Vozdovac | 1:0 | Backa | |||||||||
Napredak | 1:0 | Rad | |||||||||
FK Cukaricki | 1:1 | FK Zemun | |||||||||
FC KTP | 3:1 | JJK Jyväskylä | |||||||||
Helsinki IFK | 1:1 | Ekenäs IF | |||||||||
Kokkolan PV | 1:0 | FC Haka | |||||||||
KaaPo | 1:0 | FC Espoo | |||||||||
HJS | 2:0 | FC Honka II | |||||||||
LPS | 1:3 | Pallo-Kissat | |||||||||
Nurmijärvi | 2:2 | JäPS | |||||||||
IF Gnistan | 2:3 | Pallokerho | |||||||||
FC Viikingit | 2:0 | FC Vaajakoski | |||||||||
MYPA | 3:1 | PEPO | |||||||||
Jakobstads BK | 2:2 | TP-47 | |||||||||
RoPS | 1:0 | SJK Seinäjoki | |||||||||
FC Honka | 2:0 | TPS | |||||||||
Slask Wroclaw | 3:1 | Cracovia | |||||||||
Wisla Kraków | 0:0 | Arka Gdynia | |||||||||
Legia Warszawa | 1:3 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Ludogorets | 1:0 | Etar | |||||||||
Botev Plovdiv | 0:1 | Levski Sofia | |||||||||
NS Mura | 1:1 | NK Triglav | |||||||||
ND Gorica | 2:0 | NK Olimpija | |||||||||
Puskás AFC | 0:1 | Debrecen | |||||||||
Honvéd | 3:2 | Haladás | |||||||||
Fehérvár | 4:0 | Kisvárda | |||||||||
Mezőkövesd | 3:1 | Paksi FC | |||||||||
FK Senica | 1:0 | Spartak Trnava | |||||||||
Ruzomberok | 0:0 | SKF Sered | |||||||||
SB Rosenheim | 3:0 | SpVgg Landshut | |||||||||
TSV Kastl | 2:3 | E. Karlsfeld | |||||||||
Simbach | 3:1 | TSV Neuried | |||||||||
Quelle Fürth | 1:5 | Neudrossenfeld | |||||||||
SV Memmelsdorf | 0:2 | FC Lichtenfels | |||||||||
SpVgg Selbitz | 4:2 | TSV Sonnefeld | |||||||||
TSV Kornburg | 3:3 | SV Mitterteich | |||||||||
SV Erlenbach | 3:1 | Kleinrinderfeld | |||||||||
1.FC Fuchsstadt | 3:5 | TuS Röllbach | |||||||||
TG Höchberg | 1:0 | SC Aufkirchen | |||||||||
Independiente | 8:0 | Ballester | |||||||||
San Martín (SJ) | 4:5 on pens | Brown (Adrogué) | |||||||||
Gimnasia | 1:0 | Sport. Belgrano | |||||||||
Dep. Coopsol | 0:1 | César Vallejo | |||||||||
Tiburones Rojos | 0:2 | UNAM Pumas |
|
||||||||
Atlas | 0:0 | Querétaro FC | |||||||||
Atlanta | 3:1 | D.C. United | |||||||||
Seattle | 2:0 | Vancouver | |||||||||
Alianza FC | 0:2 | CD La Equidad | |||||||||
a. cl. Numazu | 2:0 | FC Tokyo Res. | |||||||||
SC Sagamihara | 1:1 | Fukushima Utd. | |||||||||
Fujieda MYFC | 0:0 | Kataller Toyama | |||||||||
FC Ryukyu | 1:1 | Yokohama SCC | |||||||||
C. Osaka Res. | 0:4 | Gainare Tottori | |||||||||
MinebeaMitsumi | 0:0 | Vanr. Hachinohe | |||||||||
Reilac Shiga | 1:0 | Yoko. Musashino | |||||||||
Honda FC | 1:0 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Tokyo Int'l Uni | 2:0 | Kanagawa Teach. | |||||||||
tonan Maebashi | 2:0 | Waseda A-Style | |||||||||
Briobe. Urayasu | 2:1 | Yokohama Takeru | |||||||||
Saitama SC | 0:7 | Tochigi City | |||||||||
Tokyo 23 | 1:3 | Tsukuba FC | |||||||||
Tokyo United | 4:1 | RKU FC | |||||||||
Arte. Wakayama | 0:1 | Cen.Cuo. Harima | |||||||||
Kansai Uni '08 | 2:1 | Hannan Uni Club | |||||||||
Ococias Kyoto | 2:1 | Laran. Kyoto | |||||||||
Asuka FC | 1:1 | Lagend Shiga | |||||||||
Magni | 0:1 | HK Kópavogs | |||||||||
Potros UAEM | 3:1 | Cafetaleros | |||||||||
San Luis | 0:0 | Min. Zacatecas | |||||||||
Correcaminos | 2:1 | Zacatepec | |||||||||
Venados FC | 1:0 | Tampico Madero | |||||||||
Cimarrones | 2:1 | Atlante | |||||||||
Tuzla City U17 | 0:1 | S. Brijeg U17 | |||||||||
Sarajevo U17 | 2:0 | Bijeljina U17 | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 2:2 | Sloboda T U17 | |||||||||
Rangers Talca | 2:1 | Wanderers | |||||||||
San Felipe | 2:0 | Puerto Montt | |||||||||
Coquimbo Unido | 1:0 | Ñublense | |||||||||
FK Krupa | 3:1 | Celik Zenica | |||||||||
Mladost Kakanj | 0:0 | Zvijezda 09 | |||||||||
GOSK Gabela | 0:1 | Zeljeznicar | |||||||||
Sloboda Tuzla | 0:1 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Aragua FC | 1:0 | Portuguesa FC | |||||||||
Luch | 1:1 | Dynamo Brest | |||||||||
Gomel | 2:0 | Dnepr Mogilev | |||||||||
Gorodeya | 0:0 | Torpedo Minsk | |||||||||
Shakhtar D. | 0:1 | Dynamo Kyiv | |||||||||
Phoenix Rising | 1:0 | Tacoma Defiance | |||||||||
Pohang Steelers | 3:1 | Jeonnam Dragons | |||||||||
Gyeongnam FC | 2:2 | Suwon Bluewings | |||||||||
Gangwon FC | 3:1 | Jeju United | |||||||||
Suwon FC | 0:1 | Asan Mugunghwa | |||||||||
FC Anyang | 1:0 | Seoul E-Land | |||||||||
Bucheon FC | 0:1 | Gwangju FC | |||||||||
CD Santaní | 1:3 | 3 de Febrero | |||||||||
General Diaz | 1:1 | Olimpia | |||||||||
Din. Stavropol | 2:0 | Angusht Nazran | |||||||||
Biolog | 1:0 | V. Ponedelnik | |||||||||
Kuban Holding | 2:0 | Kuban | |||||||||
Liverpool FC | 1:1 | CA Cerro | |||||||||
Boston River | 2:3 | River Plate | |||||||||
Peñarol | 1:1 | Racing Club | |||||||||
Kalev | 3:0 | Kuressaare | |||||||||
Kalju FC U21 | 0:3 | FCI Levadia U21 | |||||||||
Santos Tartu | 0:5 | Maardu LM | |||||||||
FC Helios Voru | 5:0 | Paide U21 | |||||||||
JK Järve | 1:0 | Nomme United | |||||||||
Ajax Lasnamäe | 0:2 | Pärnu JK | |||||||||
FC Flora U19 | 0:3 | JK Tammeka U21 | |||||||||
Sport Boys | 1:1 | UTC | |||||||||
Dep. Binacional | 2:0 | U. San Martín | |||||||||
Ayacucho FC | 1:1 | Unión Comercio | |||||||||
Savan Utd. | 2:1 | Lao Police Club | |||||||||
Master 7 | 1:0 | Young Elephants | |||||||||
Luang Prabang U | 1:0 | DK FC | |||||||||
Shan United | 1:1 | Zwekapin Utd. | |||||||||
Ayeyawady Utd. | 2:1 | Yadanarbon FC | |||||||||
Swat Cat | 1:0 | Chainat FC | |||||||||
Chiangrai Utd. | 1:2 | Bangkok Utd. | |||||||||
Port FC | 1:0 | Police Tero FC | |||||||||
BG Pathum Utd. | 3:1 | Muangthong Utd. | |||||||||
Ubon United | 1:0 | Sukhothai FC | |||||||||
Kasetsart FC | 1:2 | Thai Honda FC | |||||||||
Lampang FC | 1:1 | Trat FC | |||||||||
Army Utd. | 1:0 | Udon Thani FC | |||||||||
Melaka | 3:2 | Selangor FC | |||||||||
Pahang | 1:0 | Selangor FC II | |||||||||
Longford Town | 3:0 | Wexford FC | |||||||||
Tampines Rovers | 4:1 | Geylang | |||||||||
DPMM FC | 1:2 | LC Sailors | |||||||||
U. Concepción | 3:2 | Palestino | |||||||||
La Calera | 1:2 | Colo-Colo | |||||||||
Deportes Temuco | 1:1 | Antofagasta | |||||||||
U. Católica | 2:2 | CD Iquique | |||||||||
Varzim | 2:0 | Cova Piedade | |||||||||
Mafra | 2:0 | SC Covilhã | |||||||||
Farense | 5:4 on pens | Penafiel | |||||||||
Girnyk-Sport | 1:2 | PFK Sumy | |||||||||
Ingulets | 2:4 | FK Kramatorsk | |||||||||
Kolos Kovalivka | 5:00 PM | Gelios | |||||||||
MFK Mykolaiv | 0:0 | Obolon | |||||||||
Rukh Lviv | 1:3 | SK Dnipro-1 | |||||||||
FC Wil 1900 | 2:0 | FC Winterthur |
|
||||||||
Rapperswil-Jona | 3:0 | FC Schaffhausen | |||||||||
FC Aarau | 0:2 | Servette FC |
|
||||||||
Pardubice | 3:1 | Vitkovice | |||||||||
1.SK Prostejov | 2:2 | Vlasim | |||||||||
Kongsvinger | 5:1 | Florø SK | |||||||||
YB Funde | 0:0 | XJ T. Leopard | |||||||||
HLJ Ice City | 1:2 | Liaoning FC | |||||||||
ZJ FC | 0:0 | MZ Hakka | |||||||||
CC Yatai | 1:2 | SD Taishan | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 1:2 | CQ Liangjiang | |||||||||
BJ Chengfeng | 3:1 | DL Pro | |||||||||
Nardo FK | 1:0 | Brattvåg | |||||||||
Vard | 2:2 | Egersund | |||||||||
Kjelsås | 0:2 | Hødd | |||||||||
Stjørdals-Blink | 3:1 | Vidar | |||||||||
Nieciecza | 1:2 | Bytovia Bytow | |||||||||
Odra Opole | 2:1 | GKS Tychy | |||||||||
GKS Katowice | 0:1 | Podbeskidzie | |||||||||
Raków | 3:0 | P. Niepolomice | |||||||||
GKS Jastrzebie | 1:2 | Wigry Suwalki | |||||||||
Örebro SK | 1:2 | Malmö FF | |||||||||
Östersund | 4:1 | Trelleborg | |||||||||
Kalmar FF | 0:2 | GIF Sundsvall | |||||||||
Zhetysu | 1:2 | Aktobe | |||||||||
Shakhter K. | 2:2 | Kaysar | |||||||||
Atyrau | 2:0 | Akzhayik | |||||||||
SV Neckarburken | 0:7 | FV Lauda | |||||||||
SG Waibstadt | 0:7 | SpVgg Ketsch | |||||||||
TSV Stettfeld | 0:1 | FC Östringen | |||||||||
SC RW Rheinau | 0:5 | 1.FC Mühlhausen | |||||||||
TSV Unterschüpf | 5:3 on pens | TSV Buchen | |||||||||
Lützelsachsen | 2:1 | TSG Weinheim | |||||||||
FV Illertissen | 3:2 | Gr. Fürth II | |||||||||
Ingolstadt II | 1:1 | VfB Eichstätt | |||||||||
SV Schalding | 1:3 | Schweinfurt 05 | |||||||||
Jarabacoa | 0:0 | Moca FC | |||||||||
ASV Neumarkt | 1:3 | 1.FC Sand | |||||||||
ATSV Erlangen | 3:3 | FV 04 Würzburg | |||||||||
Würzb. Kick. II | 2:1 | DJK Don Bosco | |||||||||
TSV Abtswind | 6:1 | ASV Vach | |||||||||
TSV Aubstadt | 3:1 | DJK Gebenbach | |||||||||
DJK Vilzing | 1:3 | Schwabmünchen | |||||||||
Nördlingen | 3:3 | SpVgg Hankofen | |||||||||
TSV Kottern | 1:0 | FC Unterföhring | |||||||||
1860 München II | 2:1 | Schwaben Augsb. | |||||||||
1.FC Sonthofen | 2:2 | Kirchanschöring | |||||||||
1865 Dachau | 3:2 | Regensburg II | |||||||||
Tatran Presov | 0:1 | Odeva Lipany | |||||||||
Skalica | 2:1 | Banska Bystrica | |||||||||
Komarno | 5:1 | Lipt. Mikulas | |||||||||
STK Samorin | 2:0 | Slavoj Trebisov | |||||||||
Inter Bratislava | 1:1 | Pohronie | |||||||||
FK Poprad | 2:1 | Dubnica | |||||||||
Zhitkovichi | 1:2 | Energetik-BGU | |||||||||
RW Hadamar | 4:2 | Türk. Friedbg. | |||||||||
Stallion Laguna | 2:0 | Kaya-Iloilo | |||||||||
United City | 7:1 | Global FC | |||||||||
CD Macará | 2:1 | Independiente | |||||||||
Delfín SC | 2:0 | LDU Quito | |||||||||
Binh Duong FC | 4:1 | Da Nang FC | |||||||||
SLNA FC | 3:1 | HAGL FC | |||||||||
Nam Dinh FC | 1:1 | Quang Nam FC | |||||||||
Thanh Hoa FC | 2:3 | Ha Noi FC | |||||||||
Abdysh-Ata Kant | 2:1 | Alay Osh | |||||||||
Alga Bishkek | 4:0 | Kyrgyzaltyn | |||||||||
Neftchi | 4:1 | Ilbirs Bishkek | |||||||||
Sandvikens IF | 3:1 | Rynninge IK | |||||||||
Karlslunds IF | 1:2 | Västerås SK | |||||||||
BK Forward | 2:1 | Skellefteå FF | |||||||||
Oskarshamns AIK | 2:2 | Ljungskile SK | |||||||||
Mjällby AIF | 3:0 | Ängelholms FF | |||||||||
Utsiktens BK | 8:1 | FK Karlskrona | |||||||||
Lunds BK | 2:1 | Kristianstad FC | |||||||||
Eskilsminne IF | 2:2 | Skövde AIK | |||||||||
TuS Geretsried | 1:1 | Wolfratshausen | |||||||||
Garmisch | 2:2 | C. Aystetten | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 2:0 | Türk. Augsburg | |||||||||
FC Gundelfingen | 1:2 | FC Kempten | |||||||||
Persilat | 0:3 | Persita | |||||||||
Maung Anom | 5:6 on pens | Persibat | |||||||||
Pelauw Putra | 3:0 | Perseka | |||||||||
Sriwijaya FC | 0:3 | Arema FC |
|
||||||||
Mitra Kukar | 0:2 | Persija |
|
||||||||
Bali United | 2:3 | Bhayangkara FC | |||||||||
DL Chanjoy | 1:0 | BD Yingli ETS | |||||||||
SY Dongjin | 0:3 | YB Beiguo | |||||||||
IM Caoshangfei | 3:2 | YC Elk Sea | |||||||||
BJ IT | 2:3 | QD Hainiu | |||||||||
HB Zhuoao | 3:3 | LN Tieren | |||||||||
SX Chang'an At. | 0:1 | JL Baijia | |||||||||
HF Guiguan | 0:3 | SZ Peng City | |||||||||
SZ Pengcheng | 1:1 | JX Lushan | |||||||||
HN Billows | 2:0 | YN F. Tigers | |||||||||
FJ Tianxin | 2:0 | HN Boying | |||||||||
SC Longfor | 2:0 | SZ Renren | |||||||||
Cruz Azul U20 | 1:2 | Puebla FC U20 | |||||||||
Tigres UANL U20 | 3:1 | Club León U20 | |||||||||
CF Pachuca U20 | 0:2 | Monterrey U20 | |||||||||
Tijuana U20 | 2:0 | Guadalajara U20 | |||||||||
Heider SV | 0:1 | SC Weiche 08 | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match